Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 [3]
Štampaj
Autor Tema: Beogradska Unija Motoklubova...Powered by SNS  (Pročitano 3457 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
 Facebook: Poseti
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2404 (23%)
Zahvalnice: 57

Odgovor #40 - 07 April, 2018, 00:09 Ocena: 0
Ignoriši

Klubovi otprilike služe da predsednik kluba i par ljudi oko njega podele pare od članarine i skupa za gorivo, promenu motora i putovanje.

To je tvoje iskustvo sa klubom ili ?

Iskustvo mojih prijatelja starih bajkera. A i ono što sam čuo usput od ljudi koji vode klubove.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Andreja
BRAAAAAP!!!
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR600R, Piaggio Liberty 125
Kvalitet: +3152 (45%)
Zahvalnice: 128

Odgovor #41 - 07 April, 2018, 00:14 Ocena: 0
Ignoriši

Probao sam jednom tu foru s klubom i nisam se pronasao u tome, sve je to ok, ima tu dobrih stvari, ali....  nemam pojma
Andreja i Friziderdzija su to fenomenalno objasnili  Klanjam se palac gore

I da me ne shvati neko pogrešno, gotivim dosta klubaša, u dva-tri kluba povremeno svraćam, uvek vesela atmosfera, uvek lepo druženje, nasmejani i dobri ljudi. U potpunosti poštujem tuđa uverenja ali nije to za mene Smiley

Problem je što mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! Cheesy
feelgod
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco B&W 250
Kvalitet: +201 (26%)
Zahvalnice: 55

Odgovor #42 - 07 April, 2018, 00:46 Ocena: 0
Ignoriši

Pokusao, izjalovilo se pre nego sto je i pocelo.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7023 (18%)
Zahvalnice: 315

Odgovor #43 - 07 April, 2018, 00:55 Ocena: +1
Ignoriši

Probao sam jednom tu foru s klubom i nisam se pronasao u tome, sve je to ok, ima tu dobrih stvari, ali....  nemam pojma
Andreja i Friziderdzija su to fenomenalno objasnili  Klanjam se palac gore

I da me ne shvati neko pogrešno, gotivim dosta klubaša, u dva-tri kluba povremeno svraćam, uvek vesela atmosfera, uvek lepo druženje, nasmejani i dobri ljudi. U potpunosti poštujem tuđa uverenja ali nije to za mene Smiley
Ista stvar... Skoro svako od nas je makar jednom bio u nekoj "organizovanoj" vožnji a dosta nas je bilo na dosta MM vožnji... Kakva organizacija, kakvi bakrači... Shocked Grin Vožnja u koloni istom brzinom gde ne sme da se pretiče, aha... rofl Ne jebem nikakva pravila ceo život, lud sam da sad počnem...

castor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZeRcov 3/4 litre
Kvalitet: +798 (24%)
Zahvalnice: 68

Odgovor #44 - 09 April, 2018, 01:53 Ocena: 0
Ignoriši

Samo sportski klubovi imaju za cilj postizanje rezultata, svi ostali klubovi (uglavnom) za cilj imaju ubiranje (i kasniju raspodjelu) članarine, sticanje beneficija i podsticanje razlika u "položaju", te korišćenju članstva za "neke nazovimo ih zajedničke ciljeve". Nikad se nisam vidio u nijednoj tako organizovanoj "organizaciji"...

Klubovi = klubovi, udruženja, stranke i tako dalje...

Suma sumarum = d'oh facepalm samoubistvo Povracanje green Povracanje green Povracanje green Povracanje green Povracanje green

It's the ride that matters, not the bike…
Stranice: 1 2 [3]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Moto klubovi  |  Tema: Beogradska Unija Motoklubova...Powered by SNS