Glavni meni

Set za krpljenje guma....

Započeo Charuga, 15 April, 2018, 17:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Vozikao se ja danas ...malo po Avali i pokupim sraf....
Pre neki dan sam sa strucnjacima razglabao o setu za krpljenje istih,,,,tvrde da je nemoguce itd,,,,ovaj moj set star 6 godina....i gle cuda radiiii.... u Louisu je 20/ tak eura















Glava Dole

Kod kineza imas set nekih 150-200din, dobijes neki lepak, 3 glistice i te alate... provereno radi posao... staru gumu koja se busila sama od sebe svaki cas sam krpio 3-4 puta sam... provereno radi posao... a umesto tih ampula za "na putu" poneses kompresorcic 12V i krpi sta hoces :) Bolje resenje, moze i ovako da sluzi za proveru i dopumpavanje, tu ampulu iskoristis i mozes da je bacis :) Meni se rasusile te gliste al video sam da kod kineza mogu i samo one da se kupe, vise komada bez alata :)

Lazic

Jel dovoljna jedna da mo¾e da se vozi...?

zagadjenje

Ampula? Kontam da je dovoljna da se doveze¹ do prve pumpe i sredi¹ svar. ©to je super dovoljno za stvarèicu koja staje u dlan
Tjuning bud¾ing

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

kominacija crvica i onog spreja sa penom je dojaja....ali te psuje vulkanizer kad skida...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Pa za sprej sa penom crvicu nisu ni potrebni... on drzi nekolko dana i sam od sebe bez krpljenja... provereno odavno, cak i unutrasnju gumu krpi uspesno :)

doktor

Zavisi kolika je rupa...kumu se desilo da je rupa bila malo veca, tako da 2 pertle su radile samo do 1 bar, preko pusta.
Bikers work is never done!

lord_oblivion

Ja sam kupio Slime u Louis-u. Nadam se da neæu imati potrebe da proveravam da li radi sa unutra¹njom.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Charuga

Ampula nemoze skroz da napumpa gumu bude 0.5 0.8 bara ali dovoljno do pumpe da moze da se vozi....
Jutros SOK ili mi neko zabija eksere ili sam ja toliki maler....
Evo prinove.....


sachmo

#10
Citat: Charuga poslato 15 April, 2018, 17:30
Vozikao se ja danas ...malo po Avali i pokupim sraf....
Pre neki dan sam sa strucnjacima razglabao o setu za krpljenje istih,,,,tvrde da je nemoguce itd,,,,ovaj moj set star 6 godina....i gle cuda radiiii.... u Louisu je 20/ tak eura

! No longer available





Lazic

Prva poruka na forumu bespotreban citat gomile slika... :o [facepalm]

Proèitaj ono malo pravila ¹to imamo pa kreni redom...Slika u toplesu nije obavezna ako nisi dobra riba... :D
Ja æu ovo da ispravim da ne bi dobio brdo minusa i odmah ban 24h... :D
Pod uslovom da se prvo predstavi¹... :D

Inaèe, juèe sam opet re¹io hol¹raf u gumi tako ¹to sam ga u¹rafio koliko je moglo... ;D Lord se sigurno seæa mog krpljenja rupe od eksera, hol¹rafom i superlepkom... Ko se nasadi na ¹raf, jo¹ mu je lak¹e... :D


edit:
Ceo internet osim manijaka ima pravo da zna kako se zove¹... :o [facepalm] :D Vojislave Saviæu... :D

lord_oblivion

Da ne bude i maca  :D

Hol¹raf i superlepak zakon za tubeles.

Jutros naðem ekser u zadnjoj na motoru  [ninja]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

sachmo

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2018, 18:07
Prva poruka na forumu bespotreban citat gomile slika... :o [facepalm]

Proèitaj ono malo pravila ¹to imamo pa kreni redom...Slika u toplesu nije obavezna ako nisi dobra riba... :D
Ja æu ovo da ispravim da ne bi dobio brdo minusa i odmah ban 24h... :D
Pod uslovom da se prvo predstavi¹... :D

Inaèe, juèe sam opet re¹io hol¹raf u gumi tako ¹to sam ga u¹rafio koliko je moglo... ;D Lord se sigurno seæa mog krpljenja rupe od eksera, hol¹rafom i superlepkom... Ko se nasadi na ¹raf, jo¹ mu je lak¹e... :D


edit:
Ceo internet osim manijaka ima pravo da zna kako se zove¹... :o [facepalm] :D Vojislave Saviæu... :D
:D


Sent from my iPhone using Tapatalk

sasa ns 1

da li kamiondzije imaju kompresore na vozilu
Ako imaju èepuje¹ gumu i ako nema¹ ampulu vata¹ kamiond¾iju usput da napumpa gumu

milomir22

Ja danas cepovah gumu, 250 din kod vulkanizera, izvukli tanak ekser, verovatno sam ga nahvatao jos prosle godine a da nisam ni provalio, tokom zime je guma skroz ispustila, naduo sam je i nisam primetio da je znacajno omeksala za ovih mesec dana.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

jel mozes da mi opises kao izgleda guma kad je nadues....i jel joj lakse kad prdne )
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Naravno da joj je lakse kad se isprdi, jbg kome nije...  [rofl] ;D :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr