Glavni meni

Avala 4.4. '18

Započeo mrle, 04 April, 2018, 18:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2018, 16:35
Kako mala brzina, napravio je rupu na braniku... Malom brzinom je na kraju motor udario... Opet po oblaèenju se vidi da je vodio raèuna...

Ti bi bar trebalo da ga znas, sa Zvezdare je, iako smo malo stariija generacija od tebe.
Imao je Suzukija koga je prilagodio za stazu i bas se spremao da predje na super-moto fazon, zato je i uzeo da proba tog KTM-a.

Ranije je po nesto i sarafio gore kod pok. Stankare u servisu.

Vozio je uvek precizno, brzo ali bez ikakvih ispada.
Kao mladji, vozio je i trke u malim kubikazama... Eto...samo toliko...



sasa ns 1

.

neka informacija je da je probao motor
[/quote
ako je motor iz ns mislim da znam èiji je  i da je to jedini u Novom Sadu]

Lazic

Citat: petar357 poslato 05 April, 2018, 23:43
Citat: Laziæ poslato 05 April, 2018, 16:35
Kako mala brzina, napravio je rupu na braniku... Malom brzinom je na kraju motor udario... Opet po oblaèenju se vidi da je vodio raèuna...

Ti bi bar trebalo da ga znas, sa Zvezdare je, iako smo malo stariija generacija od tebe.
Imao je Suzukija koga je prilagodio za stazu i bas se spremao da predje na super-moto fazon, zato je i uzeo da proba tog KTM-a.

Ranije je po nesto i sarafio gore kod pok. Stankare u servisu.

Vozio je uvek precizno, brzo ali bez ikakvih ispada.
Kao mladji, vozio je i trke u malim kubikazama... Eto...samo toliko...



Auu jbt, ne znam ga osim mo¾da iz viðenja... Aleksandar, 53 godine... :( Nije prvi pokojni kom¹ija... :( Stankaru sam sreo u radnji par dana pre nego ¹to je umro, isprièali se ispred... :(
Da ne zna¹ gde je taèno ¾iveo?

Inaèe, bio sam ubeðen da si mlaði od mene...

misa-pei





Ovo je poruka iz LUX taksija :



Ovako drugari:


Sahrana je u utorak 10.04.
groblje Lesce skup je u 13:00, a opelo u 13:30

Ko moze neka dodje da ispratimo naseg druga zadnji put


Vas kolega Rade 681
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

:(

Video sam ga par puta, nisam znao da je taksista...

dzimika

Jutros pricam sa njegovim drugarom, inace mojim komsijom, znao sam lika jer smo radili neke dogadjaje zajedno u zadnjih par godina
Super je lik, nije se lozio za jurnjavom po putu, inace taj motor je hteo da kupi jos prosle godine, ako sam dobro shvatio lik iz NS ga prodavao i on nije imao kes, kupio ga njegov drugar i ove godine resio da ga proda dalje
Komsija ga cimao da uzme nekog superba zbog posla ali reko mu jebo superba ovaj KTM se ne propusta

FJCharlie


eclipse4

ovog charlija gotivim  ;D ;D

al nikako da malo okaci snimke sa voznji........slabo nesto

[cheers]

Andreja

Truba je da roka¹ ovakve smajlije po temi gde je reè o pogibiji...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

kontrabas je i to sto imas smajlija u signaturi a izjavljujes saucesce i siroke nebeske puteve u ovakvim temama  [cheers]

Andreja

Niti sam izjavio sauèe¹æe niti sam ¾eleo ¹iroke nebeske puteve. Smajli je tu pa je tu a ti bi mogao malo da porazmisli¹ ¹ta gde pi¹e¹.

Minus nije od mene...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

ma nemam nista ja sa minusima i da si ti dao

i moj smajli je tu pa je tu.....isto.....

i bilo je namenjeno coveku sa slike.....a ne poginulom.

dzimika

covek sa slike je poginuli Sale

eclipse4

izvinjavam se,tek sad vidim da je ispalo glupo napisano, "coveku koji je postavio sliku" (coveku sa slikOM)  tj fjcharliju a ne "coveku sa slike"...mada se i iz aviona vidi sta sam hteo da napisem....

Lazic

Zanese se èovek, i meni se de¹avalo da napi¹em ne¹to sme¹no, a ne vidim koja je tema...

lukac

Sale "Sisavac" (kako smo ga zvali), odlican vozac, dobar mehanicar, pedanterija od coveka,poznavao sam ga preko 35god. Tuga i zalost....