Glavni meni

Nissan Juke 1.6i Acenta 2011.

Započeo Zeljkamp, 10 Maj, 2018, 03:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : NISSAN JUKE 1.6i ACENTA
AGREGAT : 1598 kubika, 117ks, benzin
KILOMETRAZA : 142.432km
GODISTE : 2011.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 7.999e


Vozilo sam licno dovezao na tockovima iz Svajcarske i kupljen je od vlasnice (posedujem kopiju CH saobracajne). Kilometraza je prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu knjigu i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je ocarinjen i da je usao u zemlju sa ovom kilometrazom. Dozvoljavam bilo kakvu proveru i pregled u ovlascenom Nissan servisu ili u servisu po Vasem izboru. Agregat odlicno vuce, radi mirno i tiho i nema nezeljenih zvukova. Kvacilo je mekano i hvata na sredini. Trap, amortizeri i ostale potrosne stvari su bez greske. Automobil je potpuno ispravan i ne trazi dalja ulaganja. Vozi se bukvalno kao nov ! Nije poliran i nije radjeno dubinsko pranje. Limarija i enterijer su u izuzetnom stanju, sto se vidi i na fotografijama. Jeftino odrzavanje i registracija.

Uz automobil se dobijaju dva kljuca i 8 guma (oba seta su na celicnim felnama). Letnji set guma je u dobrom stanju a stanje zimskih guma (skoro nove) vidite na fotografijama.

EXTRA STANJE i PRAVA KILOMETRAZA !

Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

Cena za kes je podlozna blagoj korekciji a cena u zameni je 8500e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila. Ne interesuju me vozila koja imaju preko 2000 kubika i ne interesuju me vozila koja su u losijem stanju od mog automobila.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.

















[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

MODEL : NISSAN JUKE 1.6i ACENTA
AGREGAT : 1598 kubika, 117ks, benzin
KILOMETRAZA : 142.432km
GODISTE : 2011.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 7.999e



























[cheers]  [flashing]  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

UFF


Hohštapler

...jednom se provozao u takvom... ostao zapanjem koliko malo mesta u tako velikom autu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto