Glavni meni

Peugeot 207 1.4i restyle 2010. (97.000km)

Započeo Zeljkamp, 05 April, 2018, 02:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : PEUGEOT 207 1.4i restyle
AGREGAT : 1397 kubika, 95ks, benzin
KILOMETRAZA : 97.092km
GODISTE : 2010.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 4.499e


Vozilo sam dovezao na tockovima iz Svajcarske ! Kilometraza je prava i kao dokaz prilazem servisnu knjigu i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je ocarinjen i da je usao u zemlju sa ovom kilometrazom. Dozvoljavam bilo kakvu proveru i pregled u ovlascenom Peugeot servisu ili u servisu po Vasem izboru. Agregat odlicno vuce, radi mirno i tiho i nema nezeljenih zvukova. Kvacilo je mekano i hvata na sredini a menjac je precizan i bez lufta na rucici menjaca. Trap, amortizeri i ostale potrosne stvari su bez greske. Automobil je potpuno ispravan i ne trazi dalja ulaganja. Vozi se bukvalno kao nov ! Nije poliran i nije radjeno dubinsko pranje. Limarija i enterijer su u izuzetnom stanju, sto se vidi i na fotografijama. Jeftino odrzavanje i registracija. Restajling verzija sa LED zadnjim stop svetlima.

Uz automobil se dobijaju dva kljuca i 8 felni i guma (oba seta su na celicnim felnama + 6 ratkapni). Stanje guma vidite na fotografijama (jedna letnja se ne vidi ali je ista kao ostale tri).

ODLICNO STANJE i PRAVA KILOMETRAZA !

Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

Cena za kes je podlozna blagoj korekciji a cena u zameni je 5000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila. Ne interesuju me vozila koja imaju preko 2000 kubika i ne interesuju me vozila koja su u losijem stanju od mog automobila.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.
























[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

MODEL : PEUGEOT 207 1.4i restyle
AGREGAT : 1397 kubika, 95ks, benzin
KILOMETRAZA : 97.092km
GODISTE : 2010.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 4.499e





















Manijacki popust se podrazumeva za sva vozila koja prodajem ! [cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Zaboravih da napisem da moze u stare. Vec par dana ga drugar vozi.
TwinZ Auto & Moto