Glavni meni

Obicna H7 Sijalica vs Osram Night Braker,iskustva?

Započeo gixxer, 19 Jun, 2018, 23:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Pisite vasa licna iskustva sa promenom sa obicne H7 na Osram Night braker unlimited,da li je stvarno znatna razlika ili je bacanje para za nista

El Jefe

Ја сам је турио на Харли ономаде. Вреди сваку пару.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Ne znam za unlimited, ali NB najbolja od normalnih sijalica

Velika razlika

stalker92

Ja sam stavio bas pre par dana na SV-a Nightbreaker Unlimited H4, kao da sam nove farove stavio. Dodu¹e u njemu su bile neke noname poluumrle prethodno ;D

E sad koliko ce da potraju videcemo  [rofl]

Grof

Stavljao sam Nightbraker u ¹ta god da sam stigao, osetno bolje svetli, nekada mi se de¹avalo da malo kraæe traje od obiène ali jbg i bolje svetli pa joj je za oprostiti. Kada ka¾em kraæe traje znaèi godinu, dve a ne stavi¹ i zaboravi¹ kao obiène.

Lazic

Kad sam koristio nb pre 7-8 godina trajale su 6 meseci, skoro pa u minut... U meðuvremenu su ih popravili, sad mogu i godinu dve... Jednom su mi dve crkle na putu u razmaku od 2 sata...

Al' pored ksenona i ledova nb nemaju ¹ta da tra¾e...

zagadjenje

Imaju i te kako. Ima tema i veæ su ¹arena iskustva sa led, a xenon u reljefni far ako stavi¹ ni¹ta nisi napravio sem ¹to blje¹ti¹. Pri tom led i ne mo¾e¹ svuda ubaciti zbog hladnjaka, a i ugradnja xenona iziskuje odreðenu pa¾nju. Ovo je samo èvak-èvak :)

Te koje su tebi crkavale su, mislim, prva serija. Onda su napravili te unlimited koje em bolje sijaju em du¾e traju. Pa je iza¹la serija unlimited laser koja bolje sija ali traje kraæe od unlimited. Ja stavi u horneta i odu¹evio se! Oko 1000 din je H4. Meni je u hornetu trajala 2 god i na kraju sam prodao motor s njom.
Tjuning bud¾ing

mrle


Lazic

Citat: zagadjenje poslato 20 Jun, 2018, 11:10
Imaju i te kako. Ima tema i veæ su ¹arena iskustva sa led, a xenon u reljefni far ako stavi¹ ni¹ta nisi napravio sem ¹to blje¹ti¹. Pri tom led i ne mo¾e¹ svuda ubaciti zbog hladnjaka, a i ugradnja xenona iziskuje odreðenu pa¾nju. Ovo je samo èvak-èvak :)

Te koje su tebi crkavale su, mislim, prva serija. Onda su napravili te unlimited koje em bolje sijaju em du¾e traju. Pa je iza¹la serija unlimited laser koja bolje sija ali traje kraæe od unlimited. Ja stavi u horneta i odu¹evio se! Oko 1000 din je H4. Meni je u hornetu trajala 2 god i na kraju sam prodao motor s njom.
Pa da, koristio sam ih èim su se pojavile, znam da danas traju ok...

A i ovo gore je taèno, ja sam imao sreæe da mi u motor i kola staju sve varijante... :D

dr32

Imam ih u kolima i prave razliku. Moraæu da se pozabavim motorom.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy