Glavni meni

Seat Leon R Line 1.8TFSi 2008.

Započeo Zeljkamp, 23 Maj, 2018, 01:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : SEAT LEON R LINE 1.8TFSi
AGREGAT : 1798 kubika, 160ks, benzin
KILOMETRAZA : 152.000km
GODISTE : 2008.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 6.999e

Leon je uvezen iz Svajcarske i u odlicnom je stanju, sto se moze videti i na fotografijama. Kilometraza je 100% prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu knjigu i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je u zemlju usao sa ovoliko kilometara. Dozvoljavam pregled ovlascenog Seat servisa ili servisa po Vasem izoru. Na automobilu je sve ispravno i nema skrivenih mana i nedostataka. Po dolasku iz Svajcarske zamenjen je lanac i uradjen je mali servis (ulje i filteri), tako da, sem registracije, nema daljih ulaganja. Menjac, agregat, kao i svi ostali potrosni delovi su perfektni. Limarija i enterijer su bez ikakvih ostecenja.

Bogat paket dodatne opreme :

- Sport ogibljenje
- Alu felne sa dobrim letnjim gumama
- Xenon farovi
- LED stop svetla
- Sportski trokraki kozni volan sa multifunkcijama
- Automatski digitalni klima uredjaj
- Tempomat
- AUX
- 4 x elektronski podizaci prozora
- Elektronski retrovizori
- Unutrasnji retrovizor sa samozatamnjivanjem
- Fabricki zatamnjena stakla
- Sportska sedista
- Spojler na petim vratima
- Fabricka kuka itd...

IZUZETNO STANJE i OPREMA !

Cena za kes je podlozna korekciji a cena u zameni je 8.000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Poseduje uverenje AMSS, placena je carina i svi ostali troskvi, tako da potencijalni kupac placa samo registraciju.

Pozivi svakog dana od 9-23h!

Po potrebi saljem jos fotografija na email, WhatsApp ili Viber.



















TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

MODEL : SEAT LEON R LINE 1.8TFSi
AGREGAT : 1798 kubika, 160ks, benzin
KILOMETRAZA : 152.000km
GODISTE : 2008.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 6.999e
























[cheers]  [flashing]
TwinZ Auto & Moto

UFF

sva zeljkampova vozlia su u jebeno fenomenalnom stanju (nije kompliment vec cinjenica)
ali mene inetersuje da li je ovo neko namerno ili slucajno dizajnirao
ako je namerno onda sa kojom svrhom i namenom?  [ludak]

http://s9.postimg.cc/w0b55bpy7/image.jpg

mkt

prelep auto stvarno ali ovo sa strane stvarno ne kapiram ni ja

castor

Ne mo¾e Seat da bude VW ili Audi... Jbga, negdje mora da se napravi razlika i povuèe crta.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

to i ja mislim, namerno ga sjebu, ko bi normalan inace dizajnirao ovakvu tablu

Zeljkamp

Da je dizajn cudan, jeste, ali uzivo i u voznji je drugaciji ugodjaj i utisak. Prilicno je funkcionalno jer je svako dugme na svom mestu i ne zahteva puno vremena za privikavanje, narocito za komande klime koje se najcesce koriste. Radio skoro i da ne dirate jer imaju komande na upravljacu koji odlicno lezi u ruci. ;)
TwinZ Auto & Moto

stilgar

a i dizajn je od pre 10 godina pa nema svrhe porediti sa danasnjim. Ako neko ima slike unutrasnjosti bmw-a ili audija (u klasi ko ovaj seat ne 5 i 6ce) iz 2008 me moze da okaci da uporedimo da vidimo djudjara :)

Hurricane



Kanarinac


zagadjenje

Ubaci¹ tablu od Golfa i gotova stvar :D :P

Mada ni ona nije neka lepotica....
Tjuning bud¾ing

castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF


bobangsxr

Pa moraju oni da malo sjebu nesto, da je sve kao kod golfa a cena dosta niza ko bi onda uop¹te kupio golfa

mrle

Citat: bobangsxr poslato 24 Maj, 2018, 11:48
Pa moraju oni da malo sjebu nesto, da je sve kao kod golfa a cena dosta niza ko bi onda uop¹te kupio golfa

uff :)

bobangsxr

Pa da, ali bi I ovako propali... Ne moze Uff sam da odr¾ava celu fabriku... Zato i prave seata malo ruznjikavim :)

UFF

bedak je kad nesto namerno napravis ruznjikavo
valjda losiju klasu napravis lepu a bolju jos lepsu

ili ne mora lepo da je bar pregledno i funcionalno

cemu malecko okruglo dugmence manje od nokta na malom prstu a ostatak instrument table prazan?
nije da nisu imali mesta

mene to nervira, treba da centriram i fokusiram to dugme da ga pogodim dok vozim umesto da bude ogromno da ne mozes da ga promasis a da skoro ne skidas pogled sa puta
treba im zabraniti da proizvode male dugmice iz bezbednosnih razloga :D

FANTOM

    To si upravu , ja na Yugu hteo vise puta da se slupam jer nemam tickic na plejeru za pojacavanje nego moram da zadenem nokat , pa dok trazim da zadenem nokata moram i da pogledam dole , a onda smotam nekad i volan .  [pop] :violina:

bobangsxr

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2018, 12:41
bedak je kad nesto namerno napravis ruznjikavo
valjda losiju klasu napravis lepu a bolju jos lepsu

U danasnje vreme je to sad i jedina razlika izmedju bolje i losije klase, kvalitet je u obema isti... meni je unutrasnjost auta najbitnija, spolja moze i da bude malo ruznjikav ali unutra mora da bude sve na svom mestu