Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

Dare a da proba¹ da ga odfura¹ kod Jo¹ke u Temerin? znam da on ima te osciloskope i sva sranja i znanja za èaèkanje tih nazovi nere¹ivih problema...
Jbg zahladnelo je , nije da ti ba¹ gori pod nogama da ga re¹i¹...

Hurricane

Citat: MIGE poslato 16 Novembar, 2018, 22:09
ja imam kombi,kad hoces da ides?


Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 02 Maj, 2018, 20:41

[klanjam_se] za stil

ЯЭВОЛУТИОН

da ponovim da mislim da nije do ecu, vec do zica i konekcija.....zeka resnik....i nisu to toliko velike pare. a uz to zeka je motorciklista i ok je lik...necu uzeti dinar vise nego sto posao vredi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Jo¹ka sigurno neæe to hteti da pogleda, ima previ¹e posla oko izrade reglera.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 17 Novembar, 2018, 08:57
inaèe æizla preopaki gugle predatore, svako kolo mo¾e da ¾ivi i radi du¾e od kese iz maksija u prirodi ako su mu opslu¾itelji zauvek mladi :) u ovom modernom svetu su problem ¾ice i konekcije. prave se od legura jedva imaju bakra krute pucaju pretanke. lemovi su jedva lo¹ kalaj mikro sklepovi i to je ono ¹to ubija. i darko naravno :)

Sve su to samo tehnicki nacini da se postigne planirana obsolescencija u odredjenom roku.

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Novembar, 2018, 15:37
da ponovim da mislim da nije do ecu, vec do zica i konekcija.....zeka resnik....i nisu to toliko velike pare. a uz to zeka je motorciklista i ok je lik...necu uzeti dinar vise nego sto posao vredi...

Ne mogu da ga nadjem , nema ga na googlu , niko zivi nema broj

MIGE

verovatno je ovaj
https://www.navidiku.rs/firme/auto-alarmi-beograd/elektronika-zec-resnik
ako jeste,od njih sam kupio golf mk2 gti

Alarmni sistemi

ELEKTRONIKA ZEC

Jelezovaèka 2a

11000 Beograd, Resnik

011/8040-851

065/2003-323


MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

ulica pored neke fabrke elektromaterijala...naci cu ti ja telefon....u ponedeljak...jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: MIGE poslato 17 Novembar, 2018, 21:50
verovatno je ovaj
https://www.navidiku.rs/firme/auto-alarmi-beograd/elektronika-zec-resnik
ako jeste,od njih sam kupio golf mk2 gti

Alarmni sistemi

ELEKTRONIKA ZEC

Jelezovaèka 2a

11000 Beograd, Resnik

011/8040-851

065/2003-323


Тај није, он ради само аларме за аутомобиле. И нема везе са мотоциклима.
Друштво за заштиту од животиња

Darko

Da .
Tog sam i ja zvao , covek se zgranuo kad sam mu spomenuo motor ;)

ЯЭВОЛУТИОН

011 8040047.....ovako napamet od pre deset godina....nisam siguran ali proveravam u ponedeljak za mob
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Hahahah ... kralju

Bora mi pricao kako si mu izvukao iz glave neki broj za neki deo za triumph kad te  pitao

Darko

Uglavnom ...

1. Nalazenje drugog ECU-a , isti model kao moj , bez hiss-a . ( u slucaju da je revolucija u pravu , majstor cira je tog trenutka kupio taj ecu ;) )
2. Popravka ECU-a , dosta ljudi kaze da ne moze jer je ecu zaliven i nemoguce je otopiti tu smolu ili sta je vec , a da se ne ostete komponente na ploci
3. Kupovina ECU-a sa hiss-om , ali u tom slucaju treba brava , hiss citac , ecu i druga instalacija

jebem li ga. citam na dosta foruma da su f4i kurac od motora bas zbog cestih problema sa strujom.
na brdo foruma lagano postoje tutorijali kako da se u EU motor stavi ecu sa USA motora i zaobidje hiss ( tako ih i kradu , zajebu taj hiss nekako ) , i kazu kako su ecu sa usa motora dosta jeftiniji , i onda svi kupuju te usa ecu-e i ubacuju u motore kad im crkne ecu . zbog toga ih nema uopste ...samo nigde ne pise kako da u usa motor stavis eu ecu :)

MIGE


Darko


MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

ne ocekuj od cire previse....ovo nije problem za elektricara...tipa platina i kondenz....vez elektronicara....bilo koji povecan otpor na konektoru moze praviti problem da ipuls dodje do ecu-a i eto problema.....
ciki retko radi takve probleme na motorima i upusta se u posao bez razloga...ja koji sam mnogo xesce u problemu izbegavam to koliko mogu....nesto sam radio prosle godine kuglici na vfr800 efi....na kraju smo ipak morali uzeti drugi ecu i bravu i kljuc...ali je ecu radio ali je pobrljavio....radi ali ne prima gas...mogao je verovatno da se resetuje u ovlascenom hondinom servisu ali pitanje koliko bi to kostalo....i da li bi radilo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

pitao sam ciru i za to ... da uzmem drugi ecu , bravu i kljuc , i instalaciju ... ali ni za to nije siguran da ce nesto da se gadja .. ne znam na sta misli i sta tu ima da se ne gadja posle ?! dal je mislio nesto na konektorima za dizne ili sta vec , nisam ga skapirao

milomir22

Jbg, iz ove perspektive, ona plava tandzara je bila majka mara. Citiracu sebe s prve strane:

Citat: milomir22 poslato 02 Maj, 2018, 23:07

EFI na motoru je mnogo slicniji karburatorima nego sto to ljudi misle, a kad je motor u ok stanju, sluzice lepo bio s karbovima ili efi-jem. Kad je motor kanta, efi ce zadati mnogo vise glavobolje vlasniku od karbova, u sustini je isto sranje.

Pritom, hondica na slikama izgleda zaista dobro i ne mislim da je kanta, vec da jebeni efi moze zadati mnogo vise glavobolje od karbova. Zelim ti da resis problem na najbezbolniji nacin (opcija 2), javljaj ishod u svakom slucaju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr