Glavni meni

Tema o automobilima

Započeo Lone Wolf, 01 Jun, 2018, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Danas æe Markione da saop¹ti ¹ta æe biti sa Fiatom i Krajzlerom.
Odem na sajt Chryslera a ono prave samo dva modela 300 i Pacifica (biv¹i Voyager) i ni¹ta vi¹e!
Lancia spala na ni¹ta, Alfa jedva dva tri modela, Maserati nikako bolje...
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

A nekad su bili legenda.
Не може рај на земљи.

milomir22

Ljudi se okrenuli pravim vrednostima (japancima), italijani su postavljali lestvicu visoko ostalima kada je dizajn u pitanju, ali kada te u pola noci ostavi govno na putu, slaba mu vajda sto je prelepo. Pisao sam vise puta o manjeti mareli elektronici koja radi sve za sva italijanska vozila i kupis auto/motor koji kosta boga oca, a on te zajebava.

Evo price o dukcu koji je kostao 18 000$, pritom, decko obozava ducati, ali im elektronika nije kako treba.

! No longer available

! No longer available


Pre toga je vozio gixera 1000, koji je govno za ovaj dukati, ali broj problema 0.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lone Wolf

A Marelli pravi i za GP?
Не може рај на земљи.

UFF

mareli pravi magnete

za hard diskove

milomir22

Pravi i za GP elektroniku, mislim i za timove van Italije i za sva italijanska vozila. Gotovo da ne postoji serijsko vozilo koje je pravljeno u IT a da nema na sebi deo ove fabrike (kombi, kamion, auto, motor,...). 
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

pittatore

Sto se kola tice ko je god promenio elektroniku sa Boscha na nesto drugo usrao je motku, svi se vratise na Bosch ponovo.

Lone Wolf

I siemens ima neku elektroniku?
I na njih se ¾ale.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

У Хамбургу забрањени дизел аутомобили испод Еуро 5.
Сад ће и други.
http://www.glassrpske.com/tehnologija/auto_moto/Hamburg-od-danas-prvi-grad-u-Njemackoj-bez-dizelasa-na-ulicama/262694.html
Не може рај на земљи.

Gašpar

Citat: Lone Wolf poslato 01 Jun, 2018, 10:52
A Marelli pravi i za GP?


Pravi nalepnice za GP.

GP je jedan veliki bilbord. Na motore se lepe reklame, ali u motoru ne mora da bude to ¹to pi¹e.
Godinama je Akrapoviè pravio auspuhe timovima i naplaæivao, a Leo Vincie plaæao reklamu, pa je na njima pisalo LeoVincie.

Lone Wolf

Пијем кафу са две колегинице неки дан. Мими и Диди. Диди хоће да купи себи ауто. Мими скоро купила Голфа 5 и дала 6000€. Убеђује и Диди да узме само Фолксваген. Поло, Пасат ...
Женско, е.
Ја рекох узми Алфу 147, буди риба а не деда.
Не може рај на земљи.

Hattrick

A nista Lea, Rea, Tea, Mea ?  :)

milomir22

Za mene je alfa 159 objasnila kako jedan idealan automobil treba da izgleda. Estetski gledano, ne postoji lepsi auto u toj klasi, dizajnerima skidam kapu, sad sto je ne bih kupio iz nekih drugih razloga je "vec drugi par opanaka".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

pittatore

Nisi ti vozio 75icu ili 33ku ;D

Hurricane

..pre neku noc na pumpi kod SC, izlazi iz pumpe plavusa 22-23 godine, andjeo, silikoni 4-5, haljina nikad laksa i ukusnije da stoji, 10ak najzavodljivijih koraka i sede na mesto suvozacice u Alfu GT coupe..

Ovaj jedan lik sto toci ostao paralizovan..

Odmah iza te scene nailazi bmw x6 mega sega nabudzen nesto kao mensuri paket opreme, tockovi 25 cola, a iz njega tri debele krampace, da ih ne sanjas...

Kazem ja paralizovanom:

Jel kontas zasto Alfa?

Pocepa se lik


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

friziderdzija

eee brate....samo vozaèi alfe znaju za¹to je voze...
ja vozim istu tu alfu gt...svaki put kad proðem pored nje izamami mi osmeh, svaki put kad negde parkiram, izaðem iz nje i osvrnem se, pogledam je i opet osmeh...ko posle vrhunskog seksa...prosto neobja¹njiva pojava.
merkam sledeæi auto...opet alfa....brera...ili 159 2.4 jtdm, mo¾da 1750 tbi ..... za ðuliju jo¹ uvek nemam para.

pittatore

Svaka preporuka za tbi, provozao se u giulietti QV i puni od 1500-6500rpm, brutalan auto.

Panta Zemunac

Imao sam pre 15tak g, 75ticu 2000 sa dve turbine, dizelas...dusa me bolela kada sam je udavao. Promenio sam 11 automobila a os toga 4 Citro...Xantie /ko je nije vozio ne vredi mu pricati zasto) a sada cepam Alfu 147 1.6 110ks. odusevljen sportskim egom koji poseduje, upravljivoscu a da hoce kad povuce i da potrosi, pa, boze moj, manje nego da sam ozenjen! Crvena sa crnim alu felnama 195.......

Gavrolini

Ja sam se bas lozio na 159 dok je nism probao. Jbt toliki auto a tako neudoban. Pa bolje mi se vozi 156