Glavni meni

Mitsubishi ASX 1.8DiD ClearTec 2012.

Započeo Zeljkamp, 05 April, 2018, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : MITSUBISHI ASX 1.8DID ClearTec
AGREGAT : 1798 kubika, 116ks, dizel
KILOMETRAZA : 184.800km
GODISTE : 2012.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 9.499e

Vozilo sam licno dovezao na tockovima iz Svajcarske ! Jedan vlasnik, tj. vlasnica. Kilometraza je 100% prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu istoriju (svi servisi u u Mitsubishi-u) i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je usao u zemlju sa ovom kilometrazom. Dozvoljavam bilo kakvu proveru i pregled u ovlascenom Mitsubishi servisu ili u servisu po Vasem izboru. Agregat je izuzetno agilan i veoma je mali potrosac. Automobil je potpuno ispravan, sve radi savrseno i ne trazi dalja ulaganja.

Nikada nije bio havarisan. Nije poliran i nije radjeno dubinsko pranje, tako da vidite pravo i realno stanje. Limarija i enterijer su skoro bez ikakvih tragova koriscenja. Posedujem fotografije iz Svajcarske na kojima se vidi da nije imao ostecenja i da je prilikom kupovine bio u indenticnom stanju. Uz automobil se dobijaju dva fabricka kljuca i 8 felni i guma. Letnji set je na original Mitsubishi aluminijumskim felnama a zimski set je na celicnim felnama sa ratkapnama. Oba seta guma su u odlicnom stanju, sto mozete videti i na fotografijama.

EXTRA STANJE !

Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

Cena za kes je podlozna blagoj korekciji a cena u zameni je 10.000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.

























[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

MODEL : MITSUBISHI ASX 1.8DID ClearTec
AGREGAT : 1798 kubika, 116ks, dizel
KILOMETRAZA : 184.800km
GODISTE : 2012.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 9.499e



















Manijacki popust se podrazumeva na sva vozila koja prodajem.  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Ta neka k'o moja kuma, 30km do posla... ;D Kuma prodade za opasno dobre pare Oktaviju staru 11 godina sa 340.000km... Enterijer skoro nov, spolja isto, mehanièki isto, otvoren put je èudo...

Andreja

Pa meni æe Liberty da preðe 150 000km do generalne jer imam 30km do posla :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Mali motor, vrti se k'o blesav... Znam da su ©kodu redovno odr¾avali, menjali su tu i tamo ne¹to, al' za tu kilometra¾u auto k'o nov... Svaki dan Valjevo - Oseèina - Valjevo... Par puta su farbali rubove pozadi jer ih utepa rizla zimi pa probije rða, ali to je ©koda radila u garanciji... :D Sad nema taèkicu... Svako crevo original, motor pali bez grejanja na -15, turbina k'o nova... :D  I to kuma nije ba¹ vozila kao ¾ena... ;D

Zeljkamp

Najjeftiniji ASX u Srbiji!

CENA : 8.999€
TwinZ Auto & Moto

eclipse4


Zeljkamp

MODEL : MITSUBISHI ASX 1.8DID ClearTec
AGREGAT : 1798 kubika, 116ks, dizel
KILOMETRAZA : 184.800km
GODISTE : 2012.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 8.999e
























TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

MODEL : MITSUBISHI ASX 1.8DID ClearTec
AGREGAT : 1798 kubika, 116ks, dizel
KILOMETRAZA : 184.800km
GODISTE : 2012.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 8.999e


















[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Master Z-ed

Имаш ли воље да за фирму у којој радим, нађеш и довучеш 10-20так возила месечно, типа корса д, астра ј, поло, голф исл. Б и ц класа.
Нађеш возило, добијеш паре за куповину, довезеш, осариниш, амс урадиш исл.
Наплатиш своју услугу колико се договоримо и сви сретни, ти имаш сигурног купца, не радиш са својим парама имаш само цимање око проналажења и царињења, а ми имамо цимање да продамо и да зарадимо.
Услов је да возила морају бити у добром стању и са сервисном књижицом, најпожељније да су из Швајцарске.

Ivicat


Lazic

Nisi ti naivan... :)
Taj motor ide i u novog Mustanga... ;D

Poljanac92

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2018, 12:34
Nisi ti naivan... :)
Taj motor ide i u novog Mustanga... ;D

Mislis na onaj 2.3 sa 350 konja? :D pre mesec dana sam se vozio u fokusu rs sa tim motorom. Koja je to perverzija i kako to povlaci   :drka:  :drka:  :drka:
Od semafora do semafora jaci je od bmw-a 530  f10  :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Ivicat

U mazdi je 260ks. Nije meni to mnogo bitno, vec sto je ta mazda manja od mog auta pa bih onda u garazi imao mesta i za motor :).


A da, tema je Mitsubishi :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic