Glavni meni

Rat u Siriji

Započeo Hattrick, 12 April, 2018, 03:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Iran im nije Irak,ovi su malo zajebaniji!!!
jin-jang

monsterbnt

Citat: Hattrick poslato 12 April, 2018, 18:06
Evo i prvog zeke, Nemacka  :)

http://www.kurir.rs/v/3029293

Jedna crvena zastava na reichstagu im je bila dovoljna...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Eno ga Tramp prièa kako nije rekao kad æe i da li da napadnu...

stile

Citat: Laziæ poslato 13 April, 2018, 11:46
Eno ga Tramp prièa kako nije rekao kad æe i da li da napadnu...

! No longer available

diplomatija je prosta ko boza ,moze a i ne mora bit

eclipse4

Ja vi reko naprosloj strani jos da temu ostavite pod prasinu....nije za diranje.
Ko ono kad napisu na sveze ofarbanu zgradu "Dzaba ste krecili"

monsterbnt

Ja lepo rece da ce se zavrsi mahanjem kurcevima....
Smrt SVIMA!!!!

srbac

Stigle i Kind¾e 🤣🤣🤣🤣

milomir22

Ne ide mi u glavu kako je ovaj majmun od Trampa dospeo do predsednika SAD-a, makar bio samo marioneta. Ipak mi je za nijansu podnosljiviji od klintonke.

Koji cirkuzant pretio pametnim raketama, ovim, onim, a sad je u fazonu "Nisam ja nista rekao, niti precizirao, ne znam o cemu pricate".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

pa realno i nije precizirao kad...samo je rekao da ce biti....

mareskin

Citat: milomir22 poslato 13 April, 2018, 21:43
Ne ide mi u glavu kako je ovaj majmun od Trampa dospeo do predsednika SAD-a, makar bio samo marioneta. Ipak mi je za nijansu podnosljiviji od klintonke.

Koji cirkuzant pretio pametnim raketama, ovim, onim, a sad je u fazonu "Nisam ja nista rekao, niti precizirao, ne znam o cemu pricate".


A zar je normalno da Obama dobije Nobela za mir?
Svaki njihov predsednik ima bar po jedan rat. Par miliona mrtvih. To im je upisano u mandat.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

A bas sam hteo da vidim sta kaze BrahMos vs Nosac  :)

eclipse4

Citat: mareskin poslato 13 April, 2018, 22:04
Citat: milomir22 poslato 13 April, 2018, 21:43
Ne ide mi u glavu kako je ovaj majmun od Trampa dospeo do predsednika SAD-a, makar bio samo marioneta. Ipak mi je za nijansu podnosljiviji od klintonke.

Koji cirkuzant pretio pametnim raketama, ovim, onim, a sad je u fazonu "Nisam ja nista rekao, niti precizirao, ne znam o cemu pricate".


A zar je normalno da Obama dobije Nobela za mir?
Svaki njihov predsednik ima bar po jedan rat. Par miliona mrtvih. To im je upisano u mandat.


i nasi su ali ne predsednici nego generali u hagu svi.....a oni nemaju ni jednog...pa nek se oni hvale nobelom mi cemo hagom

Boban_m

Nazalost pocelo je. B2 su istresli tovar na Damask.

misa-pei

Nema na BBC. Javljaj ¹ta se zbiva.
Država je najveći neprijatelj naroda

Boban_m

"Ogranicen i jednokratan" napad iz vazduha na "istrazivacka i skladisna postrojenja za bojne otrove". Navodno nece vise. Rusi se nisu oglasavali. Prati RT na netu.

misa-pei

Hvala. Ja oti¹ao na NBC, RT sam skroz zaboravio :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

Ma nece bre rusi ni da mrdnu pa i ubili ruse.
Samo ce onaj kreten Lavor da izadje na tv i izraziti duboku zabrinutost.
To je maksimum sto ce rusi uraditi....eventualno se poslikati pored nekog samopalog tomahavka i napisati je je oboren sa S-784cvsyyxg

Kad sam video kako u Novorusiji brane sopstven narod...nedao ti bog da vidis kako brane tek tudji narod.tesko onima koji su nasli utehu pod ruskim krilom.
Pazi kad ja kao tezak rusofil pisem ovo!

Amerikanci= kazu i odrade
Rusi=kazu,pricaju,mastaju,prete i na kraju izraze duboku zabrinutost

Hattrick

Nemoj samo da bude "Sirija je moralni pobednik", valjalo bi da bude i pravi, kao sto je to bio Vijetnam. Zasto Rusi ne odgovaraju ?

stilgar

Zato sto je tamo gde su ameri jadnokratno istresli tovar pesak i kamen i poneka skorpija i zmija. Tramp je ispao manje blesav u ocima svojih biraca mozda cak i hrabar. Dozvolili im rusi tu da bace tovar 😀