Glavni meni

Motorijada Trebinje 8-9 Jun

Započeo bigsheki, 23 Maj, 2018, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

Ja planiram da krenem dan ranije 7.6 jer hocu da odem do Sarajeva,Mostara,Capljine i Bilece.Tako da cu kao i prosle godine biti prvi od nasih koji ce stici dole.smestaj sam nasao po ceni 10eru za nocenje putem bookinga.I ako imam famije u bileci i trebinju ovako mi opustenije.Ako ima jos neko u planu da ide neka se javi pa da se organizujemo da se vidimo dole makar pice da popijemo.

doktor

Bikers work is never done!

bigsheki

znaci nisam sam :) nadam se i zmaj da ce da dodje

mali_zmaj

Nazalos necu,idem u Umag,radna mi je subota kad je Trebinje..,a slobodna za Umag..,jbg.
jin-jang

bigsheki

faken,mislio sam da ces moci da dodjes,kako smo planirali prosle godine.

mali_zmaj

Bit æe polako...,ako treba naðemo se nekad negdje na pola puta,mimo svega,pivu da popijemo!!  Za Trebinje mi je specifièna situacija,bukvalno bih morao krenuti u subotu poslije posla,a to znaèi da sam do¹ao samo na par sati,prenoæio i sutra kuæi...
jin-jang

friziderdzija

Citat: mali_zmaj poslato 24 Maj, 2018, 10:56
Bit æe polako...,ako treba naðemo se nekad negdje na pola puta,mimo svega,pivu da popijemo!!  Za Trebinje mi je specifièna situacija,bukvalno bih morao krenuti u subotu poslije posla,a to znaèi da sam do¹ao samo na par sati,prenoæio i sutra kuæi...
i to je ne¹to...bilo bi lepo da se vidimo tamo kao i pro¹le godine...

ako sve bude po planu, ja kreæem 7.5. èaèak- zlatibor-nova varo¹-prijepolje-plevlja-nik¹iæ-ostrog...tu noæim...mada ima i druga varijanta...èaèak-ivanjica-sjenica-brodarevo (malo makadama)-prijepolje-pljevlja-nik¹iæ-ostrog
8.5....ostrog-danilovgrad-njegu¹i-kotor-vo¾nja oko boke kotorske-herceg novi-trebinje

ako ima zainteresovanih da idemo zajedno...ima na tom pravcu zanimljivih ruta (makadama) tako da moja nije fiksna, jedino ¹to mi je odlazak na ostrog stvar koju ne bih da zaobiðem

zoxxx69

Pozdrav drugari, samo da se prijavim da ja kreæem 2-og put Foèe gde æu zanoæiti i sutradan nastavljam do Boke. Biæu u Trebinju naravno a vraæamo se u nedelju za BGD preko Zvornika. Mo¾emo zajedno....

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoæ Tapatoka

Jefta

Najverovatnije dolazim u Trebinje

bigsheki


Andreja

Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Jesi li vozio nekad Milici-Vlasenica-Sokolac-Rogatica pa onda dalje Foca-Bileca?

bigsheki

Citat: Andreja poslato 25 Maj, 2018, 19:00
Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)

postoji veca sansa da ja vas obidjem u hn :)) :* da vidite kako  milface bacaju oko na moje zmijsko telo kada skinem majicu,mischelin sa playboy tatoo :)

bigsheki

Citat: Boban_m poslato 25 Maj, 2018, 19:47
Jesi li vozio nekad Milici-Vlasenica-Sokolac-Rogatica pa onda dalje Foca-Bileca?

ja jesam druze,svake godine zadnjih par godina po nekoliko puta,kako motorom,tako i kolima.uvek idem na more i vracam se preko bosne.kada idem za capljinu isto,idem prvo do bilece da obidjem familiju pa dalje za stolac-capljina.

Jefta

Citat: Andreja poslato 25 Maj, 2018, 19:00
Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)
A mene ne racunas jebo li te noz!!!

Boban_m

Citat: bigsheki poslato 25 Maj, 2018, 19:50
Citat: Boban_m poslato 25 Maj, 2018, 19:47
Jesi li vozio nekad Milici-Vlasenica-Sokolac-Rogatica pa onda dalje Foca-Bileca?

ja jesam druze,svake godine zadnjih par godina po nekoliko puta,kako motorom,tako i kolima.uvek idem na more i vracam se preko bosne.kada idem za capljinu isto,idem prvo do bilece da obidjem familiju pa dalje za stolac-capljina.
Reci koje peglanje! Najbolje brdsko-planinsko krivinarenje u regiji.

bigsheki

druze ja sam i isao tuda par puta godisnje motorom da bi naucio krivine,najbrze mi je bilo titel-bileca 5h30min i titel-capljina 5h5min

i ove godine cu 3 puta minimlano ici tuda,mada ima par losih deonica puta,ali uglavnom jer dobar put i nema guzve u saobracaju

bigsheki

Citat: Jefta poslato 25 Maj, 2018, 20:25
Citat: Andreja poslato 25 Maj, 2018, 19:00
Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)
A mene ne racunas jebo li te noz!!!

jefto ides li it u hn sa njima,ili planiras da dodjes,ja mogu i 6.6 da krenem dole pa da ih obidjem

feelgod

Citat: Jefta poslato 25 Maj, 2018, 20:25
Citat: Andreja poslato 25 Maj, 2018, 19:00
Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)
A mene ne racunas jebo li te noz!!!
A ti sto si se sam prijavio bez nas to nema veze, e moj ti :)

Andreja

Jo¹ mene da jebucka no¾ :(


Citat: bigsheki poslato 25 Maj, 2018, 19:49
Citat: Andreja poslato 25 Maj, 2018, 19:00
Postoji mala ¹aaaaaaaansica da se pojavimo Feelgod, Coe i ja :)

postoji veca sansa da ja vas obidjem u hn :)) :* da vidite kako  milface bacaju oko na moje zmijsko telo kada skinem majicu,mischelin sa playboy tatoo :)

MILF huntaaaa! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D