Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo

Ja dolazim u subotu...u petak posle posla idem do Lapova da obidjem deku, pa u subotu dolazim u Vojsku...kukacu vec nekom ako se izgubim negde uz put :)

Lazic

Od Lapova samo pravo do desne krivine u Bagrdanu, onda skrene¹ levo na tucanik i opet samo pravo do mosta, posle mosta o¹tro desno u njive i opet pravo dok ne vidi¹ pijane budale... :o ;D


navajo

Kakav crni tucanik i most...ja preko one drvene sklopocije ne vozim...nek se javi neko sa normalnim uputstvima 😂😂😂

clutch&brake

Citat: navajo poslato 22 Jun, 2018, 18:58
Kakav crni tucanik i most...ja preko one drvene sklopocije ne vozim...nek se javi neko sa normalnim uputstvima 😂😂😂
Ako ces sa druge strane.... Pre Skoplja desno... do mosta pa ostro levo 😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

navajo

Idem preko onog manje strasnog mosta u Svilajncu 😂😂😂

PECA BMW

Citat: navajo poslato 22 Jun, 2018, 18:58
Kakav crni tucanik i most...ja preko one drvene sklopocije ne vozim...nek se javi neko sa normalnim uputstvima 😂😂😂

Most je skoro nesto repariran bilo na TV-u , expoziv ili tako nesto
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: navajo poslato 22 Jun, 2018, 18:58
Kakav crni tucanik i most...ja preko one drvene sklopocije ne vozim...nek se javi neko sa normalnim uputstvima 😂😂😂
ne razumem zasto,ljudi tu prolaze od 1969  pa nista,zasto bi bio problem sad i to motorom

Hohštapler

...cb500 a na njemu ja i pozadi lazic sa sve pivom u jednoj i telefonom u drugoj ruci (koji balansira da ne padne. Netrezan.) smo dva puta presli most u 3min jednom prilikom,  dakle ako Naopaki predje u tom stanju - ti za most ne brigaj! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: goranvojska poslato 22 Jun, 2018, 21:51
Citat: navajo poslato 22 Jun, 2018, 18:58
Kakav crni tucanik i most...ja preko one drvene sklopocije ne vozim...nek se javi neko sa normalnim uputstvima 😂😂😂
ne razumem zasto,ljudi tu prolaze od 1969  pa nista,zasto bi bio problem sad i to motorom
[neampojma] :o ;D


Citat: Hoh¹tapler poslato 22 Jun, 2018, 21:57
...cb500 a na njemu ja i pozadi lazic sa sve pivom u jednoj i telefonom u drugoj ruci (koji balansira da ne padne. Netrezan.) smo dva puta presli most u 3min jednom prilikom,  dakle ako Naopaki predje u tom stanju - ti za most ne brigaj! :D
[rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] [srce]

Lazic


bigsheki

ja cu da ponesem camac na naduvavanje,neka se nadje

Lazic


goranvojska


bigsheki

moze li se postaviti neka lokacija na google mapama da znam da dodjem,jos neko je pitao kako da dodje do tog mesta gde se kampuje

Lazic

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2018, 16:41
Od Lapova samo pravo do pumpe kod desne krivine u Bagrdanu, onda skrene¹ levo na tucanik i opet samo pravo do mosta, posle mosta o¹tro desno u njive i opet pravo dok ne vidi¹ pijane budale... :o ;D
Ovo ako dolazi¹ sa severa... Ako dolazi¹ iz pravca Jagodine, kad naiðe¹ na levu krivinu u Bagrdanu kod pumpe nastavi¹ pravo tucanikom i onda opet isto... :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

E da jeb'ote, uvek zaboravim na ono raèvanje posle pruge, mo¾e i levo da se ide, opet se izbija na most, ali ima podvo¾njak ispod puta koji mo¾e da bude pun vode, obavezno desno posle pruge... Mada se na licu mesta vidi po tragovima da svi idu desno... ;D

PECA BMW

 Svi putevi vode u Vojsku !


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2018, 12:35
E da jeb'ote, uvek zaboravim na ono raèvanje posle pruge, mo¾e i levo da se ide, opet se izbija na most, ali ima podvo¾njak ispod puta koji mo¾e da bude pun vode, obavezno desno posle pruge... Mada se na licu mesta vidi po tragovima da svi idu desno... ;D

Ali tamo se pada  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !