Glavni meni

Protest na visoke cene goriva

Započeo Srkut87, 04 Jun, 2018, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Srkut87


Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..kao i uvek, samo ovi sa fejsom

Ove ostale sto ga nemaju treba u logore i pobiti
..niti znas sta su doruckovali, sta su uradili niti gde su i sa kime bili..
;D

Hattrick

Katastrofa. Tacno se vidi da nesto kriju. Pozvati na informativne razgovore pod hitno !!!

Hurricane

https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/antic-gorivo-bi-moglo-da-pojeftini-ako-ne-moguce-su-mere-vlade/zfn5cg2



..mo¾da je trenutak da porazmisle malo opet o dva tehnièka godi¹nje, ovoj raji ni¹ta ne valja..

Lone Wolf

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=06&dd=04&nav_id=1400488

Gde god se naðete zaustavite vozilo" - i poginem zbog ludaka koji je hteo da se zaustavi. Ne mo¾ete da razbijate, upadate nasilno u objekte, da tuèete. To vam neæe biti dozvoljeno, a ostalo radite ¹ta hoæete", rekao je Vuèiæ.

On oèigledno neæe protestvovati. A boli ga kad èuje da ga neko ne voli i ne podr¾ava.
Sad mi jo¹ slaðe da blejim na raskrsnici u pet do peeeet...
Не може рај на земљи.

gorki

A tako ga boli tuki i za gorivo i za malinare!
THINK BIKE !

mali_zmaj

I kod nas ne¹to takvo hoæe da urade 10-og. mislim..,stvarno mi je ¾ao,al ja ako krenem klinca voziti na terapiju,tati neæu stati..,oni ne razumiju da nafta nije skupa,veæ na na¹u cijenu goriva dr¾ava uzima jo¹ marku...,dr¾ava tu kolje,ne nafta¹i...,znaèi organizovati protest,zablokirati sve ceste,pogasiti auta...,a ne ja stanem u sred nièega,ugasim auto..,i ostali ko vas jebe..
jin-jang

Slaninar

Naèin na koji se bud¾etske pare tro¹e je vi¹e nego sporan.

Punjenje bud¾eta preko akciza na gorivo je sasvim OK po meni. Sve su sjebali i razjebali, nema se otkud uzeti novaca. Realno smo sirotinja, a sirotinja se vozi javnim prevozom i bajsom. Kolima/motorom samo ako mora. Najbolja vlast na svetu da kojim èudom bude izabrana od strane ovog glupog naroda, ne bi bilo dobro, ni pametno da skinu akcize sa goriva, duvana i alkohola.

Meni je veæi razlog za protest to ¹to se te skupljene pare pokradu, a deca se leèe SMS-om.

Opet, prijatno æu se iznenaditi ako vidim da je NS blokiran. Mada se sla¾em s pre¹jednikom da to nije racionalno pona¹anje. Racionalno bi bilo jebati milu majku puno ranije zbog svih drugih sranja, kraða i svinjarija. Ovo jeste pogre¹no usmeren bes i protest.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Tek ce da ga boli, izgleda da je ljudima konacno doslo iz dupeta u glavu, spremaju se govnjive motke, samo polako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: milomir22 poslato 05 Jun, 2018, 13:45
Tek ce da ga boli, izgleda da je ljudima konacno doslo iz dupeta u glavu, spremaju se govnjive motke, samo polako.
e moj milomire, to slusamo vec godinama, a oni raspisu izbore prevremene, prebroje sami glasove, dodaju kolko im treba i kazu: narod nas je izabrao i nastave da lazu i mazu.

milomir22

Izvisili su za 2 tehnicka, nadam se da ce izvisiti za gorivo, malinarima dokrivcilo, sve sam goli olos, nadam se da ce krenuti lavina.

! No longer available


Covek skupio pare za gondolu iz opstinskih sredstava, snsovci mu 2 godine ne daju da krene s radovima, nisu se ucepili.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

Citat: Slaninar poslato 05 Jun, 2018, 13:12
Naèin na koji se bud¾etske pare tro¹e je vi¹e nego sporan.

Punjenje bud¾eta preko akciza na gorivo je sasvim OK po meni. Sve su sjebali i razjebali, nema se otkud uzeti novaca. Realno smo sirotinja, a sirotinja se vozi javnim prevozom i bajsom. Kolima/motorom samo ako mora. Najbolja vlast na svetu da kojim èudom bude izabrana od strane ovog glupog naroda, ne bi bilo dobro, ni pametno da skinu akcize sa goriva, duvana i alkohola.

Meni je veæi razlog za protest to ¹to se te skupljene pare pokradu, a deca se leèe SMS-om.

Opet, prijatno æu se iznenaditi ako vidim da je NS blokiran. Mada se sla¾em s pre¹jednikom da to nije racionalno pona¹anje. Racionalno bi bilo jebati milu majku puno ranije zbog svih drugih sranja, kraða i svinjarija. Ovo jeste pogre¹no usmeren bes i protest.

заборављаш последице по економију кад поскупи гориво. ако гориво поскупи у редовној употреби, ок, ако поскупи свеукупно па и они који морају да га користе због економије, онда није добро. сиротиња ће да плаћа скупљи леб и смрдљиву саламу, јер тако мора.

и ко је луд да стоји на врућини и кува се јер гаси ауто па нема клима у време кад иде са посла и једва чека да прође гужву и дође кући да појебе жену?

бајдвеј сви ти који иду на посао аутом имају пара и заболе их курац за претње пичкоустог и за усрану сиротињу у усмрделом аутобусу.

једина добра ствар је ако настане свеопшти хаос и крене пичкарање имасе вс нема се, па кладионице намакну нек пару на тикете :)

castor

Citat: Slaninar poslato 05 Jun, 2018, 13:12
...ne bi bilo dobro, ni pametno da skinu akcize sa goriva, duvana i alkohola.
Ja da se pitam, ukinuo bih akcizu na gorivo tako da bude jednaka kolièini PDV-a, ali bi zato za cigare i alkohol podigao 500%, jer se zbog tra¾enja upaljaèa i èa¹ice-dvije (a to kod nas nikad nije èa¹ica-dvije) gine.

A i pu¹enje izaziva zavisnost i razno-razne bolesti..
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Citat: castor poslato 05 Jun, 2018, 21:57
Citat: Slaninar poslato 05 Jun, 2018, 13:12
...ne bi bilo dobro, ni pametno da skinu akcize sa goriva, duvana i alkohola.
...i alkohol podigao 500%...

Ti to hoces da normalne muskarce ubijes ili bacis na prosjacki stap? :)

castor

©to? I sam pijem pivu i volim da je popijem, ali ne volim da popijem i da sjednem za volan. Prvo vodim raèuna o sebi, a onda i o drugima.

Ako hoæe¹ da pije¹, obavi to lijepo kod kuæe, ubij se i odmah se prevrni na WC i povraæaj do sutra, ili izaði i uradi isto to, ali nemoj da sjeda¹ za volan, jer nisi normalan, odnosno sav svoj.

©ta misli¹ koliko bi manje saobraæajnih nezgoda sa smrtnim ishodom bilo da drastièno skoèi cijena alkohola?
It's the ride that matters, not the bike…

El Jefe

Теорија ти пада уводу. Највише несрећа изазивају трезни.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Citat: El Jefe poslato 05 Jun, 2018, 22:11
Теорија ти пада уводу. Највише несрећа изазивају трезни.
Taj rad :)

I feel the need..... the need for speed !!!

lord_oblivion

Citat: castor poslato 05 Jun, 2018, 22:05
©to? I sam pijem pivu i volim da je popijem, ali ne volim da popijem i da sjednem za volan. Prvo vodim raèuna o sebi, a onda i o drugima.

Ako hoæe¹ da pije¹, obavi to lijepo kod kuæe, ubij se i odmah se prevrni na WC i povraæaj do sutra, ili izaði i uradi isto to, ali nemoj da sjeda¹ za volan, jer nisi normalan, odnosno sav svoj.

©ta misli¹ koliko bi manje saobraæajnih nezgoda sa smrtnim ishodom bilo da drastièno skoèi cijena alkohola?
Ima nas jo¹ takvih. Ne mislim na ¾elju o 5x veæim cenama. A i da ti bude po volji, uvek æe biti neke Koletovaèe i sliène domaæe. Nije problem u cenama.
(cigare, kao i duvan neæu da komentari¹em)  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.