Glavni meni

Suzuki GSXR 750W

Započeo FANTOM, 29 Mart, 2018, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Suzuki GSXR 750W : Godiste : 1994. Snaga : 118 ks , Trenutna kilometraza 55100 km

   Suzuki u mom vlasnistvu 4 godine . Kupljen od prvog vlasnika koji ga je uvezao kod nas iz Svajcarske. Stanje besprekorno sto se vidi i na slikama . Gume obe Pirelli Diablo SuperCorsa Zadnja 180/60ZR 17 MC ,prednja 120-60-17 . Amortizer volana . Servis radjen na 52880km , sipan Bardal 15w-50,stavljen nov filter vazduha,i nove zadnje kocione plocice Now Freen i sipana nova kociona tecnost. Takodje promenjena i kociona tecnost u prednjim kocnicama. Na pcetku prosle godine odradjen servis prednje viljuske.Registrovan do 25.08.20018. I inace cena registracije za njega je 14500 din. kao za malo veci skuter.
   Cena: 1500 evra
















castor

©ta bi, ne¹to drugo i¹te¹?
It's the ride that matters, not the bike…

stilgar

Skuter? ultimativno gradsko vozilo :)

FANTOM

    Malo bi da se vratim prvoj ljubavi [srce] [ljubav] Hondi  :-[

UFF

elektricni suzuki od 750 vati

stilgar

bio na sajmu elektricni skuter 800 evra 60-80 km sa jednim punjenjem baterije covece nema troska benzina :) i jos ti ostane 7 glava da ides na more :)

UFF


Hattrick

Biju ko nece, pogotovo u crvenoj zoni :D

Biker-Boy

Extra je, ovo je jedna od najlep¹ih kolor ¹ema za taj model  :)
Sto mu ne uradi¹ nalepnice na maski, upotpuniæe op¹ti utisak
I feel the need..... the need for speed !!!

FANTOM

    Neki modeli tog godista imaju roze naleonice napred ovaj nema , ali boja je originalna napred sto znaci da je ocigledno motor takav izasao iz fabrike a ne da je tipa lupan ili sta vec pa farvan sto se i moze videti na pkastikama s unutrasnje strane da su cele. Inace i cena je ova jel je motor skros u fabrickom stanju ovi ostali na oglasu taj model su ili farbani ili izguljeni lose gume , losi lanci itd . Uostalom stanje se vidi i na slici i uzivo .

Hurricane


FANTOM

    Inace gospodin Hurican kako tera RF da nisam mogao da ga drzim , mogu da zamislim kako bi tek terao mog gsxr- a  :o [cheers]

Hurricane

...mora da ga probam, cena fiksna?  ;D

FANTOM

   Mozda nesto sitno  dole za ljude koje znam.

FANTOM

    Moguc dogovor oko cene  [cheers]

FANTOM

    1300 e cena smanjena zbog kupovine drugog motora koji mi je iskrsao .

mkt


FANTOM

 Imam koliko hoces nego pukao sajt ovde na forumu . Bile su slike daj na pm broj ili fejs ili sta ti vise odg pa da ti posaljem .

FANTOM


FANTOM

    1200 e .... i ova je cena samo zato sto mi je iskrsao drugi motor.