Glavni meni

Protest na visoke cene goriva

Započeo Srkut87, 04 Jun, 2018, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 12 Jun, 2018, 13:09
Citam i ne verujem sta pricaju. Ovo sad je prekretnica, ili ce narod da se digne ili odosmo u kurac

OTISLI smo mi u kurac od kad smo ove doveli na vlast a ne skidamo ih!!!

Kanarinac

Plaseim da ih nismo mi doveli :)

dzudi

Prica mi kolega danas da su juce pohapsili sve koji su u Cacku, tacnije Preljini blokirali put... Prvo im nisu dali kolima da blokiraju, pa su isli peske, kad se zavrsio protest kod kola ih cekale marice i sve ih odveli...

eclipse4


Andjelo


Lone Wolf

Citat: jevta poslato 12 Jun, 2018, 22:00
Citat: Lone Wolf poslato 12 Jun, 2018, 18:10
Ја данас насуо горива за 2.09 КМ у РС.
То је 1.05€.
Benzin ili dizel?
Dizel euro 4, sve pumpe od Bijeljine do Brèkog.
U Brèkom ona plava pumpa na ulazu dizel 2,05KM.
Не може рај на земљи.

juga

A recimo da se okupiraju sve pumpe, tako  ne kr¹i¹ pravo slobode kretanja!

Slaninar

#108
"Gu¾va je, zbunjujute me, pravite zastoj!"  :)
Kulturno i, koliko znam, 100% legalno - nema pokriæa za pisanja kazni i sl. Na naplatnim rampama i pumpama moraju primati i gvozdenjake.

Prilièno star snimak.

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

#109
Citat: Bojan poslato 12 Jun, 2018, 17:32
Citat: Hurricane poslato 12 Jun, 2018, 10:49
Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2018, 09:08
Prièam danima... Nema nam druge, pobiti govna...


Samo da oni ne pobiju nas pre toga, lepo ja kazem, gradjanski rat je na pomolu..




Jer sa drugima nemamo nikakve sanse..

Licno mislim da je ovo sve iscenirano

Ja bih na vasem mestu bio oprezan sa tim izjavama. Pojma vi nemate sta prizivate.
Nemam pojma nikako, ma ni najmanje... Inaèe to ne prizivamo mi nego oni koji su ove doveli na vlast...


@Mihajlo:
Ma nema ni¹ta od toga, znam kakva je pièka vuèiæ, zamisli tek njegove ¹to su hrabri... Kad krene da leti perje svi æe opet da se prevrnu kao 2000-te...

eclipse4

A sta ne moze 100 automobila na 20 pumpi i svi sipaju po litar il dva u krug.....pa dok se plati,pa dok se vrati,pa sok se pomeri...i tako pumpe sve blokirane.

Al sta pa .i mlatimo praznu slamu kad od toga nista nece boti

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2018, 08:57
Citat: Bojan poslato 12 Jun, 2018, 17:32
Citat: Hurricane poslato 12 Jun, 2018, 10:49
Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2018, 09:08
Prièam danima... Nema nam druge, pobiti govna...


Samo da oni ne pobiju nas pre toga, lepo ja kazem, gradjanski rat je na pomolu..




Jer sa drugima nemamo nikakve sanse..

Licno mislim da je ovo sve iscenirano

Ja bih na vasem mestu bio oprezan sa tim izjavama. Pojma vi nemate sta prizivate.
Nemam pojma nikako, ma ni najmabje... Inaèe to ne prizivamo mi nego oni koji su ove doveli na vlast...


@Mihajlo:
Ma nema ni¹ta od toga, znam kakva je pièka vuèiæ, zamisli tek njegove ¹to su hrabri... Kad krene da leti perje svi æe opet da se prevrnu kao 2000-te...

2000. je sve bilo debelo dotirano i forsirano od napolje. Uz dogovore i garancije unutra da æe svi proæi OK - uz par ¾rtvenih jagnjadi. Praktièno su svi zadr¾ali sve ¹to su nakrali 90ih, veæina se i na polo¾aje vratila.
Da smo za bolje, imali bismo bolje. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Che

Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2018, 09:03
A sta ne moze 100 automobila na 20 pumpi i svi sipaju po litar il dva u krug.....pa dok se plati,pa dok se vrati,pa sok se pomeri...i tako pumpe sve blokirane.

To bi bilo dobro resenje da su u pitanju marze na pumpama.

Ovde je drugi problem, to sto drzava zaracunava >50% kroz akcize da bi izdrzavali svoje parazite.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 12 Jun, 2018, 23:15
Citat: monsterbnt poslato 12 Jun, 2018, 21:12
Novi vid protesta u kragujevcu

https://www.facebook.com/jovica.petkovic.12/videos/1532718836856052/


kretanje je ustavom zagarantovano!

Nije ba¹ da se treba dr¾ati ko pijan plota kad je ustav u pitanju. Zavisi kako se dogovorimo...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

http://www.tpknews.com/evo-kako-da-blokirate-puteve-a-da-vas-ne-kaznjavamo/#sthash.vzt6UQr3.dpbs

A ova recenica mi je najvise privukla paznju. Surovo realno u kakvom su u stvari kolapsu.

"– Treba li podseæati da su nas hapsili i provodili kroz grad kao najveæe kriminalce dok su oni pravi, inaèe prijatelji re¾ima, svi do jednog na slobodi, rekli su saobraæajci za taj portal."



petar357


Vidim, neki pitaju gde sam... Hvala na pitanju, bio malo na moru u Grckoj, a tamo slab net, a ima i zanimljivijih stvari...

Sta je sad? Nema vise blokada?
E, dugo su vam i potrajale, dan i po... tj. jedna i po blokada [rofl].

Pise neko... kad su pocele blokade Vucic se usrao od straha, ali stvarno. Ja sam cuo da je odmah sutradan pobegao iz zemlje u Tursku. Zovem druga na aerodromu, kaze jeste, pobegao je. Posle su rezimski mediji izmislili pricu da je, satro, isao na otvaranje gasovoda.

Inace zahtev za smanjenje cena goriva podrzavam, mada me ne pogadja mnogo jer u autu i motoru trosim prosecno 100 do 130 litara mesecno, pa bi smanjenjem za recimo 20 din izdobrio tek 20 evra mesecno, ali dobro, ima ih koji trose​ i vise, pa im znaci. 

Sad bi neki da blokiraju pumpe, neki pesacke prelaze, neki da placaju kovanicama na pumpama, a neki, bogami i da vesaju i streljaju, kazu letece perje. Alo, rodjaci, koga cete vi da streljate kad niste bili u stanju ni svoju ulici uz pomoc par kom¹ija da blokirate....

Pa niste valjda ocekivali da bi i jedna vlast na svetu mirno gledala kako se urusava saobracajno-transportni sistem zemlje, nista ne preduzimajuci? Ovako, par informativnih razgovora, ponekog kolovodju malo i povukli za usi i mirna Backa. Razbezase se macke sa jebalista, sto bi narod rekao.

Nego da vam ja kazem sta cete sledece. Na primer, da se skupite jednog dana ispred Skupstine i parka, za pocetak ne treba mnogo, mozda 100 hiljada, pa svakim danom sve vise, formirate neke zahteve onako pro forme, a u stvari sa ciljem da oborite vlast. Nije to mnogo, svaki recimo 50-ti stanovnik u zemlji, pa na drustvenim mrezama vas ima vise od te cifre.

Sta? Ne mozete da se sakupite u tom broju? Kako ne mozete? Probali prosle godine pa ne ide? Probajte i ove. Sta, nece narod? Nije vam ni blokade podrzao nego svi trazili nacina da nekako prodaju? Pu, glupi narod, kako se i pogodi takav. Ma probajte vi sami, sta ce vam narod. Sta, nema vas toliko, osim na raznim forumima i mrezama? E to vam je onda vec problem.



viper

Ko je tebe zvao, ti si ne¹to opasno pobrkao ili su se pokvarili sendvièi 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

petar357

Citat: viper poslato 13 Jun, 2018, 17:31
Ko je tebe zvao, ti si ne¹to opasno pobrkao ili su se pokvarili sendvièi 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Ne, sendvici su svezi....
Zvao me fotograf iz nemacke propagandne agencije:

"Odg: Sta stampa stampa
Odgovor #23470 - 09 Jun, 2018, 00:44

Skoro da mi je zao sto nam nema vise pere...bas me zanima sta bi on sad kenjao...."

Raspitivao se i Lazic, da ne trazim sad citat.

Znaci, kao i obicno, nisam nista pobrkao.

Ali, to je bilo u trenucima nadahnuca, uoci blokade, kada ste svi bili puni nade da ste najzad nasli pravi nacin da srusite vlast. A u stvari kao i vise puta do sada - nasli kurac...  [rofl]