Glavni meni

Rat u Siriji

Započeo Hattrick, 12 April, 2018, 03:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4

To je vec 100% glupost  [rofl]

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 16 April, 2018, 17:17
Nema tacnog podatka, kao sto nema ni za ruske placenike. Rasuti su na sve strane, sto sa kurdima sto sa ''umerenom'' opozicijom...


E to je ono sto ja pricam "niko nema podatke za nesto"  al svi znaju da je nesto "tako"....

A kad pitas "odakle ti to?" Neznam,ali je tako kako bi ja voleo da bude i kako sam ja izmastao.

Zato cinjenice i to je to.

Lazic

Slu¹ao sam sat i po Terezu Mej u¾ivo iz parlamenta, kakav je ono koko¹injac... :o Ljudi biæe rata, nema gre¹ke... Sad ili za par godina ali to je to... Ajn¹tajn je svojevremeno napravio grafikon sukoba, koliko se seæam sledeæi rat samo ¹to nije... ®ena je zvuèala kao da slu¹am vuèiæa, naje¾io sam se, la¾ do la¾i, Rusi mogu samo da sede i èekaju kad æe morati da se brane... Osim ako sve nije precizno orkestrirano radi zamajavanja raje...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Ne volim ga, ali u pravu je... A opet koja je razlika, sad nisu odgovorili, ovi æe da izmisle sledeæi razlog... Pa sledeæi i sledeæi dok ne krenu bombe po Rusiji... Mo¾da kupuju vreme...

Lone Wolf

Mo¾ da se desi da Rus skonta da mu se Tramp sa drugarima usro u dvori¹te.
Jo¹ mu nije zasmrdelo a saæe.
Pa ili da oæuti i smrdi ili pukne ko sveti Ilija.
Ja ne¹to mislim uzeæe neke pare i otiæi iz Sirije.
Не може рај на земљи.

Lazic

U meðuvremenu u Siriji...

! No longer available



@Lone Wolf:
Hoæe sad sigurno, ali uskoro ponovo igranka, imperija mora da ratuje...

eclipse4

Citat: Lone Wolf poslato 16 April, 2018, 19:57
Mo¾ da se desi da Rus skonta da mu se Tramp sa drugarima usro u dvori¹te.
Jo¹ mu nije zasmrdelo a saæe.
Pa ili da oæuti i smrdi ili pukne ko sveti Ilija.
Ja ne¹to mislim uzeæe neke pare i otiæi iz Sirije.

Tek nesto kasnije je shavtio da se i tu uvuko u govna na stetu budjeta rusije...ali avaj....pare bi mu odlicno dosle,jer i da krene neki rat,kao sto sam 100 puta rekao ako brat erdogan zatvori bosfor te baze su kartonske kuce na kisi.....a s obzirom kakav je brat erdogan...voli mnogo nozeve u ledja,za clanstvo u eu bi iste sekunde prodao rusiju.
Kad je bosfor zatvoren i vazdusni prostor rusija ne bi imala sansu ni protiv samih isisovaca

Lone Wolf

Da li je moguæe da ceo svet, svaka dr¾ava bude na nivou razvoja npr jedne Austrije?
Nemoguæe, nema toliko resursa, vode, hrane. Da bi neki mogli predobro ¾iveti dugi moraju biti duboko siroma¹ni.
Bojim se da je Rusija sledeæe krme koje æe pojesti. Ili nazovimo mamut, gnu, svejedno.
Не може рај на земљи.

Lazic

Ima dovoljno resursa... Prvi put se u ljudskoj istoriji proizvodi vi¹e nego dovoljno hrane za celu planetu, ne sti¾e do svih... Ono ¹to pojede jedan debeli amer za godinu dana moglo bi da hrani celo selo u Africi... Neko je izraèunao da kad bi se sve pare ravnomerno rasporedile, svaki Zemljanin bi dobio 106.000$...

Hattrick

Mislim da je krajnje glupo da neko uzme kao previse licno bilo koju diskusiju, pogotovo politicku, samo zato sto se neko ne slaze sa njegovim vidjenjem stvari. To je potpuno infantilno, imajuci u vidu da na stvari o kojima debatujemo niti jedan od nas nema moc da bilo sta promeni.

Kazete mi citiras NATO glasila. Hajde neka bude da je tako. Ali posto citiram uglavnom 2-3 najtiraznija lista u zemlji, kakvi god oni bili, onda se namece utisak da smo mi okupirana zemlja. Ako smo okupirana zemlja, kako to da nasi jaki saveznici dozvoljavaju okupaciju svojih saveznika vec 18 godina ? Da li bi NATO dozvolio da Rusija drzi pod sankcijama, bombarduje, i na kraju drzi pod okupacijom njihovog saveznika citave 2 decenije ? Nisam nesto siguran.

Rusofil sam, i to mozda veci nego sto bih trebao, zato se uvek osecam nekako glupo kad se takve stvari dese i kad po ko zna koji put ispadnu kukavice i slabici u ocima celog sveta.

Kazu da su nam ikada pomogli, izbio bi WW3. Zbog cega bi izbio ? Zato sto im Ameri to ne bi dozvolili po cenu nuklearnog rata ? To znaci da Ameri smeju da lupaju sve Ruske saveznike, kad hoce, koliko hoce, da im udaraju sankcije, bombarduju, i rade sta zele, a da ako Rusi ikad intervenisu bice WW3 ? Takodje ce biti WW3 ako Rusi krenu da bombarduju USA saveznike ? Takodje ce biti WW3 ako Rusi dodju na Americke granice ? Znaci Ameri smeju sve, Rusi nista ? I oni se okvirno ponasaju u skladu sa tom konstatacijom. Cemu onda biti saveznik sa njima ?

Ivicat

Zasto mislis da je Srbija saveznik sa Rusijom? Zar iz dela (ne reci) nasih politicara, nije ocigledno da oni (politicari) zele u savez sa NATO i EU?
U stvari, njima je bitno samo da budu na vlasti sto duze kako bi mogli sto duze da kradu. A sta moraju da rade, za koga da rade, sta da zrtvuju i ciju bulju da ljube, njima je svejedno.

Hattrick

Ma mi smo pogubljeno dete sa stockholmovim sindromom. Vec ceo vek.

Lazic

Citat: Ivicat poslato 16 April, 2018, 23:14
U stvari, njima je bitno samo da budu na vlasti sto duze kako bi mogli sto duze da kradu. A sta moraju da rade, za koga da rade, sta da zrtvuju i ciju bulju da ljube, njima je svejedno.
100% taèno, ali jezivo... Koliko treba biti nemoralan za to? Kako je moguæe da od celog naroda ba¹ takvi nas ja¹u, pa skoro vekovima... :( Mo¾da smo stvarno ¹to ka¾e Gavra, previ¹e gre¹ni...?

Boban_m

Najnovija vijest: Syrian air defenses respond to missiles over Homs province – state media

Hattrick

Jevreji lupaju Iranske baze u Siriji.

eclipse4

"the attack has “probably” been carried out by the United States."

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 17 April, 2018, 01:35
Jevreji lupaju Iranske baze u Siriji.
Kad si pomenuo, negdje sam bio iskopao da su prije intervencije oboreni po 1 izraelski F15 i F16. Potvrde nema, kao ni za za ucesce u raketiranju Sirije.

eclipse4