Glavni meni

K: SM felnu 17

Započeo K0le, 08 Maj, 2018, 17:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

U principu mi treba ceo prednji toèak, 17, sa diskom (po¾eljno 320mm) i pripadajuæom osovinom- idealno bi bilo da je  sa KTM-a LC4 , najmanje mi je igranke .
Èuo sam se s nekoliko 'otpada' .. za sad mr¹avo .
[cheers]

K0le

..mr¹avo i dalje, malo i gadnjikavo èak. Nije moguæe da nema neko ko zna nekog ko zna nekog.. ko ima da proda to ¹to tra¾im ?  :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Al' za malo.. to je 21" . Meni treba 17"  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

operi u vrucoj vodi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Al skini disk prvo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

Nemam tol'ki lavor ..

K0le

#UP
I dalje tra¾im..  [pecanje]

K0le

#up

Sad sam u potrazi za osovinom fabrièkom za lc4 (20mm)  i prednjim diskom od 320mm da valja :-D

ЯЭВОЛУТИОН

to ti je suplja osovina ne bas vrhunskog kvaliteta....uzmi neku cev od 3/4 i obradi je na strugu , na krajevima napravi navoje i resi bar deo problema....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Купи предњи точак од Сакса Х Роуда, он има 17цола и 320мм диск. Кочнице су као на Јамахи ХЈР 1200.
Друштво за заштиту од животиња

K0le

Felne su koNjpletirane, imam 300mm disk pa sam mislio uzeti od 320 s obzirom da ima veæ gotov adapter da se kupi. I imam osovinu da slu¾i za prednji, al je od nekog kwaka, zadnja. Dodu¹e gaða se promer .. 20mm..    izgleda æe sve to kod strugara na par dana da se uklopi i ovako   [cheers]

Boban_m

Iskvarice te SM Husein skroz. Sa BMW ponekad i cekam u koloni, ali sa onim divljakom samo heklam kroz saobracaj.

K0le

Veæ sam iskvaren  :D, al uvek mo¾e gore ..¹to i oèekujem kad nabacim opanke za asfalt  [panic] ;D       Trotoar, stepenice, preko ostrvceta, kroz park.. mo¾e  [neampojma] [ninja]

krsta63

Citat: K0le poslato 28 Jul, 2018, 17:40
Felne su koNjpletirane, imam 300mm disk pa sam mislio uzeti od 320 s obzirom da ima veæ gotov adapter da se kupi. I imam osovinu da slu¾i za prednji, al je od nekog kwaka, zadnja. Dodu¹e gaða se promer .. 20mm..    izgleda æe sve to kod strugara na par dana da se uklopi i ovako   [cheers]
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20390.msg661226.html#msg661226