Glavni meni

Beogradska Unija Motoklubova...Powered by SNS

Započeo Peki, 04 April, 2018, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: niki64 poslato 06 April, 2018, 22:18
Citat: mareskin poslato 06 April, 2018, 22:08

Klubovi otprilike slu¾e da predsednik kluba i par ljudi oko njega podele pare od èlanarine i skupa za gorivo, promenu motora i putovanje.

To je tvoje iskustvo sa klubom ili ?

Iskustvo mojih prijatelja starih bajkera. A i ono ¹to sam èuo usput od ljudi koji vode klubove.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Citat: Biker-Boy poslato 07 April, 2018, 00:43
Probao sam jednom tu foru s klubom i nisam se pronasao u tome, sve je to ok, ima tu dobrih stvari, ali....  [neampojma]
Andreja i Friziderdzija su to fenomenalno objasnili  [klanjam_se] [thumb_up]

I da me ne shvati neko pogre¹no, gotivim dosta kluba¹a, u dva-tri kluba povremeno svraæam, uvek vesela atmosfera, uvek lepo dru¾enje, nasmejani i dobri ljudi. U potpunosti po¹tujem tuða uverenja ali nije to za mene :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

feelgod

Pokusao, izjalovilo se pre nego sto je i pocelo.

Lazic

Citat: Andreja poslato 07 April, 2018, 01:14
Citat: Biker-Boy poslato 07 April, 2018, 00:43
Probao sam jednom tu foru s klubom i nisam se pronasao u tome, sve je to ok, ima tu dobrih stvari, ali....  [neampojma]
Andreja i Friziderdzija su to fenomenalno objasnili  [klanjam_se] [thumb_up]

I da me ne shvati neko pogre¹no, gotivim dosta kluba¹a, u dva-tri kluba povremeno svraæam, uvek vesela atmosfera, uvek lepo dru¾enje, nasmejani i dobri ljudi. U potpunosti po¹tujem tuða uverenja ali nije to za mene :)
Ista stvar... Skoro svako od nas je makar jednom bio u nekoj "organizovanoj" vo¾nji a dosta nas je bilo na dosta MM vo¾nji... Kakva organizacija, kakvi bakraèi... :o ;D Vo¾nja u koloni istom brzinom gde ne sme da se pretièe, aha... [rofl] Ne jebem nikakva pravila ceo ¾ivot, lud sam da sad poènem...

castor

Samo sportski klubovi imaju za cilj postizanje rezultata, svi ostali klubovi (uglavnom) za cilj imaju ubiranje (i kasniju raspodjelu) èlanarine, sticanje beneficija i podsticanje razlika u "polo¾aju", te kori¹æenju èlanstva za "neke nazovimo ih zajednièke ciljeve". Nikad se nisam vidio u nijednoj tako organizovanoj "organizaciji"...

Klubovi = klubovi, udru¾enja, stranke i tako dalje...

Suma sumarum = [doh] [facepalm] [samoubistvo] [povracanje] [povracanje] [povracanje] [povracanje] [povracanje]
It's the ride that matters, not the bike…