Glavni meni

Laziæev kofer

Započeo juga, 24 Maj, 2018, 13:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 25 Maj, 2018, 07:34
I sad kad ga Lazic vezicama vrati na motor ima da bude super.
Ima Laziæ veæi kofer, dr¾e ga vezice... :)

juga

Citat: milomir22 poslato 24 Maj, 2018, 19:54
Jbt koja transformacija, na prvoj slici izgleda kao da je ispao iz aviona.
Ispao jeste samo ne znam da li iz aviona! [rofl]

juga


juga

Citat: Gavrolini poslato 25 Maj, 2018, 07:34
I sad kad ga Lazic vezicama vrati na motor ima da bude super.
Ne mo¾e da ga vrati , vidi¹ da je za Yamahu!

castor

Pitanje za Jugu i Glena: Da li mo¾e ova plastika (ova ¹to sa strane ima dva ova okrugla kurèiæa i dolje ima ova dva imbusiæa) oko instrumentaljke da se prema¾e RestoreFX-om i da se povrati boja? Hrapava plastika je u pitanju.

It's the ride that matters, not the bike…

UFF

evo pre nego sto oni vide da ti kazem da mogu da pokusaju ali ne garantuju sta ce da se desi jer restore fx radi sa lakom a to nije lakirano, ima glen nesto drugo za mat plastiku ali ni to nije trajno, mazi silikonom inako ga redovno odrzavas i ne mrzi te

castor

Tra¾im trajnije rje¹enje od mazanja i mackanja non stop. Ako ni¹ta ne upali, ionako sam rije¹io da to prelakiram i aukurac!
It's the ride that matters, not the bike…

juga

Citat: castor poslato 25 Maj, 2018, 11:27
Pitanje za Jugu i Glena: Da li mo¾e ova plastika (ova ¹to sa strane ima dva ova okrugla kurèiæa i dolje ima ova dva imbusiæa) oko instrumentaljke da se prema¾e RestoreFX-om i da se povrati boja? Hrapava plastika je u pitanju.

Mo¾e, ima posebna ma¾a za plastiku, vrati joj boju, istamje kao fabrièko! (Uff iznosi pau¹alne tvrdnje)

juga


juga


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

zakocis i zaslepis auto iza tebe u kojem se vozacica uplasi pa stisne gas umesto kocnicu i ode kofer, ode i tdm  :o

Andreja

Vidim da si sreðivao gara¾u, da nisi mo¾da sluèajno uspeo da naðe¹ moj klizaè lanca? :D
Ili si mi i Wingrack izgubio  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Black Adder

Tako se to radi, manijaèno i jebitaèno

mali_zmaj

To nije lazicev kofer,to je fotomontaza,oni nas lazu!!  ;)
jin-jang

Lazic

Pa i nije Laziæev nego nesuðeni Filgudov za isti taj motor... :o Sad su i motor i kofer Jugini... ;D

juga

Citat: Andreja poslato 26 Maj, 2018, 11:10
Vidim da si sreðivao gara¾u, da nisi mo¾da sluèajno uspeo da naðe¹ moj klizaè lanca? :D
Ili si mi i Wingrack izgubio  [rofl]
Klizaè nisam na¹o,æe napravimo, a wigrack doði nosi, jebo te wingrack, malo li gvod¾e i mariniju imam