Glavni meni

Suspleh i auspusi za Yamahu

Započeo drager95, 17 Maj, 2018, 13:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

drager95

Jel zna neko gde bi mogao da nabavim suspleh za moju Yamahu,odnosno onaj deo sto stiti izduvne grane, kako se vec kaze . Ne mogu da nadjem nigde na internetu  [neampojma]   Jel mozda neko izradjuje to ?
I jel zna neko gde bih mogao da nadjem neke dobre auspuhe ? Zvao sam onu prodavnicu Pilot sport sto ima dosta auspuha ali nemaju za XT  [neee]

doktor

Ima na netu, i postoje 2 verzije.
Prva je stock, kada grane idu ispod motora, a druga je kada se grane premeste da idu pored motora da bi se povecao klirens. Po meni je bolja druga varijanta, ali prvo treba izmestiti auspuh. Kod prve se ionako mali klirens jos vise smanjuje.

https://www.off-the-road.de/en/XT-660R-X/Protection/
Bikers work is never done!

Koko

Citat: drager95 poslato 17 Maj, 2018, 13:54
Jel zna neko gde bi mogao da nabavim suspleh za moju Yamahu,odnosno onaj deo sto stiti izduvne grane, kako se vec kaze . Ne mogu da nadjem nigde na internetu  [neampojma]   Jel mozda neko izradjuje to ?
I jel zna neko gde bih mogao da nadjem neke dobre auspuhe ? Zvao sam onu prodavnicu Pilot sport sto ima dosta auspuha ali nemaju za XT  [neee]

Suspleh ili skid plate ti moze napraviti malo bolji limar od aluminijumskog lima, ako nemas neke posebne zahtjeve. Samo mu odnesi - pokazi sliku kakve bi otprilke htjeo.   [thumb_up]
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

andjelo sa foruma moze i da ti prepravi postoje da se cuju kako treba i budu laksi a i da ti napravi custom suspleh

sremac

andjelo ili race ada za auspuh

eo kako zvuci
! No longer available

budala na leru, mudonja u kontra smeru

drager95

Citat: sremac poslato 18 Maj, 2018, 00:02
andjelo ili race ada za auspuh

eo kako zvuci
! No longer available


Vrhunski zvuci :O  Moram da zovem da pitam koja je cena,kapiram da je valjda 200-300 evra kod tog iz Ade. Kontam valjda i da to nije preglasno.ja se ne lozim na to toliko koliko bih voleo da se malo bolje cuje da bi bio uocljiviji tj da me cuju. Sa ovim fabrickim i nisam zadovoljan bas

juga

Imam ja skid plate, iliti ¹uspleh. Ako ti jo¹ uvek treba javi se na pp

drager95

Citat: juga poslato 18 Maj, 2018, 09:40
Imam ja skid plate, iliti ¹uspleh. Ako ti jo¹ uvek treba javi se na pp
Naravno. Poslao sam ti poruku