Glavni meni

Memorije RAM

Započeo perlx, 16 April, 2018, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Jedna desktop i dve laptop RAM memorije.

Dekstop DDR2 1GB Kingston KVR800D2N5/1G - 600RSD

Laptop SODIMM DDR2 1x2GB (1000RSD) i 1x1GB (500RSD), zajedno 1200RSD

http://s5.postimg.cc/xrzjob7yf/20180416_160135.jpg

Kontakt na pp.

Lazic


perlx


Lazic


eclipse4


Jefta

Prasak izvini sto se ubacujem u oglas, ali imam i ja 2x 4GB SODIMM 2133Mhz na prodaju. Izvadio iz novog lapopa i zamenio sa dva stapa od po 8GB.

perlx

Nikakav problem, pogotovo sto je tvoja ganc nova ddr4 memorija a moja oldtajmer ddr2 ;D

castor

Pra¹ak, treba mi za kom¹inicu za iMac ovaj SODIMM od 2GB, ako nije oti¹ao i ako hoæe da radi u ovom sokoæalu.
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ne uzimajte nista od njega...prevarant...uvalio mi externi hard...kao formatirao ga...ja mu da dao pare on otisao...kasnije shvatim da mi komp uopste ne vidi hard....krenuo je nesto da vrda ali srecom sam se pr toga raspitao gde zivi....preksutra ce da dodje i ko bela lala da napravi da radi ili da vrati bre pare....pa nisam ja marvinga sisao da to radi.....

a deluje onako naivno...ko bi rekao.///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Niko tebi nije kriv ¹to si sisao Marvinga, a nisi uèio èkole za kompjuktore. Kako ga on vidi? Jesi mu uperio kamericu u hard? :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

perlx

Ja prevarant a on ga cekicem 'prikacio' za racunar pa sad kao ne radi :P
Jos je napujdao i ogradu da me napada  [panic]

Tvoj je modul Castore [cheers]

castor

Zovem te sutra da se dogovorimo za preuzimanje. Ali, moram da ga probam da vidim da li hoæe uop¹te da radi u ovom sokoæalu i da li æe da se slo¾i sa postojeæom memorijom.
It's the ride that matters, not the bike…

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: castor poslato 18 April, 2018, 23:05
Niko tebi nije kriv ¹to si sisao Marvinga, a nisi uèio èkole za kompjuktore. Kako ga on vidi? Jesi mu uperio kamericu u hard? :P :P :P
vajdu ti marvinga...ja nisam....probao sam i da ga stavim ispred monitora...menjao kameru...ne vredi...ili je komp slepac ili je hard ne vidljiv...nema ga u my computer, ne vidi ga u control panelu....dakle ne vidi ga uopste....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Lele, pa ja sam ti doneo F-117 hard!  [panic]

castor

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 April, 2018, 11:03
vajdu ti marvinga...ja nisam....probao sam i da ga stavim ispred monitora...menjao kameru...ne vredi...ili je komp slepac ili je hard ne vidljiv...nema ga u my computer, ne vidi ga u control panelu....dakle ne vidi ga uopste....
Jesi probao dva Marvinga? [rofl] [rofl] [rofl]

ÈITAJ: Jesi probao drugi USB kabal ili 2-u-1 USB kabal (dva velika u jedan mali USB konektor)? Jesi probao na drugom kompjuteru? Jesi probao portove na ploèi, a ne na kuæi¹tu?

Ako samo kod tebe ne radi, moguæe da je (staro) napajanje, oslabilo, a onda prvo ga duænu USB portovi na kuæi¹tu...
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

probacu drugi kabl.....ali ne radi na na perlxovom lapu, ni na mom m na kompu....prijavljuje samo interfejs....cak ocita i kapacitet ali ga nema realno...
perlx kaze da ga ne vidi win10 a da kod njega na xp-u radi...ali ne vidim razlog je u pitanju je plug and play ...e pa ovo plug ali n0- play
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Isti problem sa 2 hdd u 2 razlicita kucista, na w7 sljakaju bez mane, dok ih w8.1 i w10 ne registruju.

TEEfqd

Citat: perlx poslato 20 April, 2018, 15:33
Isti problem sa 2 hdd u 2 razlicita kucista, na w7 sljakaju bez mane, dok ih w8.1 i w10 ne registruju.
da li si probao da udjes u disk management da vidis da li ih tamo registruje?

perlx

Registruju postojanje msd, kao i da je bridge prikacen ali ne ocitavaju same diskove, diskpart vidi disk ali ne i zapreminu i particije.
MS veli da je cest problem sa usb drajverima na w8/10 i da ih bas nesto zabole :)
A zabole i mene da pisem drajvere kad cemo ih nabosti u drugo kuciste sa drugim kablom ;D