Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

#140
Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2018, 12:23
jel moguce da niko nema cbr600 f4i ko je voljan da uskoci u pomoc ?
Sveta Vojvodic, sin od Radeta koji drzi usce vozi istu takvu a ima i servis.
https://www.facebook.com/svetozar.vojvodic.1
p.s. verujem da bi Rev to reso brzo al kad ti neces u komsiluk :)


Darko

cuo sam se sa Revom ...za svetu nisam znao da ima f4

stilgar

Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2018, 20:08
cuo sam se sa Revom ...za svetu nisam znao da ima f4
Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2018, 20:08
cuo sam se sa Revom ...za svetu nisam znao da ima f4
nema f4 ima rr-a al ko sto rekoh radi motore pa mozda ima...

Darko

Dakle , tema ide u -

Kupujem ECU za Hondu F4i , 2001 god ... model ecu A12

;(


mali_zmaj

jin-jang

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

desi se neki put da crkne ecu....ali to je pgm-fi nije bas tako sklon crkavanju....ja mislim i dalje da je do nekog kontakta...ali tu ti ne pomaze elektricar cira ni mehanicar...tebi treba elektronicar....da proveri osciloskopom da li impulsi stizu tamo gde trebaju....ecu ti je bez koda i kao sto znas ima ga samo u amerikama.....sto je problem a i tamo je skup....
sumnjam na konektor na samom ecu ili kontakt na glavnom konektoru napred se leve strane u tunelu ....nije  normalno da sam od sebe crkne....desava se ali retko...mislim da to ovde nije slucaj....ja bi pojurio zeku iz resnika da premeri ,,,,nemam telefon
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ima logike, ugasio se prilikom mrdanja kablova...

stilgar

#148
@Rev
a da mu se stave karbovi (znas ti verovatno sa cega pi pasovalo f3 ili neki hornet) sa pratecim elementima da bi to radilo, moze li i dal bi bilo jeftinije. Ovako kupis u amerike ecu nisi vido nisi probo puknes 400 dolara sa hisom il bez hisa dodje ovde i prc ne radi. da naruci u delti ode 1000 evra. Kakav maler. Mada treba pitati za cenu ko zna...

Lazic


Darko

ma kakvi karbovi kakvi bakraci , stilgar , dal si lud ?!?

ima i ovde ecu za 150-200e ...sa hissom , sa bravom ... nije to problem .

problem je sto niko nije u fazonu da mi da da probam pa ako radi da kupim , nego ono , kupi i cao ...

a majstor nije siguran 100% da je to to ...i niko ne zna sigurno da li bi radilo ako uzmem taj sa hissom ...a ima i samo ecu na oglasu za 60e , ali je oznake D41 a moj je A12 , a i lik je iz pozarevca i nece da ga posalje da probam , a majstor opet ne zna da li bi radilo

a ja da placam necija misljenja - tesko..


viper

Zajebano brate, ¹ta da ti ka¾em.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: Laziæ poslato 16 Novembar, 2018, 13:35
Uff bi ga se odrekao... :o ;D

da da i ne bi ga zvao da mu svira na svadbi :)

stilgar

Citat: Darko poslato 16 Novembar, 2018, 14:23
ma kakvi karbovi kakvi bakraci , stilgar , dal si lud ?!?

ima i ovde ecu za 150-200e ...sa hissom , sa bravom ... nije to problem .

problem je sto niko nije u fazonu da mi da da probam pa ako radi da kupim , nego ono , kupi i cao ...

a majstor nije siguran 100% da je to to ...i niko ne zna sigurno da li bi radilo ako uzmem taj sa hissom ...a ima i samo ecu na oglasu za 60e , ali je oznake D41 a moj je A12 , a i lik je iz pozarevca i nece da ga posalje da probam , a majstor opet ne zna da li bi radilo

a ja da placam necija misljenja - tesko..


zemljak nemo si nervozan :) os se vozis ili neces? Ovako moz da ga ispoliras i turis u dnevnu sobu lep je:) ono sto ja vido za taj tvoj A12 on ima dva dzeka. da odes do ovlascenog honda servisa da pogledaju mozda oni mogu nesto da ucine il idi i premeri to, nadji tog zeku sto rece Rev. I karbove mi ne diraj, oni mogu samo da preliju, a to je nista naspram ovog i ne kosta sredjivanje istih ko pola motora.  [cheers] [cheers] [cheers]



i pase na modele
Fits:
2006 CBR600F4
2005 CBR600F4
2004 CBR600F4
2003 CBR600F4
2002 CBR600F4
2001 CBR600F4
2000 CBR600F4
1999 CBR600F4

Darko

nisam more nervozan...

ma svi su isti , svi izgledaju ovako , i ti sa hissom i ti bez hisa. i taj d41 sa oglasa od 60e izgleda ovako , ali ne kapiram kako da proverim da li ce raditi moped sa njim ,to me jebucka ;)

mkt

Pa rizikuj jebes 60e
Mirna ti glava

mrle

A ¹to si prodao kawu? Ko ti je kriv?

ЯЭВОЛУТИОН

stavis motor u kombi odes do pozarevca...udzekas ga i ako upali onda radi....prodavao ja pre pola veka neki cdi od kawasakia unitracka 750...decko iz subotice dosao kombijem , samo ga udzekali i upalio motor u kombiju...zatvorio vrata dao 100 evra i nazad za suboticu....


subotica je dosta dalje od pozarevca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

https://youtu.be/vDuHo2nzf1g

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

pa znam , palo mi je i to na pamet ...
samo imam pproblem , nemam kombi ;)
dakle , jurim kombi , placam gorivo , putarine i gore pomenuti kombi,trosim slobodan dan ;) , da bih isao da proverim ecu koji nije moj model ( oglasivac cak i ne zna da li mu je motor imao hiss ili ne )

a sve ovo radim zato sto majstor ne zna da li ce upaliti ili nece , ili sto bratic nece da posalje ecu i ako upali bajk , posaljem mu novac , ako ne posaljem mu ecu o mom trosku naravno ;)

znam , znam , meni treba a ne njima  :)