Glavni meni

Protest na visoke cene goriva

Započeo Srkut87, 04 Jun, 2018, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 11 Jun, 2018, 22:22
Nemci i Turci su go kurac, goru tiraniju i okupaciju od ove nikad nismo imali,
ponestalo nam je neprijatelja pa smo dosli do tacke da moramo od (samih sebe) nasih ljudi da se branimo,
ne znas ko ti je brat a ko ce te za saku pirinca (sendvic) prodat...

nisu ovde nikada turci i nemci predstavljali problem....vec poturice i domaca govna pod nemackom okupacjom koju sada rehabilituju.....mislis li da su dahije bili turci ili poturceni srbi...da je nedic bio nemac....pa u novom sadu su pod led bacali folksdojceri i hotijeve pristalice sa severa vojvodine....mislis li da je karadordja ubio turcin....da batalimo te price o diplomatiji milosa obrenovica i da se podsetimo kako je upravljao narodom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4


con3

A ko ce da odgovara za ovog coveka ??? Prebili ga i oteli mu pare.


eclipse4

opaaaastoka sendvicarska????

ume da udara a ne ume da trpi batine,picka smrdljiva,nije imao on ni 30 dinara u tu pederusu

con3

Citat: eclipse4 poslato 12 Jun, 2018, 02:17
opaaaastoka sendvicarska????

ume da udara a ne ume da trpi batine,picka smrdljiva,nije imao on ni 30 dinara u tu pederusu
Citam da se pobio na bazenu  [rofl]

Hattrick

#85
Ovako, info iz prve ruke, na FB je postojala stranica o policijskim patrolama u gradu, koja se preimenovala u grupu za podrsku protestima protiv visoke cene goriva.
U petak u toku noci agenti BIA identifikuju, i hapse admina stranice, i nateraju ga da im preda login/pass stranice. Lik zove ortaka telefonom i objasnjava mu da ne sme javno to da objavi jer su mu pretili "da ce glava da mu padne" ako zucne rec. Ortak snima razgovor i salje ga poverljivim ljudima. Taj razgovor cudnim spletom okolnosti stize i do mene.
Znaci imam snimljen telefonski razgovor izmedju njega i njegovog ortaka, gde ga moli da vise nista ne pise na stranici, i da javi bliskim ljudima u tajnosti da vise nista ne pisu na stranici, jer je vec u tom trenutku administrator stranice bio agent BIA koji je pisao pod njegovim imenom i prezimenom, a ne on.
BIA salje poruke u inboks glavnim organizatorima protesta u vise gradova, "organizuju" sa njima do detalja akciju, i dobijaju tacne lokacije protesta i imena, prezimena, brojeve telefona, lokalnih vodja i organizatora. Dovode kerove svuda gde treba, u tacno odredjeno vreme, i razbijaju sve skupove, a pre toga zovu posebno svakog organizatora i vodju i prete im telefonom fizickim posledicama po njih, porodicu, i decu.
Nakon danasnjeg fijaska, BIA gasi i arhivira stranicu koja je nedostpna u ovom trenutku.
Imam info iz prve ruke i sta se u detalju izdesavalo u Krusevcu, ali ne bih ovde, uzak je krug ljudi koji ima informaciju, i pricom o tome bih ih odao, uglavnom teska krivicna dela protiv gradjana su pocinjena. Uglavnom Vodja se usrao. Ali kad kazem usrao, onda mislim bas USRAO.

Lazic

Prièam danima... Nema nam druge, pobiti govna...


UFF

pa ili se usrao ili mu dokurcilo da se ubedjuje sa svima pa izdao naredjenje da ih nalupaju + ucutkaju = problem resen :D

e sad ako se to stvarno desilo kako to dokazati i tuziti drzavu i predsednika? :D

Hurricane

#89
Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2018, 09:08
Prièam danima... Nema nam druge, pobiti govna...


Samo da oni ne pobiju nas pre toga, lepo ja kazem, gradjanski rat je na pomolu..

Jer sa drugima nemamo nikakve sanse..

Licno mislim da je ovo sve iscenirano

mrle


mrle


Kanarinac

Citam i ne verujem sta pricaju. Ovo sad je prekretnica, ili ce narod da se digne ili odosmo u kurac

El Jefe

Има бандере да се изнајмљују ко билборди.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Tresla se gora rodio se mi¹

Bojan

Citat: Hurricane poslato 12 Jun, 2018, 10:49
Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2018, 09:08
Prièam danima... Nema nam druge, pobiti govna...


Samo da oni ne pobiju nas pre toga, lepo ja kazem, gradjanski rat je na pomolu..




Jer sa drugima nemamo nikakve sanse..

Licno mislim da je ovo sve iscenirano

Ja bih na vasem mestu bio oprezan sa tim izjavama. Pojma vi nemate sta prizivate.


Lone Wolf

Ја данас насуо горива за 2.09 КМ у РС.
То је 1.05€.
Не може рај на земљи.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

jevta

Citat: Lone Wolf poslato 12 Jun, 2018, 18:10
Ја данас насуо горива за 2.09 КМ у РС.
То је 1.05€.
Benzin ili dizel?