Glavni meni

04. MotoGP 2018 - Gran Premio Red Bull de España

Započeo Hohštapler, 04 Maj, 2018, 19:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Bice klanje hondi i suzukija, go suzana 😎

Hohštapler

Sreca za yamahu je sto ima  Rosija koji samo svojim iskustvom uspeva da spase ekipu od totalne propasti...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Maj, 2018, 19:00
Sreca za yamahu je sto ima  Rosija koji samo svojim iskustvom uspeva da spase ekipu od totalne propasti...
I koji je kako rece Zarkov PR ucinio sve da Zarko ne dobije fabricku yamahu. I Zarko ode u KTM, gde deda da dobije jos jednog brzog protivnika i to na istom motoru da bude bolji od njega. Ogavne su te zakulisne radnje.

andrijadragan

Ooooo svevisnji  Zarko   blagoslovi  moto GP  ,,od  njegovog  blagoslova    je  corav  progledao  a  copav  prohodao ...... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]                         Slinavko  prestao  da  pada  a  placljivko  osvajao  postolja....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Ivicat

Rosi, dobar osmi. Samo da ga Petruci pusti i jos neko da padne, eto ga u prvih pet.

stilgar

Kakav karambol, po meni Lorenco je kriv, a onaj siroti Pedrosa kad pada poleti u vis ko ping pong loptica.

andrijadragan

Sada  ce  biti:  placljivko  nije  kriv ,bio  je  to  trkacki  incident   :violina: :violina: :violina: :violina:
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac

Bio je Pedro 15 tak metara iza njih pre te krivine, malo je to mnogo da ih pretekne...

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 06 Maj, 2018, 15:18
Rosi, dobar osmi. Samo da ga Petruci pusti i jos neko da padne, eto ga u prvih pet.

svaka cast dedi,kome krivo krivo....al svi su mu naklonjeni,pa i sreca :)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

zagadjenje

Nagaðao sam da æe Horhe oboriti MM, i zato ih izostavih iz kladionice, kad ono meðutim.....
Tjuning bud¾ing

srbac

Dovi uzeo Lorencov motor da nastavi trku, smejurija heheheh

milomir22

Janone 4. u ukupnom plasmanu, suzuki zivnuo malo ove godine, mada je jos rano, ali za sada im ne ide lose. Nesto mi se javlja da ce honda sa deristetom da izdominira 2018.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Sad odgledah reprizu,bem ti sve al se polupase,nemeres bilivit!!!??  Onaj Pedroza je baksuz neopjevani,Lorenzo napokon nesto krenuo da vozi i jbg. Napravi sranje,nije namjerno,to je trkanje,jbg. Baksuzluk za Dovija.. 
jin-jang