Glavni meni

Dihtung glave ST 1100

Započeo ninja66, 25 Maj, 2018, 09:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Trazim dihtung glave,oba, za Hondu ST 1100.
063 514 573

ЯЭВОЛУТИОН

poruci iz delte original.....nikao ne uzimaj aftrmarket...40 e po strani
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Cisto informativno... brzo prozvizde?

ЯЭВОЛУТИОН

vecina aftermarketa ti prodaje komplet....po ceni dva dihtunga glace u originalu.....o kvalitetu ne vredi pricati..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Maj, 2018, 20:07
poruci iz delte original.....nikao ne uzimaj aftrmarket...40 e po strani
Tako ce i biti, jedino sto je isporuka min. 20 dana.

ЯЭВОЛУТИОН

desetak u delti.....po dosadasnjem iskustvu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Maj, 2018, 11:01
desetak u delti.....po dosadasnjem iskustvu....
Imas neki kontakt tel.? Ja sam pitao u Centar S.

perlx

Honda Delta Automoto

Prodavnica rezervnih delova

Tel: +381 (0)11 20 10 933
Fax: +381 (0)11 21 68 019

Omladinskih brigada 33a, 11070 Novi Beograd
radno vreme: radnim danom od 8:30 - 16:30, subotom od 9-14

UFF

oni ne ogovaraju na email nit na online upitnik a na telefon servisa kad se javis cekas da te prebace ko zna gde i onda kad postavis upit koji god da je uzmu ti br mob i obecaju da ce da se jave sto se naravno nikad ne desi

dodje mi da uzmem da ih drkam sad namerno (da imam viska vremena i volje) i za neuzvracene pozive i neodgovorene popunjene kontakt formulare za zakazivanje servisa, prvo scena uzivo a posle dalje honda.europe->japan->world, gde god majumuni jedni neozbiljni

zvao teloefonom - kurac
slao emal za rezevni deo - kurac
zakazao servis online na sajtu popunio br sasije sve zivo, odabrao cak i slobodan termin - opet kurac

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 05 Jun, 2018, 02:00
oni ne ogovaraju na email nit na online upitnik a na telefon servisa kad se javis cekas da te prebace ko zna gde i onda kad postavis upit koji god da je uzmu ti br mob i obecaju da ce da se jave sto se naravno nikad ne desi

dodje mi da uzmem da ih drkam sad namerno (da imam viska vremena i volje) i za neuzvracene pozive i neodgovorene popunjene kontakt formulare za zakazivanje servisa, prvo scena uzivo a posle dalje honda.europe->japan->world, gde god majumuni jedni neozbiljni

zvao teloefonom - kurac
slao emal za rezevni deo - kurac
zakazao servis online na sajtu popunio br sasije sve zivo, odabrao cak i slobodan termin - opet kurac
kad nisi zvao mene da ti dam telefon od momka da ti sve to zavrsi.....mislim da se na TELOEFON niko ne javlja :) a ne odgovaraju na EMAL
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

I mene da si nazvao ja bih ti to odmah zavrsio. Jbg imaj razumevanja ljudi su umetnici.

Hurricane


Hattrick

Hteo bih sutra da uzmem jedan Burek sa sirom i jogurt onaj u casici, pa da se najavim unapred, ako moze neko da mi zavrsi, ili bar da mi da neki kontakt, da se ne jebem da idem bez veze u pekaru, pa da me tamo pekar odjebe jer nemam vezu, a tako ne moze sa umetnicima.  :)

Boban_m

#13
Mogao sam to da ti zavrsim ali ne postoji burek sa sirom ;D

UFF

jebi ga to je FIRMA i jos ovlascen uvoznik
njima nije dozvoljeno da se tako ponasaju
a umetnici mogu da postanu tek kad taj rezervni deo sami svojim rukama naprave

Gavrolini

Prave jasta, zato i nemaju vremena da ti odgovore. A i dosta im narucuju stranci po vecim cenama pa ih malo i zabole za nase musterije. Ne budi uffe preke naravi, imaj razumevanja.

UFF

jebi ga covek je drkadzija pa sta?
moze mu se

firmi ne, mozes da ih drkas da ih jebes, da sam preke naravi sakupio bi dokumentaciju i pisao na honda.europe.com
hteo sam da pomognem onom ko zeli vizir bas od ivana, zelim to i dalje, onaj ko hoce jos i pusenje uz to nek se sam snadje, ivan mi je prijatelj i jeste jebeni umetnik sta god ko kazao
a sto se honde tice njihov propust, motor je nov kupljen kod nas i trebao je kod njih da ode na prvi servis pecata samo, iskulirali su me i ko ih jebe servis sam sam zavrsio jeftinije a verovatno i bolje od njih jer ga nisam radio za platu vec za svoje vozilo

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 14 Jun, 2018, 07:17
...ne postoji burek sa sirom...

Hahahaha, zasto sam znao da ce ovo da se pojavi  [rofl]
Pa sad, ako je burek sa sirom sirnica, a burek sa mesom mesnica, onda sta je burek ? Prazan ?  :)

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 15 Jun, 2018, 07:25
Hahahaha, zasto sam znao da ce ovo da se pojavi  [rofl]
A sta mislis zasto sam ja stavio smajli na kraju? ;D

Gavrolini

Gazda sta se lozis...zezanje,ovo-ono. Koga bre boli kurac i za ivana i za hondu nego bila dobra prilika.