Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Kreæem u petak oko 13h, na ¾alost sa 4 fiat-ova toèka.

clutch&brake

Ja koliko vidim cu u nedelju. Ako ne bude pljustalo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Kanarinac

Meni ovde pise showers and thunderstorms, tesko da je malo kise. Sto kaze Njanja ako bude suvo eto me u nedelju, jbg nije mi uzivanje da vozim po kisi ako ne moram

Lazic

Mi odosmo sutra, ako smori vreme vraæam se u subotu... :D

Hurricane

...u 9h, milion ruza, ako se neko jos smisli da nam se pridruzi, nek se javi, napise ovde ili sta vec

Kanarinac

Javite kad stigente da ne brinemo :D

castor

Da mi ipak po¹aljemo nekoga sa gumenim èamcem? Za svaki sluèaj i nedajbo¾e... [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

   Ja da se izvinim Goranu nazalost i ove godine bez mene. U petak idem na more motorom. Tako necu biti prisutan . Ali zelim vam lep provod i da vas posluzi vreme  [cheers]

goranvojska

 [thumb_up] srecan put i tebi i lep provod

Glava Dole

Skoknuo malo i ja... nisam na zalost mogao da ostajem dugo ali nema veze... nadoknadicemo drugom prilikom :D Bar sam se pozdravio sa domacinom i ekipom koja se tu zatekla... sprdali se malo i paljba nazad :D

Evo i prvih slika sa danasnjeg druzenja :D



Manijacko potpaljivanje vatre :o  ;D







Hvala Gorane jos jednom na gostoprimstvu i hvala svim ostalim koji su danas tu bili i ispostovali me maksimalno [ljubav] Lep dalji provod vam zelim  [cheers] [cheers] [cheers]



goranvojska

kako javljajua  tesko da ce da bude lepo,neda se ove godine,kisa kisa kisa

Lazic


stilgar

Sad sam stigo u Paracin, nema kise nigde ko hoce da stigne moze da krene. Po prognozi od 18h thunderstorm 31% znaci 69%da nece 😀 lepo se provedite, ne nisam mogao da svratim nisam bio sam u kolima, sutra je letnji sveti Jovan, a toje frka frka da se stigne i sve spremi na vreme.

mali_zmaj

u¾ivajte...,svaka èast!!!
jin-jang

feelgod

Volim i da vas gledam tako raspolozene, ja stacu radim :(

Glava Dole

I posto se spominjala bezbednost mosta na prethodnim stranama... evo klipa i ujedno i uputstvo od pruge do mesta okupljanja, za one koji nisu bili :D Samo je bucan, motor ne zanosi ni najmanje. Realno je najmanje neplaniranog sljunka ili blata u bilo kojoj krivini 5 puta opasnije od ovog mosta :D

! No longer available

Kanarinac

Citat: feelgod poslato 06 Jul, 2018, 16:50
Volim i da vas gledam tako raspolozene, ja stacu radim :(
Nemoj sad te fore radim, usro si se od kise  [rofl]

Black Adder


juga

Laziæu Vuèiæu!
izdade nas Laziæ... oæu kuuuæi, oæu kuæi, ¾ena mi je sama! E moj Laziæu!!!