Glavni meni

Honor 8 Lite 16GB

Započeo Tihi_ZR, 28 Jun, 2018, 17:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Nov u kutiji, samo upaljen da vidim da li radi, uzet u Telenoru pre 2 dana. Punjac, garancija, kutija, sve kako je stigao kod mene tako ga prosledjujem. Cena 160 evra ili kako se dogovorimo.








jevta

 [watching]
Jel zakljuèan za mre¾u

Tihi_ZR

Nemam drugu karticu pa da probam ali pretpostavljam da jeste. Mada je sestra uzela isti takav preko Vipa i sim1 je zakljucan a na mestu sim2 ima telenor. Videcu da isprobam i ja tako nesto ako je neko bas zainteresovan, mada najradije ne bih jer hocu da telefon prodam ovako, da prva kartica bude kupceva a ne da ga njakam.

castor

VIP veæ godinu i ne¹to ne zakljuèava telefone, MTS onako, po slobodnoj procjeni, a Telenor skoro obavezno.
It's the ride that matters, not the bike…

Hattrick

Pa u pravu su, sto bi se cimali da zakljucavaju telefone, oni tebe lepo obavezu ugovorom, pa ti dal ces da prodas telefon, ili da ga koristis, njima svejedno.

stilgar

ako je single sim onda je zakljucana, osim dok su bile nokie pod windowsom 8 koje nisu bile zakljucane, ako telefon ima dual sim druga kartica je uvek otkljucana. Bar je takva praksa bila do sad.

Tihi_ZR

Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2018, 22:58
ako je single sim onda je zakljucana, osim dok su bile nokie pod windowsom 8 koje nisu bile zakljucane, ako telefon ima dual sim druga kartica je uvek otkljucana. Bar je takva praksa bila do sad.

To je slucaj sa sestrinim Honorom, ona ima Vip i Telenor u telefonu sada. 

Lazic

Od 2012-te uzimam telefone u Telenoru, nikad ni jedan nije bio zakljuèan, Alkateli, Samsunzi, Huawei vi¹e komada, sad Motorola G6 play, svi otkljuèani...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2018, 14:59
Od 2012-te uzimam telefone u Telenoru, nikad ni jedan nije bio zakljuèan, Alkateli, Samsunzi, Huawei vi¹e komada, sad Motorola G6 play, svi otkljuèani...
kad ubacis karticu od drugog provajdera prepozna je fon, al nece da zove i ne primas poziv osim ako nisi ubadao neinteresantne modele za siru javnost, ili se telefon sam resetuje i otkljuca da ga ne bi ti otkljucavo metodom "kako se NE otkljucava"... :) sve sto sam do sad uzeo od telenora a to je od kad su poceli da daju telefone uz ugovor samo su nokie lumie bile otkljucane. Da bi otkljucao telefon pre prodaje po isteku ugovora obratis se njihovoj sluzbi, posaljes model i imei i oni ti posalju kod za otkljucavanje fona na mail.

Hurricane

 [dobarpost]


svi Lelenorovi su zakljuèani i kod mene bili i jesu trenutno...


do isteka ugovora, onda daju kod

Lazic

Ma kakav bre istek ugovora, kakav bre kod, imam 3 godine mts karticu, u svim telefonima je radila... Svi na ugovor...

@Stilgar:
Pa i onaj Huawei ¹to si od mene kupio je bio sa ugovora i nije bio zakljuèan...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2018, 20:04
Ma kakav bre istek ugovora, kakav bre kod, imam 3 godine mts karticu, u svim telefonima je radila... Svi na ugovor...

@Stilgar:
Pa i onaj Huawei ¹to si od mene kupio je bio sa ugovora i nije bio zakljuèan...
ja sam na telenoru, nsam proveravao sa mts om

Lazic

Nisam bio precizan, ja sam u Mobtelu/Telenoru od 1998-me, a tri godine imam i mts broj koji mi radi u svim telefonima do sada...

jevta

Izgleda da æu i dalje ostati na s4 [rofl] [rofl]