Glavni meni

R 2005 i mladji, pitanje je koji?

Započeo Grof, 17 April, 2018, 16:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

Razmi¹ljam o kupovini sledeæeg motora, bud¾et bi bio do oko 6000. Ono ¹to mi je zanimljivo je neki R1, GSXR1000, ZX10R ili CBR1000RR. Eventualno ZX12R. Interesuju me Va¹a iskustva sa tim motorima, potencijalni kvarovi, na ¹ta obratiti pa¾nju.
Manje od 1000 me ne zanima, evetnualno GSXR750. Za¹to mladji od 2005? kapiram da je te¹ko naæi motor u fabrièkom stanju stariji od toga, i da nema karburatore. Pri tome razmi¹ljam o ponekom izlasku na stazu, a uglavnom o du¾im vo¾njama po gradu koliko mora tek. A i dimenzije motora nisu ne bitne treba da mogu sa 184cm i 100kg da mogu da se spakujem na njega. ZX10r 2006 sam imao i bio je poprilièno mali, ali mi je i dalje jakooo lep. Svi saveti su dobro do¹li. 

Gavrolini

K5-k6 1000 nesto najbolje sto sam probao

ЯЭВОЛУТИОН

ali treba naci da nije iz tri dela....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


jevta


Grof

Da, sve ¹to mi je palo na pamet je ubijeno i bud¾eno.....
@Jefta... tra¾im manje vi¹e jednosed ... u narednih par godina se izgleda vozim sam :)


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

Dugaèak i te¾ak...
da se vozimo dvoje ok ali kao jednosed ipak ne.... pre svega ¹to mi je lep¹i sa karburatorima nego sa ubrizgavanjem a od karburatora hoæu da pobegnem

Grof

pao mi je napamet i VFR V-tec ali je i on otpao jer mi se ikreno neda raditi veliki servis (¹paneri, lanci, klizaèi) od 700 eura na njemu a veæina na oglasima su ba¹ zato u oglasima


freepartyman

R1 2007-2008 najlepsi japanski r bez premca.
I became a beast to rid myself the pain of being a man