Glavni meni

06. MotoGP 2018 Gran Premio d'Italia Oakley

Započeo stilgar, 01 Jun, 2018, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

andrijadragan

ma meni je markez bio interesantan 2013 da kao ruki uzme titulu, uzeo je 4 do sad nije vise on bitan sad me zanimaju dobre trke. al nemoz ziveti od ovih rosijevaca i teorija zavere. Ako svi imaju istu elektroniku i svako pise mape za svoje motore a u pravilniku ne pise da ne smes da zaobidjes centralnu jedinicu ko brani ostalima da traze nacin? sta fale im inzenjeri. sto se tice pobeda koliko je bilo pobednika 2016? miler u asenu vinjales u britaniji janone u austriji pedrosa u italiji ....markez rosi lorenco doviciozo, svi nabodose pobedu. E to je dobra sezona to bi ja opet ako moze.
[/quote]



Kada  bi  Slinavi  znao  kakvih  sve  strucnjaci  cuce  po  Srbiji  leteli  bi  njegovi  inzinjeri  ....Kulturoo  eve   m,eee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

stilgar

Citat: zagadjenje poslato 05 Jun, 2018, 16:27
Pored instrukcija ko kako da vozi, u mail da ubacimo i zahtev da se markez potrk sa Rosijem na istom motoru. I da stavimo jednom za svagda taèku na ovu prièu. Vozi li MM dobro ili je to njegova ¹auma.
A lepo ¹to su se i rosijevci probuli zajedno sa lorencovcima.
Napred Suzuki!!
Al da voze suzuki :)

FANTOM

   ЯЭВОЛУТИОН skroz si upravu . Lova lova . Pa videli smo i kod nas iz prilozenog na trkama tomosa . Svi su mislili da mogu da se voze sa tomosom iz podruma pa onda proradio sportski duh za takmicenjem . Pa onda da vidimo ove kostao motor 1000 ove 1500 a ove 2000 e , hm al sto su skuplji to bolje idu i bolje leze :) .
   Stilgar ocigledno je da ne gotivis dedu . Al ok, svako ima pravo da ima svog favorita. Ko sto si ti pristrasan za vozace za koje ti navijas tako su i ljudi pristrasni za dedu . Svi bi gotivili tog Kikireza da ne radi to sto radi na stazi vozi prljavo grubo i bukvalno onaj fazon najaci sam sad cu da udaram klempe. Narod to ne voli.
    I da i dalje mi je sporan taj detalj iz Dorne kad je on vracen da vozi opet kao zadnji i toliko izobilazio naroda posle, ko da su svi pustili gas , a sad na poslednjoj trci jedva obisao poslednjeg . I da kazemo da mu ona staza lezi, zna je napamet, gde ih je sve izobilazio opet izgledalo je ka da prolece pored nas amatera ko da nisu bili to isti ljudi koji su i sad vozili za vikend, pa mu nesto nije islo. Moj neki zakljucak je da je na toj stazi tamo ta Honda bila nesto zestoko nasvirana jer je bolesno isla u odnosu na druge motore ali na sve druge motore koji su se vozili. Dok cim nije ukljucen taj turbo ko na poslenjem vikendu e onda vec priblizno ide kao i ostali .
   

stilgar

@Fantom
Volim ja i postujem dedu, svaki put kad pobedi il bude na podijumu ja cedtitam navijacima. Sta mislis za koga sam navijao dok se kikirez nije istakao u moto2 pa posle i u motogp. Milion puta do sad sam reko da bi za njega kao zivu legendu bolje bilo da se posle dukatija povuko. Ovako siluje samog sebe, oce nesto sto je tesko ostvarivo i naravno mlati pare. Svi navijaci VR46 ga vole zbog titula i zasluga od pre dukatija.
P.S. da se razumemo mlatio bi on pare i dalje kao vlasnik VR46 timova, dizajnersko krojacke kompanije VR46, vecinski vlasnik daineze-a, reklama, sponzora itd...

zagadjenje

Realno i za moto GP bi bilo bolje da se ¹to pre povuèe, da preblimo i to i nastavimo dalje. Gledaæemo ga u boksovima i dalje, siguran sam da æe se isticati i i dalje biti u kadru kamera. Svaka njemu èast, vrhunski je vozaè i ima vrhunska dostignuæa iza sebe. Ali brate.... Postaje kao Nada Macura, kao babe ¹alteru¹e ili po domovima zdravlja koje odbijaju da odu u penziju i daju ¹ansu nekom mlaðem. Show must go on....
Tjuning bud¾ing

