Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Citat: El Jefe poslato 10 Maj, 2018, 13:05
За 125-ицу  стару 15. година осигурање+порез је  мање од 5000. Дин. Ако се само један технички по новоме плаћа 30.Е многи ће бити јебани на суво.

Prvi li je put?
Država je najveći neprijatelj naroda

doktor

Ako treba, poskupece, da ne bude na suvo... ;D
Bikers work is never done!

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: misa-pei poslato 10 Maj, 2018, 13:25
Citat: El Jefe poslato 10 Maj, 2018, 13:05
За 125-ицу  стару 15. година осигурање+порез је  мање од 5000. Дин. Ако се само један технички по новоме плаћа 30.Е многи ће бити јебани на суво.

Prvi li je put?

Realno i treba vi¹e da plaæaju ovi sa 125-icama. Em jeftina registracija, em mala potro¹nja goriva, a politièarska deca da idu gladna u ¹kolu!!! Jel to hoæete?!?!

P.S. E kakvih ljudi sve ima :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

jin-jang

Slaninar

Taksisti objasnili.

1. Defini¹e¹ jasno ¹ta tra¾i¹ protestom.

2. Protestuje¹ tako da to ljudi vide i osete. Prosvetari kad ¹trajkuju uz "minimum procesa rada" - formalno se sve odraðuje i sve boli patka. Radnici kad ¹trajkuju "u krugu fabrike", ¹to se vlasti tièe mogu i da pocrkaju od gladi, boli ih patka. Ovi su lepo blokirali glavni grad.

3. Ko minira protest (radi, ne ¹trajkuje), ne ¾ali¹ se vlastima (zbog kojih i stupa¹ u ¹trajk/protest), nego prebije¹ ¹trajk-brehere.

Naravno, sudeæi po izjavama ministara, a i mnogih ljudi po sajtovima & portalima (verujem da nisu svi plaæeni, iako mnogi jesu) - nemaju razloga da se bune, ni prava da smetaju drugima. Ja mislim da u ovoj zemlji praktièno svako ima razlog da se buni i da je trebalo pridru¾iti se tom protestu (kad veæ spomenuh taksiste), ne pljuvati ga. Samo nemaju svi volje kao pomenuti & omra¾eni taksisti da se bore za sebe.

Kao ¹to rekoh, moooo¾da te unije motociklista kako se veæ zovu organizuju ne¹to reda radi i zadovolje se nekim simboliènim "ustupkom" koji neæe pomoæi 99% motociklista, ali da se ka¾e da se ne¹to postiglo. Tako da: drugi tehnièki po snegu, po ceni od preko 30 evra najverovatnije. Ili registrovanje na 6 meseci, pa vo¾nja na tehnièki u proleæe po starom srpskom fazonu: "valjda neæe" (da me zaustave i kazne, udari neko, ili se dogodi bilo ¹ta drugo da najebem zbog vo¾nje neregistrovanog motora). Sreæom, Novi Sad je ravan, a tehnièki nije daleko.  :)

"...jer smo stoka i treba nas jebati..."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Dobro je poznato da Srbi mogu mnogo da istrpe pa sudeci po istoriji ove cemo trpiti narednih 500 godina dok nam ne dodje iz dupeta u glavu.  [veryangry]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nesic1

u bre nije valjda i za motor ovo sa duplim pregledom od 30e, ja reko samo za auto  [bejzbolka]

grafigo

#189
Update moje registracije na 6 meseci...

Sad me zvala drugarica sa tehnickog gde sam registrovao. Zvali je iz SUP-a da joj kazu da obavesti klijente koji su reg. na krace od 6 meseci da moraju doplatiti do pune registracije jer taj nacin registracije jos uvek nije moguc. A meni reg tece od 27. aprila...

Dopicu dopis od SUP-a/MUP-a da doplatim, a ako to ne uradim bice mi ponistena registracija.

Bas se pitam na ciji li ce teret pasti to sto moram vise da platim zbog duplih uplatnica. Mora neko platiti i za novu registracionu nalepnicu. Mozda i za saobracajnu. Pitam se ko li ce to platiti...

P.S.
Jutros na vestima Slina izjavio kako nece biti 2 tehnicka pregleda za vozila starija od 15 god. E stvarno nismo Drzava nego Dijagnoza. U roku od 15-20 dana menjaju se izjave, propisi, zakoni...

Ivicat


viper

Sad zahvali onima iz MAS i nek ti oni doplate razliku, ebo ih SNS
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Lone Wolf

Које је ово тумарање и неискусно политиканство....
Брате а народ се примио и само товари на изборима.
Немају ови појма, најстрашније је што све пролази упаковано са ријалитијима и Пинк обојеним говнима.
Страшно.
Не може рај на земљи.

mareskin

Citat: grafigo poslato 15 Maj, 2018, 14:37
Update moje registracije na 6 meseci...

Sad me zvala drugarica sa tehnickog gde sam registrovao. Zvali je iz SUP-a da joj kazu da obavesti klijente koji su reg. na krace od 6 meseci da moraju doplatiti do pune registracije jer taj nacin registracije jos uvek nije moguc. A meni reg tece od 27. aprila...


Da li si registrovao na 6 meseci ili na manje od 6 meseci?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Све ово нема везе са здравим разумом.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


niki64

Citat: viper poslato 15 Maj, 2018, 14:52
Sad zahvali onima iz MAS i nek ti oni doplate razliku, ebo ih SNS
Viperu, druze, brate, zasto tako? Moze da zahvali prvenstveno agenciji koja je brze bolje registrovala na manje od god. dana a nije dobila pravilnik.
Hteli smo (ste ) kvartalnu registraciju, evo vam je, niko nije reko kolki ce to procenat biti. to sto smo mislili da ce biti podeljeno sa 12 meseci, to su samo puste zelje
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

grafigo

Registrovao na tacno 6 meseci.

Al najmanje je meni agencija ovde kriva. Pa sve su takse prosle, zena na salteru u sup-u pregledala sve papire, uplatnice i izdala tablicu, saobracajnu i nalepnicu sa datumom koji odgovara za 6 meseci registracije. Znaci i njoj je neko rekao da tako radi.

E sad se verovatno neko sracunao koliko se gubi u bud¾etu na racun kracih registracija. Mozda su mislili da ce to nadoknaditi kroz 2 tehnicka pregleda za matora vozila? Ko zna, al' kratkovidost i nedostatak komunikacije izmedju sektora u vlasti su na nivou.

Anarhija all over bashcarshija.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока