Glavni meni

Yamaha XT660R

Započeo drager95, 11 Maj, 2018, 02:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

drager95

Eto , kao sto kazu ono ko ceka taj i doceka,posle toliko vremena pronadjos svoj prvi motorcic   ;D  
Predstavljam vam ovaj tenkic od motora , Yamahu XT660R , 2005. godiste, na satu 30000 km
Motor je kao u novom stanju,prethodni vlasnik ga je bas odrzavao i cuvao dobro  [thumb_up]
Veoma mi se svidja motor,kao da je za mene pravljen  :) Jedina mu je upravo ta mana,sto je tezak kao tenkic, ali kapiram da se covek privinke vremenom na sve ,tako da cu i ja na tu tezinu  :) Nadam se da ce me dobro posluziti i trudicu se da i ja nastavim da ga cuvam da ostane u ovako dobrom stanju  [cheers]  [motor]













misa-pei

Savr¹eno! Èestitam!
Država je najveći neprijatelj naroda

Boban_m


srbac


srbac

U auspusima ima¹ 10 kg vi¹ka  :D Ada Race su lak¹i 70%

Nika

Em lep motor sam po sebi, em lepa boja...
[thumb_up]

Hohštapler

Lep, da ga voza¹ s osmehom :)

Te¾ak? Kolko ima kila? Mrzi me da googlam.
Gde si ga uzo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Lijepo. U¾ivajte.
It's the ride that matters, not the bike…

srbac

171 suv
182 vla¾an
Po meni nije tekniæ  [thumb_up]

El Jefe

Какве везе има тежина мотоцикла. Купио је мотоцикл да се вози а не да га носи на леђима. Хоштаплеру, а и мени је већи проблем како да не одлепршамо са мотоцикла на већим брзинама.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Podgoj se, kao ja. Kad Ljilja i ja sednemo na motor, odmah prebacimo dozvoljenu nosivost :D :D :D .
Država je najveći neprijatelj naroda

drager95

Hvala svima ! Drago mi je sto sam postao napokon i ja manijak :D
Citat: Hoh¹tapler poslato 11 Maj, 2018, 08:37
Lep, da ga voza¹ s osmehom :)

Te¾ak? Kolko ima kila? Mrzi me da googlam.
Gde si ga uzo?
U novom sadu ,covek uzeo bmw gs pa mu ovaj postao visak :D

milomir22

Poznavao sam lika, radio je nesto u organizaciji birfesta, cini mi se da je imao bas ovakav motor, ako si od njega kupio, nisi pogresio sigurno. Za pocetnika, dobro motorce, smorice te vibracije, ali obzirom da ne znas za bolje, pun pogodak.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

Citat: drager95 poslato 11 Maj, 2018, 17:22
Hvala svima ! Drago mi je sto sam postao napokon i ja manijak :D
Citat: Hoh¹tapler poslato 11 Maj, 2018, 08:37
Lep, da ga voza¹ s osmehom :)

Te¾ak? Kolko ima kila? Mrzi me da googlam.
Gde si ga uzo?
U novom sadu ,covek uzeo bmw gs pa mu ovaj postao visak :D


...aj mi samo kazi poslednje 3 cifre registracije, mozda znam i ciji je bio..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

drager95

Citat: Hoh¹tapler poslato 11 Maj, 2018, 18:34
Citat: drager95 poslato 11 Maj, 2018, 17:22
Hvala svima ! Drago mi je sto sam postao napokon i ja manijak :D
Citat: Hoh¹tapler poslato 11 Maj, 2018, 08:37
Lep, da ga voza¹ s osmehom :)

Te¾ak? Kolko ima kila? Mrzi me da googlam.
Gde si ga uzo?
U novom sadu ,covek uzeo bmw gs pa mu ovaj postao visak :D


...aj mi samo kazi poslednje 3 cifre registracije, mozda znam i ciji je bio..
odg sam ti u PM
Sta savetujete sad,da uradim mali servis? Na koliko se lanac podmazuje?

drager95

Citat: milomir22 poslato 11 Maj, 2018, 18:21
Poznavao sam lika, radio je nesto u organizaciji birfesta, cini mi se da je imao bas ovakav motor, ako si od njega kupio, nisi pogresio sigurno. Za pocetnika, dobro motorce, smorice te vibracije, ali obzirom da ne znas za bolje, pun pogodak.
Ne smaraju me vibracije koliko me smara sto moram da saltam brzine non stop jer bas i nije elastican ,ali kontam da moram jos mnoogonda ucim tako da cu se navici

stilgar

Citat: drager95 poslato 11 Maj, 2018, 19:56
Citat: milomir22 poslato 11 Maj, 2018, 18:21
Poznavao sam lika, radio je nesto u organizaciji birfesta, cini mi se da je imao bas ovakav motor, ako si od njega kupio, nisi pogresio sigurno. Za pocetnika, dobro motorce, smorice te vibracije, ali obzirom da ne znas za bolje, pun pogodak.
Ne smaraju me vibracije koliko me smara sto moram da saltam brzine non stop jer bas i nije elastican ,ali kontam da moram jos mnoogonda ucim tako da cu se navici
stavi za jedan zub veci lancanik napred pa ces manje da saltas :)

Hohštapler

I manje da trosis.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Cestitam [thumb_up] Sto se tezine tice ne sekiraj se, samo stvar navike. Secam se kad sam posle 125ice uzeo 600, delovala mi je yamaha k'o tenk bez obzira sto po prospektu nije neka ogromna razlika... a tek da je bio prvi motor... verovatno bi bilo svetsko cudo a sad ga sam izguravam na vr brda, opusteno dizem sam na stender itd :) Naviko za ned dana :) Sto se saltanja i zupcanika tice- slazem se :) Taman ce ti biti lepse voziv na otvorenom putu, imaces nesto duze brzine al samo nesto losije ubrzanje sto je odlicno dok ne "srastes" s motorom a uvek mozes da vratis stari ako ti se ne svidi za pola sata :D

drager95

Citat: stilgar poslato 11 Maj, 2018, 20:37
Citat: drager95 poslato 11 Maj, 2018, 19:56
Citat: milomir22 poslato 11 Maj, 2018, 18:21
Poznavao sam lika, radio je nesto u organizaciji birfesta, cini mi se da je imao bas ovakav motor, ako si od njega kupio, nisi pogresio sigurno. Za pocetnika, dobro motorce, smorice te vibracije, ali obzirom da ne znas za bolje, pun pogodak.
Ne smaraju me vibracije koliko me smara sto moram da saltam brzine non stop jer bas i nije elastican ,ali kontam da moram jos mnoogonda ucim tako da cu se navici
stavi za jedan zub veci lancanik napred pa ces manje da saltas :)
Jel ima objasnjenje kako se to radi? Jel mora majstor? Ovu godinu ce biti samo gradska voznja sigurno i zato bi mi trebalo malo vise elasticnosti dok se ne naucim :)