Glavni meni

BMW e87 118d 2005.

Započeo Zeljkamp, 19 Maj, 2018, 02:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Citat: Alekre poslato 20 Maj, 2018, 11:05
Citat: Kanarinac poslato 19 Maj, 2018, 22:36
Citat: Alekre poslato 19 Maj, 2018, 17:41
Ne vredi ovaj auto 5000.

Tj. hoæu reæi da ima mnogo bolji izbor za ovaj novac.
Ti si se bese nekad kunuo u ladu? I po cemu je to civic bolji auto?

Jesam, i dalje imam misljenje da je Lada odlican auto za svoju namenu.

Po èemu je "Civic" bolji? Po kvalitetu enterijera i opremi, komforu, agregati K serije fantastièni.

Kod "BMW"-a za ove pare mo¾e¹ samo znak da dobije¹.
Ma kako da ne .

Zeljkamp

Nema potrebe za raspravkom. Oglas sam postavio na forum i svako moze da kaze svoje misljenje. ;)

Alekre, da li gresim ako kazem da sam iz tvojih komentara zakljucio da dobrog BMW-a nisi vozio ? Ako nisam pogresio, onda te pozivam da dodjes kada budes imao vremena i probas ovog BMW-a i BMW-a e61 kojeg privatno vozim. Ubedjen sam da ces promeniti misljenje o kompletnoj BMW familiji.

Ne kazem da ces ih posle probne voznje staviti ispred Honde ali sam siguran da ces promeniti misljenje o BMW-u. ;)  
TwinZ Auto & Moto

Lazic

I Zeljkampa i Alekrea i Kepa znam, pa brat bratu 10 godina, "mali" Smederevac je u pravu, Kepo manje vi¹e, Zelkamp ubo u metu... :o ;D ;D ;D

kepo

Sve ok, al mi nije jasna jedna stvar u celoj prici. Ako ja postavim oglas da prodajem taj i taj motor, odakle ideja da komentarises da je taj motor los jer ima bolji drugi proizvodjac za te pare?
Pametnog li komentara .... pa naravno da uvek ima i bolje i gore ... i moze da se uporedjuje do prekosutra.
Da komentarises cenu, stanje ili nesto drugo vezano za to sto se prodaje ima smisla, ali da u drugom postu posle postavljenog oglasa prokomentarise da to ne vredi te pare i daj je bolje kupiti nesto drugo mi je stvarno smesno.

Lazic

Ti k'o da si pao sa Marsa meðu MM... :) :-*

jevta

Ali omega je sigurno bolja [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


MIGE


Zeljkamp

Verovali ili ne, pre neki dan sam u zamenu za BMW-a dobijao Marsovca iz 2006. 1.8i sa 140ks, 5 vrata, benzin plin, kljuc za kljuc i nisam pristao.

Danas sam BMW-a prodao za kes. Izgleda da nisam pogresio. ;)


Moze u stare. :)
TwinZ Auto & Moto

mali_zmaj

ma dobro auto se odmah proda...
jin-jang