Glavni meni

Od leta tehnicki dva puta godisnje za starije od 15 godina? Misljenja?

Započeo bigbad86, 11 Maj, 2018, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Ми вас угрозили, ми вас спасли, браво ми.... Гласови нама итд.
Не може рај на земљи.

milomir22

Citat: milomir22 poslato 12 Maj, 2018, 12:42
Mislim da od ovoga nema nista, ali ce nam "izaci u susret" nekim malo manjim nametom, a ova prasina ce odlicno posluziti da lakse "progutamo" taj drugi namet. Kao sto nisu hteli da smanje cenu registracije za motore, ali avaj smanjise putarinu, a svako ko vozi motor gleda kako zna i ume da izbegne autoput, a vise od pola motociklista i koji su terali autoputem nisu placali putarinu.

Ta prica o koroziji i izduvnim gasovima, pa 2/3 automobila nece proci tehnicki, a onda im se crno pise.

Rekoh ja pre, ali ce sad izaci s izjavom "ako necete rigorozan dupli tehnicki od 30 evra, moramo da pustimo Kosovo niz vodu".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lone Wolf

Каже министар  др полиције: "нико не треба да се плаши"!?
Па јебемти државу ко си ти да си позван да контролишеш страх нације?  Мајмун!
Мајмуни!
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

На крају је испало да су закон о регистрацији  на 6 месеци донели 2009 године "досманлије" а добри снс ће то сад да реши.... какво орвеловско јебање у мозак, страшно!
Не може рај на земљи.

Slaninar

Da sam zlonameran, kao ¹to nisam, rekao bih da ministar la¾e kao ker. Naravno, tako ne¹to mi nije ni na kraj pameti, èovek se veæ pokazao i dokazao kao moralna gromada. Pun poverenja mirno spavam.

Èuo sam i prièe da su napisani i podeljeni veæ i pravilnici u vezi tehnièkih na 6 meseci, ali i za to sam siguran da su samo glasine zlonamernih i da to dokoni ljudi tako, u ¹ali rade.

Naravno, ako se sluèajno ispostavi da je drugaèije, verujem da æe od zime retko ko izlaziti da protestuje, buni se. Samo 1/12 vozaèa æe najebati u januaru, 1/12 u februaru, a do tad se ima vremena za razne druge medijske igranke. Na primer Kosovo je uvek aktuelno. Malo frka oko toga i ko æe smeti da se buni za tehnièki, kad se borimo za Kosovo. Nije vreme za poplave, ali mo¾da opet udari neki smet, pa se oko toga svi anga¾ujemo. Vreme æe pokazati.

Ja samo ¾elim da iskoristim i ovu priliku da pozdravim politiku vlade Srbije, na èelu sa Alek... Anom.  :)

'DI SU TI SENDVIÈI, ALO!?!?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Sada ce narod reci: Nema veze sto je gorivo poskupelo. Cuti, mogli su da zadrze ovaj tehnicki dva puta godisnje.  [doh]

Lazic

Citat: Slaninar poslato 15 Maj, 2018, 11:49
Da sam zlonameran, kao ¹to nisam, rekao bih da ministar la¾e kao ker. Naravno, tako ne¹to mi nije ni na kraj pameti, èovek se veæ pokazao i dokazao kao moralna gromada. Pun poverenja mirno spavam.

Èuo sam i prièe da su napisani i podeljeni veæ i pravilnici u vezi tehnièkih na 6 meseci, ali i za to sam siguran da su samo glasine zlonamernih i da to dokoni ljudi tako, u ¹ali rade.

Naravno, ako se sluèajno ispostavi da je drugaèije, verujem da æe od zime retko ko izlaziti da protestuje, buni se. Samo 1/12 vozaèa æe najebati u januaru, 1/12 u februaru, a do tad se ima vremena za razne druge medijske igranke. Na primer Kosovo je uvek aktuelno. Malo frka oko toga i ko æe smeti da se buni za tehnièki, kad se borimo za Kosovo. Nije vreme za poplave, ali mo¾da opet udari neki smet, pa se oko toga svi anga¾ujemo. Vreme æe pokazati.

Ja samo ¾elim da iskoristim i ovu priliku da pozdravim politiku vlade Srbije, na èelu sa Alek... Anom.  :)

'DI SU TI SENDVIÈI, ALO!?!?
[rofl] [rofl] [rofl]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

OKi

Citat: Lone Wolf poslato 15 Maj, 2018, 10:51
Ми вас угрозили, ми вас спасли, браво ми.... Гласови нама итд.
[clapp] [clapp] [clapp]

mareskin

Citat: Lone Wolf poslato 15 Maj, 2018, 10:51
Ми вас угрозили, ми вас спасли, браво ми.... Гласови нама итд.

Slièna mi je logika ¹to je svojevremeno direktor aerodroma progla¹en za najboljeg menad¾era godine tako ¹to je podigao cene zakupa za duplo :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che


mareskin


Malopre preuzeh nalepnicu i onu potvrdu na A4 papiru sa umrljanim peèatom i ¹arom od hemijske koja dokazuje da datum isteka saobraæajne nije va¾eæi nego je va¾eæe to ¹to pi¹e na tom parèetu papira.
Dobio sam izjavu samo na srpskom, pa sam tra¾io da mi daju i na engleskom po¹to raèunam da stranci ne znaju srpski.
Sve ovo uz komentar devojke iz policije koja ka¾e tako su nam dali da ¹tampamo, ali da li to va¾i preko granice to niko ne garantuje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che


dzimika


aæimo



aæimo

Sad ti Milunka objasni maðaru da smo mi kompletni idioti i da guz papir ima vrednost u odnosu na zvanièan dokument jedne dr¾ae.

mareskin

Citat: aæimo poslato 18 Maj, 2018, 01:08
Sad ti Milunka objasni maðaru da smo mi kompletni idioti i da guz papir ima vrednost u odnosu na zvanièan dokument jedne dr¾ae.

Mogli su lepo da od¹tampaju nove saobraæajne za neki simbolièan iznos i da nas re¹e bede, ali jok.
Ja sam pitao na tehnièkom da li mogu da platim izradu nove saobraæajne i rekli su da to nije moguæe. Nemaju takvu moguænost.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

neznam koji je idiot smislio da tablice i saobracajna imaju rok trajanja....valjda traju dok su cele....inace moju saobracajnu ne mogu da ocitaju...crkao cip....jebo ih cip....nisu kao mogli da upisu sve podake na saobracajnu...nek mi kazu sta nedostaje osim broja motora....ima bre i viska podataka....potpuno nebitnih za vlasnistvo nad vozilom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11