Glavni meni

Yamaha XT 600e 3TB

Započeo Miki Mecava, 30 Mart, 2018, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Ne znam bio visak u garazi i visak aluminijumske ploce , cirkular stoni bam bam malo premeri, malu uporedi,malo uklopi ,jako brzo bilo sve gotovo ...  [yahoo]

UFF

od ploce za slaninu, na cemu ce sad covek da je sece kad hoce da se omasti u radionici? :D

lord_oblivion

Jel to bu¹io zid vilju¹ke ili su tu fabrièke rupe?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

    Fabricke rupe iskoriscene od starog klizaca ...

Lazic


Gavrolini

Sad ce da mu se sklanjaju i kamioni na putu

FANTOM

    Pa ako bude vozio kao Kikirez ima i kamione da izgurava sa puta  [rofl] [rofl]

Lazic


FANTOM

    Dakle ovako motor posetio majstora Kanju . Odraceno sledece : sajla kilometar sata ( mislili smo da je pobrljavio sat pa nosili u neku firmu da provere , pa se ispostavi da je sat ispravan i onda vidimo posle da je pukla sajla) , promenjen lezaj zadnjeg tocka sa strane lancanika , predihtovan neki sraf na agregatu koji je malo slinio od kad smo uzeli motor , zamenjene zadnje kocione plocice jer se ladno jedna razlepila stavljene nove naravno , dotegnut lanac i gas to je to za sada .  [cheers]

Lazic

Valjda se prvo proveri sajla... :D

lord_oblivion

I valjda se menjaju svi le¾ajevi  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

   Rekose dvojoca koji nesto non stop srafe i dotezu  [dunce] [rofl]

Lazic

Ja ??? Ja bre samo ponekad promenim vezice koje puknu... :o ;D

Miki Mecava

U ovoj sezoni koja nadamo se jos nije pri kraju predjen zadovoljavajuci broj kilometara :D
Uradjen mali servis na 70900km sipano ulje Bardhal 20w-50.

mrle

Citat: Miki Mecava poslato 28 Septembar, 2018, 00:45
U ovoj sezoni koja nadamo se jos nije pri kraju predjen zadovoljavajuci broj kilometara :D
Uradjen mali servis na 70900km sipano ulje Bardhal 20w-50.


pazi i èuvaj taj xt, pa da ga kupim ¾eni kada ojaèa.

FANTOM

    Bice cena iznad 1500 e ne verujem da ce ti se cena svideti  [zvizdi]

Glava Dole

Citat: mrle poslato 28 Septembar, 2018, 15:41
Citat: Miki Mecava poslato 28 Septembar, 2018, 00:45
U ovoj sezoni koja nadamo se jos nije pri kraju predjen zadovoljavajuci broj kilometara :D
Uradjen mali servis na 70900km sipano ulje Bardhal 20w-50.


pazi i èuvaj taj xt, pa da ga kupim ¾eni kada ojaèa.

Kao fol brine za zenu a malo malo joj otima 200cc... sta ces tek sa 600 da radis, nece moci da dodje na red [rofl]

FANTOM

    Zamenjeni lanac i lancanici i Hard gume iza lancanika koje idu u tocak zadnji.






FANTOM

    Prodata Yamaha i to za 4 dana lik zvao pola sata kako je okacen oglas i dogovorio da dodje . [cheers] ;)

dzimika