Glavni meni

kupovina igrica za xbox 360

Započeo MIGE, 15 Jun, 2018, 20:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Kao sto naslov kaze,zanima me da li neko od vasih prijatelja,poznanika prodaje igrice za xbox,naravno narezane na cd?ipak su originali malo skuplji..hvala unapred,pozz  [thumb_up]

Gašpar

Imam ja neke ako ti trebaju na poklon naravno. Meni trebaju samo trke i fudbal, ostalo nosi  :P

MIGE

Citat: Ga¹par poslato 15 Jun, 2018, 22:00
Imam ja neke ako ti trebaju na poklon naravno. Meni trebaju samo trke i fudbal, ostalo nosi  :P
[rofl] [rofl] [rofl]
pa i meni trebaju samo trke i formula i fudbal

MIGE

koliko imas cega i koliko para? [thumb_up]

stilgar

Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2018, 22:02koliko imas cega i koliko para? [thumb_up]
Imam i ja jedno tridesetak komada. Za koji xbox ti trebaju igrice? Za keca ili xbox 360 ili one? Jel chipovana konzola. Igrice koje ja imam su za xbox 360. Poslacu ti pp u ponedeljak kad se vratim iz pn sta imam, ako je 360 u pitanju.

MIGE

Citat: stilgar poslato 15 Jun, 2018, 22:06
Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2018, 22:02
koliko imas cega i koliko para? [thumb_up]
Imam i ja jedno tridesetak komada. Za koji xbox ti trebaju igrice? Za keca ili xbox 360 ili one? Jel chipovana konzola. Igrice koje ja imam su za xbox 360. Poslacu ti pp u ponedeljak kad se vratim iz pn sta imam, ako je 360 u pitanju.
E 360...nije chipovana..hvala

stilgar

Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2018, 22:45
Citat: stilgar poslato 15 Jun, 2018, 22:06
Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2018, 22:02
koliko imas cega i koliko para? [thumb_up]
Imam i ja jedno tridesetak komada. Za koji xbox ti trebaju igrice? Za keca ili xbox 360 ili one? Jel chipovana konzola. Igrice koje ja imam su za xbox 360. Poslacu ti pp u ponedeljak kad se vratim iz pn sta imam, ako je 360 u pitanju.
E 360...nije chipovana..hvala
Kako mislis da cita narezane igre ako nije "chipovana" ?

MIGE

pa ako su rezane flesovanim rezacem i po pravilu,onda moze da cita

stilgar

Citat: MIGE poslato 16 Jun, 2018, 11:21
pa ako su rezane flesovanim rezacem i po pravilu,onda moze da cita
Ja sam moje sam rezao i po pravilu al ako konzola nije chipovana ili flesovana ili JTAG ovana cita samo orginale.

Gašpar

Tako je. I ja sam rezem, ali je chipovan.

MIGE

kupujem originalne i odlicno ocuvane igrice za xbox 360...potreban mi je gta v...063248555