Glavni meni

Rat u Siriji

Započeo Hattrick, 12 April, 2018, 03:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Jecko poslato 15 April, 2018, 17:41
I tako dok se Rusija i Amerika igraju ne ljuti se covece ili mice pobise toliko dece....
Sramota celog sveta sto to dozvoljava. Pih....serem nam se i na politicke ideale i na civilizacije i covecanst3vo kada ovako nesto dozvoljavamo.

Na zalost Jecko ni tebe niko nista ne pita na ovoj zemaljskoj kugli kao ni ostale...

Koko

Citat: Hattrick poslato 15 April, 2018, 00:38
Znamo to svi, da Rusija ima cime da se odbrani na neki nacin, i moze da izazove nuklearnu kataklizmu kad vidi da joj nema izlaza.
Moze to i Kina, i Pakistan, i Indija, i Izrael, i da ne nabrajam.
Medjutim, po meni je poenta cele price negde drugde, zasto pujdas i uveravas saveznike da ces ih braniti, i posle ih ostavis na cedilu, jer "ipak nisi ti direktno napadnuta" ?
Pa onda pusti ljude neka resavaju svoje probleme kako znaju i umeju, a ne da ih lozis da prkose siledziji, pa kad ih siledzija odalami po ustima (kao nas '99.), ostavis ih na cedilu.
Tu je srz problema.

Tesko onome koga Grk hrani i Rus brani! Davno receno.  :D
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

stilgar


Lazic

Ovi gori nego treæe oko...

eclipse4

Cim sam video kako se sajt zove shvatio sam o cemu se radi hahha

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2018, 22:47
Ovi gori nego treæe oko...

Nije valjda si otvorio link ? ? ?  [rofl]

Lazic

Morao sam... ;D ®ao mi ¹to nije virus... ;D

stilgar

i to Hrvati zamisli da je srpski sajt sta bi tek pisalo :) amerika u plamenu :)

eclipse4

Naucnici u soku!
Srbija na nogama!
Gori region!


eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 15 April, 2018, 07:05
Eclipse nemoj da se ljutis, ali lupetas sto se ove teme tice. Koga je Putin ostavio na cedilu? Jel Novorusija vracena Ukrajini? Nije. Jel su ih napali Ukrajinci? Nisu.

ne ljutim se,tvoje je pravo da kazes da lupetam,sto ne znaci da si u pravu,sto bih se onda i ljutio??? ako si primetio jedino ja ovde ne prihvatam licno sve ovo,vec kao obican razgovor za stolom,sem sto nemamo sto.
na cedilu..pa eto od bar 30.000 nek bude pola pola....jedno 15.000 mrtvih civila i vojnika i dece Novorsije koji su umrli kako od gladi tako od smrzavanja,od metaka,raketa,mina......itd itd itd....
ostavljena Jugoslavija,Srbija...ah ups moja greska to nije bila rusija to je bio pijani jeljcin....kome je putin digao spomenik ako se secas i pratis...

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/10/svet/835608/spomenik-jeljcinu.html

ko je doveo putina tu gde je?da nije mozda stiven segal?nasao ga jelcin na ulici pa da se dete ne potuca?

ali da je bio putin,srbija bi imala s300-s400...teslin kisobran,suhoje,moroje,satane,mozda bi se i lada proizvodila kod nas (al ovo je samo pricam ti pricu,nema argumenata jelcin,putin,ma dajjjj)...kao sto dobila i sirija kao sto dobili i narod Novorusije....ma ko bi nam prisao.
samo se plasim da bi i tad bila pesma "ako rusija intervenise u Srbiji bice treci svetski rat" :)


Citat: Kanarinac poslato 15 April, 2018, 07:05
Tvrdis da si rusofil, ali mnogo verujes u spin price zapadne kuhinje, mozes da kazes da nisam u pravu, ali iz tvog pisanja se tacno to vidi. Da nije tog Putina, Rusija bi odavno bila okupirana od strane zapada i bila bi kurac na bicikli kako vojno tako i ekonomski.

da tvrdim da sam rusofil i to sto sam rusofil ne znaci da sam glup i da nemam cime da razmisljam...ja gledam cinjenice a ne mastu svoju il neciju,filmove sa hepi endingom o rusiji u mojoj glavi.....citam svu stampu koja me zanima.pa ne pisu samo rusi novine,pisu i ostali...
Rusija je kao sto sam ti napisao vec okupirana kako oligarsi tako i susednim drzavama koje su protiv nje....ma okruzena moze i tako.
ekonomija im cveta ko visibaba u junu posto vidim da odlicno poznajes rusku ekonomiju  [thumb_up]
ako bi mogao kako ti tako i drugi da mi nabrojis jednu vrednu rusku stvar koju imas u kuci pa ce ti sve biti jasnije oko ekonomije.

