Glavni meni

Nasi Padovi

Započeo UFF, 06 Mart, 2011, 01:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

pop je dobro ,kao sto sam rekao,malo je ugruvan i to je to.klasicno oduzimanje prednosti,valjda ga nije video jer je pop mali i vozi skuter   :o .nas junak ce se brzo oporaviti a onda ga ceka americka konjica pa da vidim onda kako ga nece videti a bogamo i cuti sa onim harley auspusima  :D :D :D

Dr. Pop

Kao sto Mikica rece , ok sam, imam longetnu na levoj nozi mislim da imam malo naprsnuce ali treba da idem na jos jedno snimanje u sredu, solidno me boli levi kakat i ruka , tesko da mogu da se oslonim i palac na desnoj ruci, ostalo su sitne ugruvotine posekotine i ogrebotine, ali tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga al zube polomi....
MK Arhangel

Lazic

Drzi se Pope, samo dovoljno popovace, i do srede si kao nov... [cheers]

MIGE

ma pusti ga lazicu,bolje izgleda tako povredjen nego nas dvojica citavi!! :D :D :D [cheers] [cheers] [cheers]

Silvana

#104
Laziæ èitav? ;D ;D ;D

Dr. Pope, brz oporavak ti ¾elim. Opet je nekako dobro na kraju ispalo.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Bori¹a

Lazica ako udare kola, auto se odbije 5m a on se malo zaljulja :D

BANE BROTHERHOOD

LAZICA NE SMEJU NI DA UDARE KOLAAAA  [nono] [nono] [nono]  JER  SVI ZNAJU CIME SE BAVIIII ;D [rofl] [rofl]
FRKA IM BREEEEE.....SMRT JE PRELAZNA BOLES  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dr. Pop

hahahhahha

ipak je u pitanju naprsnuce stopala, ali cu biti ok, zalivam pivom i popovacom....

Motor je solidno ostecen, volan, far, levi zmigavci, fuzaster papucica menjaca i zadnji levi amortizer, u suztini cela leva strana ...

Jebes nogu jebes sve ,sjebao sam motor  :( :( :( :( :(
MK Arhangel

Ivan1979

ja bi tog za drvo i rez po rez  [bejzbolka]

brz oporavak ti zelim  [cheers]

Dr. Pop

Hvala druze.....

Nadjite mi dve punoletne devojcice po 16 godina da me neguju i mnogo cu se brze oporaviti....
MK Arhangel

MIGE

Citat: Dr. Pop poslato 29 Maj, 2011, 11:07
Hvala druze.....

Nadjite mi dve punoletne devojcice po 16 godina da me neguju i mnogo cu se brze oporaviti....
jel moze jedan od 36 god.? :D [hello] [cheers]

goranvojska

da ti ne bude malo muka?

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Dr. Pop

Nece biti muka , ne bojte se a i ako bude to mozda treba da ispraznim organizam od toksina ....

Samo vi dovedite ...

Nemoj Mige prijatelju jednu, malo je znas li ti koliki sam ja covek....
MK Arhangel

MIGE

Citat: Dr. Pop poslato 29 Maj, 2011, 11:34
Nece biti muka , ne bojte se a i ako bude to mozda treba da ispraznim organizam od toksina ....

Samo vi dovedite ...

Nemoj Mige prijatelju jednu, malo je znas li ti koliki sam ja covek....
mislio sam na lazica i mene  :D

Lazic

to je vec 72 godine, skoro 73, matori smo...

MIGE

Citat: Lazic poslato 30 Maj, 2011, 02:58
to je vec 72 godine, skoro 73, matori smo...
\
[doh]

Lazic


Taraba

Ajd da se dodam na listu.
Udario me taksista kod ¾eleznièke stanice. On iz leve trake kroz mene skrenuo na onaj parking ispred ¾eleznièke gde se oni okupljaju i gaaaaaaas.
Ja se pridigao, pitam okolne taksiste, jer su samo oni oko mene, jel video neko tablice i naravno svi me odjebali.  [zvizdi]
Nisam ni zvao pandure... jo¹ æe da ispadne da sam napao taksistu.  [bejzbolka]

Bilans:
Izèa¹eno levo rame i slomljena poluga kvaèila.
Bar sam nauèio da ¹altam bez kvaèila  ;D

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

Nadji i ti neku mladju punoletnicu, da ti brze prodje vreme i lecenje rana :D

Brz oporavak zelim :)