Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


srbac

Èestitam Markezu  [srce] :P
Darko Dorna !

Darko

Citat: CBRR1 poslato 15 Maj, 2018, 19:52
Prelep primerak..!

jes lep ... hvala

Citat: srbac poslato 15 Maj, 2018, 20:19
Èestitam Markezu  [srce] :P
Darko Dorna !

haha , ovim sam izdao i jamahu i lorenca i dukati .. ode sve u Q ... ;)

Darko

CBR - problem br.1

Dakle , zadnjih dana sam primetio da se temperatura ne podize linearno kako je do sada bilo , nego pokaze npr 76 pa pokaze 88 , pa pokaze 78 , pa onda 89 ... i tako , skace , jebucka...

Sta to moze da bude , jel zna ko ?

Hurricane

...auuuu, mora glava dole


Normalno je da temp varira, ali normalno, ne da skakuce u sekundi cas tamo cas ovamo..

Darko

:) znam kako je normalno , ali ovo kod mene sad nije normalno

Bishke

You should do one thing every day that scares you

mrle

isprskaj kontakte. Za poèetak.

Glava Dole

Ma u tabli preskacu verovatno kontakti... auto sam vracao na radnu jakim udarcem u predelu kontrolne table :) Zakuca se skazaljka od straha na polovinu samo tako :)

srbac

Prepunjava regler pa skaèe napon.To je normalno  [rofl]
I Markez non stop pali na gurku.
Darko Horhe- HRC

mazzi

Darko je predvideo da Lorenco prelazi u Hondu i odma promenio motor ;)

jevta


Darko

Pa termistat otvara i zatvara , mislim da nije on taj koji moze da pravi to. Pre bih rekao da je termodavac .

Ali !! U medjuvremenu , dok sam se malopre vracao s posla - sve je normalno. Dize i spusta temperaturu za po jedan stepen

Darko

jebo me pas , i honda i sve ... hahahahahhaha





Hurricane

E jbga, uzmi dva odma, ne malerisem nego je dokazano ko ima u rezervi jedan, neæe da crkne  ;D

Darko

ahhahaha, taj rad , a ?

A ako uzmem Joskin , taj ne crjava koliko sam cuo , jel treba i onda za rezervu ?

VR 46

Немој.узми Хондин,Јокшини су више за ендуро моторе. (распитивао сам се ипак возим Хонду)  :violina:
Twist of wrist!

zagadjenje

Citat: Hurricane poslato 29 Oktobar, 2018, 19:45
E jbga, uzmi dva odma, ne malerisem nego je dokazano ko ima u rezervi jedan, neæe da crkne  ;D

Sve vreme sam imao rezervni i sve vreme Yamahin na Hornetu ¹ljakao bez problema :D
Tjuning bud¾ing

Hattrick

Citat: Darko poslato 29 Oktobar, 2018, 19:17
jebo me pas , i honda i sve ... hahahahahhaha






Ma jok, to ti se samo cini. :D

Grof

Dare veæ sam ti na FB objasnio pa hajde i ovde ne zove Honda taj model d¾aba CBR jer svi znaju ¹za CBR znaèi.... Crko Brate Regler  [rofl] [rofl] [rofl]

P.S. Kupi Jo¹kin i ne brigaj... znam vi¹e vlasnika Honde koji su tako re¹ili svoj problem trajno.