Glavni meni

Seat Leon R Line 1.8TFSi 2008.

Započeo Zeljkamp, 23 Maj, 2018, 01:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Mige trol... :o ;D Tome se nisam nadao... :D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2018, 08:31
Ne zezaj Mige, malo starijim generacijama vw je bilo propisano do litar na 1000, tek preko toga su priznavali da je za generalnu...
kao na primer..?  [neampojma]

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2018, 11:38
Mige trol... :o ;D Tome se nisam nadao... :D
uopste ne trolujem..samo se raspitujem..nikad ni na jedan oglas nisam  ruzno komentarisao,mislim da je normalno da postavim pitanje ako me auto zanima ...znam da je covek izuzetno korektan sto se tice stanja svih njegovih automobila pa nemam nameru da miniram oglas...mislim da je komunikacija  ovim putem daleko bolja,saznam sve sto me zanima...zar ne?

MIGE

Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2018, 11:40
Svi agregati do Golfa 4...
[rofl]
nemoj da te neko cuje da pricas tako nesto..ima sam golfa 1 1.3 benz,mk2 gti,2 komada 1.8 i 1.6 td...

Kanarinac

Svaki auto u koji ne moram da dolivam ulje od zamene do zamene (10000km) je ok. Makar se ulje sljustilo na minimum, samo da ne pali lampicu :)

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 10 Avgust, 2018, 12:16
Svaki auto u koji ne moram da dolivam ulje od zamene do zamene (10000km) je ok. Makar se ulje sljustilo na minimum, samo da ne pali lampicu :)
upravo tako... [thumb_up]
nikada nisam dolivao ulje do zamene pa mi je zato i neka normalna mera oko pola litre da se potrosi...verovatno noviji turbo benzinci trose i vise ulja pa sam zato i postavio to pitanje oko potrosnje..da ne offujem oglas vise...

mali_zmaj

Ma mene samo izbio onaj èlanak,kako se za amere to moralo srediti,a za evropljane ih boli ðon!!  zato ¹to znaju da æe im Ameri tu¾bama odrati ko¾u sa leða!!  A pola litre ulja  na 10 000km  nije ni¹ta!!
jin-jang

Lazic

Citat: MIGE poslato 10 Avgust, 2018, 11:46
Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2018, 11:40
Svi agregati do Golfa 4...
[rofl]
nemoj da te neko cuje da pricas tako nesto..ima sam golfa 1 1.3 benz,mk2 gti,2 komada 1.8 i 1.6 td...
Onda bi trebalo da zna¹ zvanièan stav vw iz tog perioda po pitanju potro¹nje ulja... :)
Zezao sam se za trolovanje bree...       :D :-*

Zeljkamp

Mige, nisam znao da uvek vozis benzince. TDi sam preporucio jer si ga pomenuo u nekom postu u ovoj temi.

Uglavnom, svaki 1.8tfsi trosi ulje i u to nemoj da sumnjas. Tro¹e i ovi noviji malolitrazni turbo benzinci.
TwinZ Auto & Moto

Ivicat

Honda za neke svoje motore kaze da cak mogu da potrose do 1 litar na 1000km (pri ekstremnoj voznji). Sa druge strane, u taj isti motor ja nemam potrebe da dosipam ulje ni posle 10000 km.

Lazic

Moja Honda stara 20 godina nije tro¹ila gram ako je ne teram preko 4-5k rpm... Ako je lepo poteram znala je i do litar... 1.6 92kw...

Kengur

Provozajte 2.0 tfsi da vidite sta je potrosnja ulja :)

MIGE

Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2018, 12:18
Provozajte 2.0 tfsi da vidite sta je potrosnja ulja :)
jbt,pa ti si live  [klanjam_se]
gde si covece? :o

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kengur


Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

Koliko se razumem u cene ©vajcaraca i carinu na njih, sad si veæ ozbiljno u minusu...