Glavni meni

Da li moze proci tehnicki?

Započeo Vidrak97, 20 April, 2018, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vidrak97

Pozdrav, naime, interesuje me da li motor moze proci tehnicki pregled..Radi se o suzuki gs500 i planiram da od njega bude streetfighter (licno, ne svidja mi se toliko “banana” sediste 😅). E sad, ako ja njemu skinem zadnje maske i skratim malo zadnji deo da ne strci, da li mogu da me zezaju na tehnickom zbog toga? Okacicu sliku kako bih hteo da skinem zadnji deo  :D


El Jefe

Уради технички па скини.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vidrak97 poslato 20 April, 2018, 09:34
Pozdrav, naime, interesuje me da li motor moze proci tehnicki pregled..Radi se o suzuki gs500 i planiram da od njega bude streetfighter (licno, ne svidja mi se toliko “banana” sediste 😅). E sad, ako ja njemu skinem zadnje maske i skratim malo zadnji deo da ne strci, da li mogu da me zezaju na tehnickom zbog toga? Okacicu sliku kako bih hteo da skinem zadnji deo  :D


posto planiras da od gs500 pravis shitfighter a ne znas kako proci tehnicki bice da si ,mladunac i da ne vozis motor dugo....pa ti preporucujem da batalis fazon i pravis ono sto ti se svidja vec da pocnes prvo da se vozis sa tm motorom a da kupis nekog matorog R-a i pocnes polako da ga prepravljas....inace neces imati motor da se vozis a na kraju neces moci ni da ga prodas....

savet je ovaj put besplaan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Naravno da mo¾e proæi teh. , ali poslu¹aj Revoluciju

mrle

Moj Zzr je imao procenu totalne ¹tete, sve vreme sam ga vozio, tako ga i registrovao, pro¹ao tehnièki.
Posle sam mu tek sredio plastike.

Vidrak97

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 April, 2018, 11:50
Citat: Vidrak97 poslato 20 April, 2018, 09:34
Pozdrav, naime, interesuje me da li motor moze proci tehnicki pregled..Radi se o suzuki gs500 i planiram da od njega bude streetfighter (licno, ne svidja mi se toliko “banana” sediste 😅). E sad, ako ja njemu skinem zadnje maske i skratim malo zadnji deo da ne strci, da li mogu da me zezaju na tehnickom zbog toga? Okacicu sliku kako bih hteo da skinem zadnji deo  :D


posto planiras da od gs500 pravis shitfighter a ne znas kako proci tehnicki bice da si ,mladunac i da ne vozis motor dugo....pa ti preporucujem da batalis fazon i pravis ono sto ti se svidja vec da pocnes prvo da se vozis sa tm motorom a da kupis nekog matorog R-a i pocnes polako da ga prepravljas....inace neces imati motor da se vozis a na kraju neces moci ni da ga prodas....

savet je ovaj put besplaan...
Hvala na savetu, jesam “mladunac” pa mi bolje da pitam sad nego kasnije da zazalim 😅 sta ti mislis, kakav r? Nesto tipa zx7r 94 da je reg na 35kw? (Nije mi prvi put da vozim cisto da se zna, vozio sam dosad svasta od 125cc do 600cc samo sada dobijam zvanicno dozvolu, da ne mislis sad da odmah hocu da skocim na jak motor)...naravno odg ako mi neces naplatiti 😊

Vidrak97

 
Citat: juga poslato 20 April, 2018, 22:30
Naravno da mo¾e proæi teh. , ali poslu¹aj Revoluciju
Zahvaljujem se, poslusacu vas iskusnije vozace  [cheers]