Glavni meni

Yamaha XT660R

Započeo drager95, 11 Maj, 2018, 02:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ko mj jebeni Fiat 1.3 dizel,prva mu je toliko kratka da kad mu ga das po gasu,samo pipnes mjenjac on izleti u ler,i u drugu...,prva samo za ukras sluzi...
jin-jang

Lazic

Veæi deo od 630km koliko sam vozio Dunstera, kretao sam drugom... Oseæaj kao prvom na normalnom autu...

mali_zmaj

ja kad mi rikne kvacilo,a hoce do slijedeceg ljeta,nema auta na kome ja kvacilo nisam mjenjao..,to mi je kletva, ima da pokusam tu zajebanciju kretanja iz druge..,a jesam li ti spomenuo da sam lanac zamjenio...,pa bio za mjenjanje...,vrlo malo se cuo,al ja nisam htjeo da se zajebavam sa lancem,pa mjenjao, jest da cu do kraja mjeseca da gladujem,al jebaj ga...,auto ljepse ide,ljepse se i cuje,,ko bi rekao da lanac novi moze da unaprijedi auto..
jin-jang

Lazic

Menjao je lanac lik koji je nekad od mene kupio Omegu... Na 430.000... :o :D Provozao sam je posle part meseci, nisam mogao da verujem koliko je ti¹i agregat...

Poljanac92

Citat: mali_zmaj poslato 22 Maj, 2018, 21:23
Ima da pokusam tu zajebanciju kretanja iz druge

Mislim da ce da se muci ako kreces drugom, meni npr. fali malo obrtnog momenta do 1100-1200 obrtaja, kad si sam moze da se krene, ali vec sa dvoje u kolima je mucenje :D mada kod tebe je fiatov menjac, mozda je drugacije :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

mali_zmaj

Ma sumnjam da æe moæi,mali je to dizel 1.3 mtj.  Ali æe probamo... 
jin-jang

Boban_m

Kad mora moze i 4. da krene, i to vise puta, kao kad mi je zveknuo mjenjac na golfu tdi i ostao u toj brzini.

Lazic

Od ortakinje æale njih èetvoro dovezao Dijanom iz ©vedske u èetvrtoj... :o ;D

Boban_m

Dijanom iz Svedske?! Ma daaaj. Dijanu na kamionu iz Svedske da dovezes pola dijelova bi otpalo usput ;D

drager95

XT kad ne doziram dovoljno gasa ili kad zaboravim da sam u drugoj ili trecoj se pretvori u pneumatsku busilicu oce da iskopa bunar :D :D

Lazic

Daaa... ;D Jedina mana...



@Boban:
[rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2018, 16:14
Dijanom iz Svedske?! Ma daaaj. Dijanu na kamionu iz Svedske da dovezes pola dijelova bi otpalo usput ;D

[rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: drager95 poslato 23 Maj, 2018, 16:21
XT kad ne doziram dovoljno gasa ili kad zaboravim da sam u drugoj ili trecoj se pretvori u pneumatsku busilicu oce da iskopa bunar :D :D

[rofl] [rofl] [rofl]

drager95

Malo da dopunim temu sa novim slikama i da se pohvalim da sam probao malo krivine na Avali prvi put (motorom   ;D )  Nisam bas sjajan ali cu nauciti vremenom   ^-^   (nabacio neke Fallout i Rossi nalepnice  :D )










UFF

samo napred

i promeni auspuhe i nabaci neke slidere bolje pre nego kasnije

Lazic

Citat: Hattrick poslato 23 Maj, 2018, 18:06
Citat: Boban_m poslato 23 Maj, 2018, 16:14
Dijanom iz Svedske?! Ma daaaj. Dijanu na kamionu iz Svedske da dovezes pola dijelova bi otpalo usput ;D

[rofl] [rofl] [rofl]
I to su i¹li na odmor kod rodbine, stigli su do ©vedske sa sve 4 brzine... ;D

drager95



Uradjen servis i stavljen suspleh tj skidplate koji je prosao kroz plastifikaciju  :D  Hvala kolegi Jugi na ustupljenom susplehu  [cheers]

misa-pei

Sa tim motorom sad mo¾e¹ na kraj sveta bez ikakvih problema.
Država je najveći neprijatelj naroda