Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Aha, a da ja pomenem kako ste se svi razbe¾ali iz Debrca kad je neko nagovestio da æe mo¾da da padne ki¹a? Pa ga ja izduvao, celog? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Koji mi? Mi ostali poslednji... :D

Andreja

Niko odreðen, motomanijaki generalnou :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 15 Jun, 2018, 14:29
Aha, a da ja pomenem kako ste se svi razbe¾ali iz Debrca kad je neko nagovestio da æe mo¾da da padne ki¹a? Pa ga ja izduvao, celog? :D

Sad kad su èuli ¹ta se tebi desilo nema ¹ansi da neko ostane posle tebe ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Kostić

ове што тамо чуче по четири дана може да отера једно чопор голих жена у халтерима на брду преко хоризонта а и то је дискутабилно ако нису невине

Kostić

Citat: milomir22 poslato 14 Jun, 2018, 11:02
Ja moju sigurno necu voditi na manijacka okupljanja, uvek se nadje neko zgodniji, lepsi, sa jacim motorom... [rofl] [rofl] [rofl]

црни миломире, па ако је таква, боље одма да сјаши него да трошиш време на њу. и гориво. и младост. паре. гуме. карике. сијалице. седиште. поведи ти њу па ако прође тест задржи, ако не прође шут у бут.

milomir22

Sut i but, bio im dobar rostilj kod idee u blagoja parovica.



Sto se tice sutiranja, toga ce biti neminovno, samo je pitanje da li cu ja nju ili ona mene. Ali nek bude lepo dok traje. Jel se vodi dete s dijabetesom u prodavnicu cokolade?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

castor

Citat: milomir22 poslato 15 Jun, 2018, 20:44
Sto se tice sutiranja, toga ce biti neminovno, samo je pitanje da li cu ja nju ili ona mene. Ali nek bude lepo dok traje. Jel se vodi dete s dijabetesom u prodavnicu cokolade?
DA!













Jer imaju i èokolade bez cukera.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2018, 19:17
Citat: milomir22 poslato 14 Jun, 2018, 11:02
Ja moju sigurno necu voditi na manijacka okupljanja, uvek se nadje neko zgodniji, lepsi, sa jacim motorom... [rofl] [rofl] [rofl]

црни миломире, па ако је таква, боље одма да сјаши него да трошиш време на њу. и гориво. и младост. паре. гуме. карике. сијалице. седиште. поведи ти њу па ако прође тест задржи, ако не прође шут у бут.
Костићу, понекад баш изненадиш... [srce]

Kostić

ја ћу моју да поведем, па ако сјаши с мог на нечији, уштедећу гориво до куће : ))))) не би ми се десило први пут : ))))

Lazic


mkt


juga

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2018, 19:15
ове што тамо чуче по четири дана може да отера једно чопор голих жена у халтерима на брду преко хоризонта а и то је дискутабилно ако нису невине
i to samo ako je nestalo hrane i alkohola!

juga

@Kosta66 a o¹ ti s nama u sredu?

Lazic

Ma sigurno ima poslovnih obaveza u Bg... :D

goranvojska

da ne mracim al mene plasi ova kisa

mareskin

Citat: goranvojska poslato 18 Jun, 2018, 16:34
da ne mracim al mene plasi ova kisa

Valjda æe proæi i ovi pljuskovi. Sipa kao iz kofe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ja uzeo slobodne dane, ne ¹ali se da pomera¹ datum... :D Ima Juga tendu 9x6... :D

goranvojska

ama ne menjam nista,samo da kisa ne zeza,
a nije na odmet nesto da se sakrijemo,ja to nemam,ko ima daj vamo samo radi sigurnosti,