Glavni meni

Suzuki Burgman 400 2002g

Započeo viper, 02 April, 2018, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Burgman 400 ima problem sa korpom i lamelama fabricki propust ako se dobro secam, al moze "majstorisanjem" da se sredi novo je skupo ko djavo. Ostalo je sve super suzuki je to 😀

Hurricane


stilgar


mali_zmaj

nemojte malerisati covjeka,vec ako ima kakvo rijesenje problema,a da nije malo bogatstvo..,neko grunfovanje..  da se izbjegne  moguci problem..
jin-jang

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 21 April, 2018, 21:23
nemojte malerisati covjeka,vec ako ima kakvo rijesenje problema,a da nije malo bogatstvo..,neko grunfovanje..  da se izbjegne  moguci problem..
ne malerisemo, fabricka greska je u pitanju na tom modelu, nek izgugla malo po stranim forumima ili youtub-u pa onda bolje spreciti nego leciti :)

milomir22

Da zivim u nekoj zemlji sa iole normalnim kvalitetom asfalta, terao bih maxi skuter, verovatno silverwing 400 (iako ima lepsih maxija, ovaj me odusevio voznim karakteristikama). Posto zivim u Srbiji, razmisljam da predjem na neku enduracu, ali mi je bandit za nijansu neudobniji, a dosta agilniji od neke STenere.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 21 April, 2018, 10:39
Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 April, 2018, 10:34
Citat: Andreja poslato 21 April, 2018, 01:31
Pa toliko tro¹e i motori koji idu mnogo ozbiljnije.

Ba¹ tako. Ako toliko tro¹i, jebe¹ 400 kubika i jeftinu registraciju.
meni po gradu4.5 do 5 kila..mnogo je 7  :o

karburatori po 7 u beogradu.....injection oko 6.....moze malo manje ako ima pravaca da se zaleti...ali ko vozi kreni-stani....tesko ispod...sa bilo kojim motorom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

sta znaci sa bilo kojim motorom?

meni hiljadarka nikad ne prelazi po gradu 7 a vozim je uvek pun gas, bar na startu (sto je u slucaju kreni stani gradske voznje stalno)
250ka mi trosi 3 litre a ide 140kmh i moze uz stepenice i kroz blato


jebo skuter

FANTOM

    Uff uporedjujes babe i zabe. Logicno da tvoji motori trose smesno kad su novije generacije ubrizgavanje itd.
   Kao sto rece Revolucija 7 kila to je karburator stariji skuter kreni stani pogotovo ko to zna da tera toliko popije. Ali isto tako ide i na auto putu 170 km/h . A to je i dalje skuter sa pocetka 21 veka  :D Ja sam odusevljen kako taj skuter ide i kako se vozi jednostavno imam osmeh na licu dok ga vozim, kad ukradem Dachmenu kljuc. [zvizdi] Kome je potrosnja velika ili neka kupi noviji ili neka uzme 125 cc pa bek se vozi do 100 km/h i nek mu trosi 3,5 L.

misa-pei

Ma, Uffovi motori malo tro¹e jer je Uff lak¹i i od Pedroze. :P :P :P
Ljilja i ja kad sednemo na bedeviju u startu pregazimo dozvoljenu nosivost. A tro¹i 5, 6l.
Država je najveći neprijatelj naroda

Grof

Citat: stilgar poslato 21 April, 2018, 16:46
Citat: Hurricane poslato 21 April, 2018, 16:14
[rofl]
da da tebi smesno a njemu  [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic]
! No longer available

Jebote ovaj ¹to dr¾i to kvaèilo ili ima alchajmera ili rida od raèuna za popravku :D

milomir22

Nije da je nesto bitno, ali Parkinsona ima, Alchajmer krije stvari po kuci (profesionalna deformacija).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

ovo se desava svim skuterima vece kubikaze kad vlasnik ima zelju da potpisuje zadnjim tockom svaih sedam sekundi...pojede se frikciona masa a posle i aluminijumski deo kvacila....probaj da vozis auto za zvaku pa da vidimo koliko traje kvacilo....

menjao bar 20 komada na piaggio 500, burgman 400, kymko 500 i atlantic 500.....nov 80 evra polovan oko 30
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pa to i nije cena za obesiti se... Pri tom merak nema cenu... ;D

viper

Samo da obavestim zainteresovane, skuter tro¹i 4.1L 😁
I jo¹ jedno obave¹tenje, skuter je prodat.😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

isprepadaste èovjeka i prodade sokoæalo,e gdje æe vam du¹a!?  ;)
jin-jang