Glavni meni

gumica na klipovima kocnica

Započeo eclipse4, 11 April, 2018, 21:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Da li samo u delta autu mogu da narucim set za reparaciju ili ne?
Zvao sam sigirnost treba da vadim gume da merim sto mi iskreno ne pada na pamet.
Neznam kakv je kvalitet da narucim na ebay

Lazic

A kad ti stigne set za reparaciju gume æe same da se izvade stare i metnu nove, jel...? :D Aj ne kenjaj... :-*

Andreja

Vozio sam Kostinog SRAD-a, nitne su bile jako lo¹e. Pri osamdesetak na sat krenuo da koèim, ono je toliko treslo da sam pomislio da æu da olupam i sebe i motor.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2018, 19:49
A kad ti stigne set za reparaciju gume æe same da se izvade stare i metnu nove, jel...? :D Aj ne kenjaj... :-*

Ma ja cu namestim nego ovako treba da skidam i onda da saljem pa da mi naprave pa da mi salju prodje 5 dana.

Pitao sam lepo da posaljem svw komplet ali oni to nece.

Ima li ko da zna dimenzije tih gumica iz nekog kataloga nesto?

eclipse4

Citat: Andreja poslato 16 April, 2018, 20:10
Vozio sam Kostinog SRAD-a, nitne su bile jako lo¹e. Pri osamdesetak na sat krenuo da koèim, ono je toliko treslo da sam pomislio da æu da olupam i sebe i motor.

Sutra bih stavio komparator  nemam prednji stender,kolega sa foruma koji ih proizvodi se ne javlja

Glava Dole

Ma premeris bre,ne moras da saljes... ujutru rano ustanes, skines, premeris, pozoves, isti dan posalju i sutradan montiras... dotle taman sve lepo operes, osusis i pripremis ;) A sto se kvaliteta sa ebaya tice ne verujem da je ista kvalitetnije od toga... kupio novu sajlu gasa npr sa ebaya pa oni navoji kod karburatora proklizali cim sam ih pipnuo... ali bukvalno ne da nisam krenuo da pritezem nego dok sam podesavao poziciju(zategnutost). Tako da ocigledno i te sa ebaya kopira neka mala privreda kao sto je nasa sigurnost ako ne i gora al prodaje po mnogo vecim cenama s obzirom da je tamo drugi standard ;)

lord_oblivion

Kinezi su odavno izvr¹ili desant na ebay, samo su cene zapadnije  ;)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

Citat: Andreja poslato 16 April, 2018, 20:10
Vozio sam Kostinog SRAD-a, nitne su bile jako lo¹e. Pri osamdesetak na sat krenuo da koèim, ono je toliko treslo da sam pomislio da æu da olupam i sebe i motor.

Naravno da ce da trese  [thumb_up]

Eklips ne voli da slusa, zna on sve  ;D

eclipse4


ЯЭВОЛУТИОН

razume se brnabichka u kriv kurac...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Skinuo,kao sto sam i rekao,nisinove plocice koje su pred kraj i stavio ove sbs i probao danas motor,trese mnogo vise kad kocim nego sa nisinom....e sad dal ima veze to sa debljinom plocica nemam pojma,al znam samo jedno a to je da je sve krenulo (tresenje) kad sam stavio te plocice.

UFF

1. nove plocice
2. nove diskove
3. nove viljuske
4. nova felna


ako ne uspe onda:

5. novi trouglovi
6. nova guma

10. novi motor

misa-pei

Kad si proveravao ulje u ¹tapovima? Menjao?
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

iskreno nisam nikad....cak sam i ovde pitao kad se menja to ulje? svi kazu "kad procuri semering tad menjas i ulje"

a ja bas imam volju da menjam to ulje,bez obira na ishod (da li ce pomoci il ne)

ЯЭВОЛУТИОН

ulje se ne menja iz ceifa vec zbog toga sto posle odredjenog broja godina deo nestane iz sistema ....film od ulja na stapu, a i razbije se i kontaminira....pa i izgubi maziva svojstva....posto je drndav posao i strokav do zla boga promeni i semeringe da ne propisaju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

hteo bih al neznam....
al cu valjda naci nekog da to odradi.

gde da kupim semering opet u delta ili?

Lazic

Jebala te Delta... :D Bacaèu para...

Dakle, trese jer su ti krivi diskovi ili disk... Sa novim ploèicama logièno trese vi¹e dok ne legnu... Dosta vi¹e pravljenja da si pojmonemaè... ;D

eclipse4

ma nisu nove lazicu,vracene su samo prethodne nazad koje imaju predjene mozda 2000km na istom motoru :)


al ocu mu menjam i ulje od kad razmisljam :)

Lazic

Izudaraj nitne, ako i dalje trese onda su krivi diskovi...

UFF

delove kupujes u Hondi naravno i to u Japanu
nisi valjda lud od domaceg uvoznika duzmes koji pola uveze iz fabrike a pola sa aliexpresa

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2018, 23:54
Jebala te Delta... :D Bacaèu para...

to bre stvarno ko da si juce rodjen

ako ima pare za bacanje nekog je zajebo da ih stekne
sad je red da neko njega zajebe
tako to ide, ne ometaj prirodni ciklus  [rofl]