Glavni meni

Tema o automobilima

Započeo Lone Wolf, 01 Jun, 2018, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Do tebe je Gavro. Meni legla odlièno, al imam pola metra manje od tebe.

Gavrolini

Pa upravo je to. Prilicno velik auto spolja a unutra nema trunke mesa. Mislio sam da je to samo moguce u roveru 75

pittatore

Kako bi se tek smorio sa onom 2.0mjet ;D

Glava Dole

Citat: Panta Zemunac poslato 02 Jul, 2018, 19:41
Imao sam pre 15tak g, 75ticu 2000 sa dve turbine, dizelas...dusa me bolela kada sam je udavao. Promenio sam 11 automobila a os toga 4 Citro...Xantie /ko je nije vozio ne vredi mu pricati zasto) a sada cepam Alfu 147 1.6 110ks. odusevljen sportskim egom koji poseduje, upravljivoscu a da hoce kad povuce i da potrosi, pa, boze moj, manje nego da sam ozenjen! Crvena sa crnim alu felnama 195.......

147-ica mi se oduvek svidjala, pravi momacki auto [thumb_up]

friziderdzija

gt je pravi momaèki...ali totalno nejebiv, tj koliko god sam prilika imao nikada nisam mogao udobno da odradim snajku u gt...polomim se sav, a da ne pominjem otiske stopala na prozorima itd.
ali kad bi moj kombi mogao da prièa...

pittatore

E jbg sad uporedjujes garniseru sa trosobnom gajbom ;D

mrle

gavra, frizider...
kupite multiplu, mestakoliko hoces, ali ih nema 2.4jtd...

pittatore

Ima jedna V6 se vozi po BG :D

Gavrolini

Multipla(restajling) je skroz ok auto samo mi jezivo sto se kroz prozor vidis do kukova. Doblo malibu mi je zanimljivija prica

Hurricane

..ajd ovde æu:

Najljubaznije zamoljavam sve vlasnike Alfi, da srede svoje trapove i da batale egzibiciju sa kurcevitim obilazenjem sahtova i ostalih neravnina na putu prelaskom u suprotnu traku!!

Dva puta danas sam gledao smrtu u oci zbog istih, jednom 156, drugi put 147, na istoj deonici..

[djavo]


Gavrolini


pittatore

Moje su sve na rally visini, tako da nisam taj :D

Bishke

To su ustvari sredjeni trapovi, sad ih paze ;D
You should do one thing every day that scares you

Lone Wolf

Нису криве Алфе. Шахте су криве.
Не може рај на земљи.

UFF

Citat: Hurricane poslato 04 Jul, 2018, 02:11
..ajd ovde æu:

Najljubaznije zamoljavam sve vlasnike Alfi, da srede svoje trapove i da batale egzibiciju sa kurcevitim obilazenjem sahtova i ostalih neravnina na putu prelaskom u suprotnu traku!!

Dva puta danas sam gledao smrtu u oci zbog istih, jednom 156, drugi put 147, na istoj deonici..

[djavo]




[rofl] [rofl] [rofl]

pittatore

A koja deonica je u pitanju? Mozda znam doticnog ;D

Hurricane

Zeleznik - ulaz od Belih voda, oba isla ka gradu

Jedan popodne, drugi oko ponoci

Ali face, u fazonu sta se ljutim, kako ih ne razumem

Razumem ja rodjaci, ja uvek kazem kad vidim da neko vozi Alfu, dodje mi da ga zagrlim, castim picem, saslusam njegove jade, tezak je to zivot, ali ko ce mene da razume da mi se zuri i da kocenje nije opcija


pittatore

Neznam nikog tamo sa 147/156 , da je 159 znao bih.

pittatore


Ivicat