Glavni meni

02. MotoGP 2018 - Gran Premio Motul de la República Argentina

Započeo Hohštapler, 07 April, 2018, 08:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

    Svi se uhvatiste za Rosija te on uradio ovo te ono , a on covek samo pao jer ga je ovaj Kikirez izgurao sa staze u krivini i to ne jednom nego se naslonio jednom pa kad je video da nije dovoljno opet pustio kocnicu pa se zapusio jos jednom dok nije video da ce ovaj da popase travu . Totalno ne-sportski ! Kazu da postoje neki negativni poeni pa kad nakupis 4 komada sledecu trku startujes iza poslednjeg vozaca trku.Dakle za ovu trku mislim da je on nakupio sva 4 . I da ta Honda kao da ide duplo brze od ostalih motora , jedno je znanje al druze ovi ko da stoje kad on moze za 12 krugova toliko pozicija da nadoknadi  :o .
    I da se osvrnem na nesto sto rece Zagadjenje. sto ovaj nije izasao u boksu pred Kikireza. Pa ono da je meni neko to uradio i da mi dodje u boks posle , mogao bi samo da dodje ali ne bi otisao ... Ja sam vise imao teoriju odma dok sam gledao posle trke kako ide Kikirez i jos dva clana valjda njegove ekipe sta god da su. Trebali su lepo da ih puste skroz unutra u boks do Rosija . Pa onda svih 20 ili koliko ih vec ima iz Yamahe zatvore prolaz i svako u ruke po kljuc 24 ne treba veci viljusasto okasti pa da im se objasni kako treba da se vozi a kako je kad se neko ponasa i ko kauboj [prebicute] [cheers] Pa da vidis da li bi ovaj nastavio da luduje po stazi, u narednim trkama,ako bi uopste mogao da vozi ili vozio sportski i cisto sportski se nadmetao. U svakom sportu ima prljavstina a ovo je jedna od tih i upravo smo je gledali.

Ivicat

Sto je obilato koristio i rosi kada je bio mladji.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Realno i jednom i drugom "hleb" zavisi od gledanosti trka...

Gavrolini

Realno cr mnogi ostati bez tog leba kad ode rosi...

Lazic

Realno...



Citat: Lone Wolf poslato 11 April, 2018, 20:51
MotoManijaci...
MarjanovaM...
Malo me drma skleroza, jesi bio pro¹le godine u Vojsci...? Ako nisi, ove godine prvo Titel pa Vojska... Mo¾da usput bude i nekog lokalnog ro¹tiljanja po Bg... Red bi bio... :D

Lone Wolf

Nesam bio. Gledam sve ¹ta se gde de¹ava, raèunam kilometre, sve oko 5-6 sati vo¾nje... Titel ispada najbli¾e.
Не може рај на земљи.

Lazic

Èekaj bre, Vojska nije na 5-6 sati vo¾nje, odakle god iz Srbije da krene¹... :D Al' Titel je dobar za zagrevanje... :D

Lone Wolf

®vim u BiH i nerado to spominjem. Bar je Republika Srpska.
Не може рај на земљи.

Lazic

Znam da si pisao, zaboravih... Onda Titel za poèetak...

eclipse4

Citat: Lone Wolf poslato 13 April, 2018, 08:08
®vim u BiH i nerado to spominjem. Bar je Republika Srpska.
I mi zivimo u republici Srbini....samo je pickouti iz nekog razloga naziva drzava....neznam zasto

mali_zmaj

Nemamo mi drzavu,samo protektorat..,nije ovo tema za to...
jin-jang