a kako pokazuju svoju vojnu sposobnost i jesu kurac na biciklu....sve sto sam video od njih je pametne bombe koje omase cilj za 200-500 metara,poobarani avioni,helihopteri,ubijeni vojnici (ostalo da ne nabrajam)...nabroj mi ti koliko je aviona americkih u siriji oboreno i helihoptera,nabroj mi koliko je vojnika poginulo?

pa ubise amerikanci 13 ruskih vojnika pre dva tri meseca,a? pricaj mi sta je svevisnji putin ucinio povodom toga?...ah znam...to je geopolitika koju ja ne razumem...razumeju je samo gospoda iz amerike :)
neznam sta su rusi objavili da su im amerikanci pobili verovatno neke paramilitante za koje rusija nema pojma da su tu....kao sto u stvari ruske vojske i nema u siriji kako putin i lavor rece  [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Kanarinac poslato 15 April, 2018, 07:05
Hattrick sto se svi stalno hvatate za bomvardovanje 99? Ko je tada bio na celu Rusije? Pijani Jeljcin koji je zemlju,sa prethodnikom Gorbacovim, doveo zemlju do propasti. Nit su imali ekonomsku nit vojnu mogucnost da nam ikako pomognu.

ista govna.

Citat: Kanarinac poslato 15 April, 2018, 07:05
Ajde budimo malo realni, nije ovde rec, kako pre neko rece od sukobu 2 deteta u dvoristu,pa ce tata da resi, vec o sukobu nuklearnih sila, koje ako krenu jedna na drugu,nece biti pobednika pa vi samo nastavite da prizivate merenje ciji je veci


evo ti napad na rusiju
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:711636-Amerikanci-ubili-ruske-placenike

http://www.alo.rs/amerikanci-pobili-ruse-u-siriji/146210

to su ti konobari ili paramilitanti,taman posla da priznaju da su ruski vojnici [rofl]

na moju zalost istina je takva kakva je.

Lone Wolf

Ne¹to razmi¹ljam...
Ameri su osnovali Al kaidu a posle i ISIL.
Da li je to za osudu?
©ta radi ISIL? Talibani? Prvenstveno tuku po svojima, poneka bomba ili kamion se zaleti u Evropi.
Zavadi pa vladaj. Arapsko proleæe. Sve je namenjeno sukobu jednih izmeðu drugih. Muslimana.
Neko je, zajedno sa Jevrejima procenio da konstantan sukob na istoku slabi nuklearne i druge sile u rukama muslimana.
Putin ¾eli jaku i mirnu Siriju, kao i mi kad mislimo o miru. Ali cilj je ne¹to drugo.
Sjeban Gadafi. Sadam Husein. Idemo dalje.
Не може рај на земљи.

monsterbnt

Pobili PLACENIKE.... Svakome se jebe za placenike. Znas li samo koliko je americkih izginulo u siriji od ruskih bombi? Niko ih i ne pominje...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Na kraju krajeva, debelo su plaæeni da ubijaju i ginu...

Lone Wolf

Neki Arap je obi¹ao USA, FR i GB pre bombardovanja. Platio koliko treba da se pomogne malo opoziciji.
Nekome odgovara stalni sukob. Èim doðe do nekog kraja sukoba eto opet neki problem.
Putin je u¹ao u neke igre a ne zna o èemu se radi. Izaæi æe kao i iz Avganistana 80-ih.
Не може рај на земљи.

Lazic

Èisto sumnjam da Putin ne zna o èemu se radi... Ali tamo stvarno decenijama iz sukoba u sukob... Mo¾da ima neke veze sa naftom i cenom goriva u usa...? :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

i sirija ima ruske a ne americke baze.... jos od 60-tih
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 16 April, 2018, 09:58
Pobili PLACENIKE.... Svakome se jebe za placenike. Znas li samo koliko je americkih izginulo u siriji od ruskih bombi? Niko ih i ne pominje...

Kao sto rekoh,za javnost,em placenici em konobari....mozda rudari al nikako vojnici ruski.

Ja ne znam koliko je americkih vojnika poginulo u siriji od ruskih bombi,jel ti znas?
Ako ti znas daj neki podatak bas da vidim.

monsterbnt

Nema tacnog podatka, kao sto nema ni za ruske placenike. Rasuti su na sve strane, sto sa kurdima sto sa ''umerenom'' opozicijom...

Smrt SVIMA!!!!