Glavni meni

05. MotoGP 2018 - HJC Helmets Grand Prix de France

Započeo Hohštapler, 18 Maj, 2018, 20:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Izgleda bas kao da je podigao kolenom motor u trenutku kada je trebalo da izgubi grip. Mozda i jeste nekako, ali mi ne mozemo da vidimo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

Citat: Hurricane poslato 21 Maj, 2018, 11:29
...ne mogu da nadjem snimak sa treninga, gde se vidi kako elektronika ne da da padne Honda..
Motor je potpuno izgubio kontrolu ali se vratio kao uz pomoc kolena na svoju putanju..

Svaki drugi motor bi zavrsio u sljunku

Jednostavno je nerealno
Citat: Lone Wolf poslato 23 Maj, 2018, 09:56
Ово је пад као ништа!
Кад  имаш ово помагало онда нема оне психичке кочнице у кривинама и пролећеш само тако.
Није чудо да је бржи од свих.

.....ahahahahahahaaa....... [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [rofl] [rofl] [rofl]     [facepalm]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

stilgar

Na sledecoj trci na stazu izlazi samo honda Markez vozi na joisticu iz garaze, ima kameru napred ima nazad sta mu vise treba, a motor laksi 50 kila. Cccccc. Pogledajte sta radi sa volanom u trenutku kad vi mislite da ce honda da padne. 😀

Lone Wolf

Питање је ко ради са воланом у том тренутку.
Не може рај на земљи.

Gašpar


zVuk

Citat: Lone Wolf poslato 23 Maj, 2018, 12:01
Питање је ко ради са воланом у том тренутку.

....a istina je negde tamo.....

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

srbac


andrijadragan

Kada  prednja  guma  izgubi  grip.moze  da  radi  volanom  sta god  hoce...,,,  ili  imas  neko  nostradamsko  objasnjenje  "sta  uraditi  volanom  kada  prednja  guma  izgubi totalan  grip  i  sklopi  se  :    hahahaahahahahha
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

stilgar

Citat: andrijadragan poslato 23 Maj, 2018, 21:30
Kada  prednja  guma  izgubi  grip.moze  da  radi  volanom  sta god  hoce...,,,  ili  imas  neko  nostradamsko  objasnjenje  "sta  uraditi  volanom  kada  prednja  guma  izgubi totalan  grip  i  sklopi  se  :    hahahaahahahahha
prvo nije izgubila totalan grip, nego je skoro na ivici da izgubi. pogledaj opet snimak

stilgar

nego nigde nema da se skine trka na torentima. ima neko neki link da radi?

zVuk

pfuuu jeeee....stvarno nema.....a bio je torrent.....imam snimak, skinuo sam ga jos u nedelju uvece,  nego ima i repriza trke u 21 cas na sk3....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


castor

Doðite po fajl. 5-6 GB raèunajte za 1080p snimak. Neki 8/16 GB fle¹ ili eksterni HDD.
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat

imam ja BTsport 2.8GB. Ali ne znam gde da ga postavim. WeTransfer je do 2GB...

stilgar

#35
evo tajna je otkrivena aha! :)

! No longer available

castor

Ali ekstra stvar je ¹to se guvernal ne okreæe a toèak mrda lijevo desno...
It's the ride that matters, not the bike…

Lone Wolf

Аха, аха, на трагу смо, полако....
Не може рај на земљи.

andrijadragan

Sada  bas  citam  provalili  su  sta  se  desilo,u toj  krivini  se  ukrstaju podzemne  vode  usled  cega  se  desavaju  nesvakidasnja  prirodna  cuda......
:o :o :o :o
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

eclipse4

Citat: stilgar poslato 24 Maj, 2018, 21:23
evo tajna je otkrivena aha! :)

! No longer available

to je bilo pre godinu i vise dana ko zna u sta je evoluiralo do sada :)