Kanarinac

Cekaj. ne razumem, zbog cega da se povuce ako je i dalje u samom vrhu? Drugi je u generalnom plasmanu

mi¹ko_kolo

Upravo! U timu mu je deèko mlaði 15 godina i Deda ga redovno dere. Da ne prièam o momcima iz drugih timova. ©to bi se povlaèio?

milomir22

Zato ¹to smo mi Srbi u fazonu
! No longer available
Naravno da ne treba da se povlaci!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

#68
@kanarinac, Misko_kolo, Milomir22
zato sto covek od 25 i 40 nemaju isti nacin razmisljanja, reflekse i osecaj za strah od rizika. i deda bi da jebe ko kad je imao 20 al nesto fali i to se vidi. To sto je trenutno 2gi u plasmanu je splet okolnosti, a ne njegovih bravuroznih voznji koje je imao ranije u karijeri. za ovu sezonu moze da se vadi na yamahu koja je generalno losa al sta ce biti kad motor "proradi". To sto pominjem njegovo povlacenje je u najboljoj nameri da me ne shvatite pogresno.

mi¹ko_kolo

A ¹to bi poredili jebanje 20 i 40 godi¹njaka?! Svaki ima svoje prednosti i mane. Sa 20 se di¾e na pogled al' traje je'n-dva! Sa 40 mu treba malo vi¹e da krene, al' mo¾e da potraje do svr¹ke. Tako i Deda, vozi i poprilièno jebe. Koliko je imao preticanja u grupi sa Petruksom, Manijakom, Rinsom i Kalom (koji nije ni uspeo da ga stigne)? I Deda opet zavr¹io ispred svih njih.

Gavrolini

Nesto ne vidim danse deda povukao u borbi sa manijakom od koga vecina bezi po stazi.

andrijadragan

Pa  izgleda  da  bi  trebao  da  se  povuce  stvarno,,,ali  za  ....,,,
Odgovaralo  bi  mnogima  da  mogu  na  miru  da  voze  ali  jbg  ili  je  on  u  full  kondiciji  ili  klinci  imaju  jos  da  vezbaju  .po  svemu  sudeci  izgleda  da  je  ovo  drugo,....
  Kao  sto  slinavko  dade  interviju ; kako  su  se  svi  vise  radovali  njegovom  padu  vise  nego  pobedi  nekog  drugog  vozaca  {placljivka},  e  pa  sine  vidis  kada  ti  se  to  dogodi  u  karijeri  sendes  i  zapitas  se,da li  je  moguce  da  sam  ja  jedini  pametan  a  svi  ostali  ludi?  i  cemu  moji   uspesi  podijumi  i  ostalo  kada  i  u  sred  svoje  rodne  zemlje  imam  manje   navijaca  a  vise  zvizduka od  svih  ostalis vozaca,,,,,,   e  zato  sto  si  slinavko  i  nikada  neces  ni  imati  autoritet   i  publiku  pa  makar  odneo  sve  plasmane  i  podijume  koje  postoje  u  svom  jadnom  zivotu......Greota  uciti  svinju da  peva,em  mucis  svinju  em  mucis  sebe.......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

mali_zmaj

dokle god je konkurentan,neka se takmici..,ne vidim nikakve realne razloge za povlacenje,para ima ko sodera,to mu ne treba,znaci ako ga zdravlje sluzi...,mislim da i ako su mu refleksi malko opali,iskustvom nadoknadjuje sve..,kakvo povlacenje,ne sekirajte se,otici ce on sam kad mu se kitica ne bude dizala..,nije on glup...  mozda nema neku sansu za titulu,ali ko zna...,neka se bori... a mladji koji nemaju snage da ga obidju,ocito im fali ono nesto...
jin-jang

andrijadragan

PLACLJIVKO  ode  u  hondu.....slucajno  hahahahahahahah
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Kanarinac

@stilgar
Splet je bio i prosle i sezona pre toga.
Cinjenica je da konkurentan na losem motoru. Ako Yamaha resi da pravi nov motor mozda njemu nece leci,a mozda ce to biti ono malo sto mu fali. Svakako mislim da nema nikakvog smisla da se povuce, kada je bolji od timskog kolege i kada je u samom frhu takmicenja.

srbac

Jos dve godine neka vozi i onda zasluzena penzija....

eclipse4

jos 22 sto se mene tice

FORZZZZA VALLLLEEEE