Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:12
Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2018, 20:46
Seks sa botovkinjama ne mogu nikako da zamislim...

A ja sam imao utisak da bi ti njih bas onako sa merakom, ne bi li ih prevaspitao... ;D
Ako je neka dobra... sve bi je “prevaspitavao” i vikao “to Vucko care 😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick

Da bridi guza.  [rofl] [flashing] Pa sutra na repete da vidimo jel ukapirala.  [flashing]

Slaninar

Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:03

Slaninarovi pokusaji relativizacije pederskih a narocito pedofilskih postupaka mi lici na njegove nedavne pokusaje relativizacije bestijalnih ustaskih zlocina.

Ne treba zaboraviti da je tada zbog toga Farbach (iako hrvatskog porekla) zauvek napustio forum. Motoklasik mi je rekao da je bio na ivici da uradi isto. Povukao se, satro, i Slaninar pa se sada vratio u ulozi pedofilskog advokata... Cuj samo, pedofili po njemu nikada ili vrlo retko povredjuju decu. A onaj Malisa u Zvezdarskoj sumi kad je onoj mucenoj devojcici na smrt pokidao utrobu?

Takav "pomirljiv" stav prema pedofiliji je veca bolest od same pedofilije.

Stvarno vrhunski troluje¹. Svaka èast. Neæu ni gubiti vreme na argumentovan odgovor, jer trolove ne treba hraniti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 21:25
Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:03

Slaninarovi pokusaji relativizacije pederskih a narocito pedofilskih postupaka mi lici na njegove nedavne pokusaje relativizacije bestijalnih ustaskih zlocina.

Ne treba zaboraviti da je tada zbog toga Farbach (iako hrvatskog porekla) zauvek napustio forum. Motoklasik mi je rekao da je bio na ivici da uradi isto. Povukao se, satro, i Slaninar pa se sada vratio u ulozi pedofilskog advokata... Cuj samo, pedofili po njemu nikada ili vrlo retko povredjuju decu. A onaj Malisa u Zvezdarskoj sumi kad je onoj mucenoj devojcici na smrt pokidao utrobu?

Takav "pomirljiv" stav prema pedofiliji je veca bolest od same pedofilije.

Stvarno vrhunski troluje¹. Svaka èast. Neæu ni gubiti vreme na argumentovan odgovor, jer trolove ne treba hraniti.

Ovo su tvoje reci: "Pedofili su ljudi sa poremeæajem, problemom. 99% njih zna da bi to ¹to oni vole povredilo dete za ceo ¾ivot. Dobrovoljno idu na terapije i muèe se sa tim ceo ¾ivot. Koliko znam, vrlo mali procenat da sebi za pravo da zlostavlja decu. "

I sta sad ja tu trolujem? Kad se procita to tvoje, prosto  coveku da bude zao tih finih neshvacenih pedofila.


Slaninar

Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:36
Ovo su tvoje reci: "Pedofili su ljudi sa poremeæajem, problemom. 99% njih zna da bi to ¹to oni vole povredilo dete za ceo ¾ivot. Dobrovoljno idu na terapije i muèe se sa tim ceo ¾ivot. Koliko znam, vrlo mali procenat da sebi za pravo da zlostavlja decu. "

I sta sad ja tu trolujem? Kad se procita to tvoje, prosto  coveku da bude zao tih finih neshvacenih pedofila.



Prethodni post je bio èisto trolovanje.
Da li ti zna¹ ¹ta znaèi kad je neko pedofil? Prosto reèeno, to su ljudi koje privlaèe deca. Onaj ko siluje dete je i dalje pedofil, ali je postao i silovatelj/zlostavljaè.
Velika veæina pedofila se muèi ceo ¾ivot, jave se sami za pomoæ, jer znaju da moraju suzbiti taj nagon i ne ¾ele da povrede neko dete. Mnogi se sami ubiju. To su tu¾ne i tragiène prièe. Meni je takvih ljudi ¾ao. Probaj samo zamisliti da to ¹to oseæa¹ prema Vuè... ovaj, ¾enama - oseæa¹ samo prema deci. Ni prema kome drugom. I zna¹, svestan si, ¹ta bi znaèilo da to zadovolji¹. Pa tako ceo ¾ivot. A nisi to birao, niti si kriv za tu bolest.

Za silovatelje i zlostavljaèe nemam lepih reèi, bili strejt, gej, ili pedofili.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 21:41
Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:36
Ovo su tvoje reci: "Pedofili su ljudi sa poremeæajem, problemom. 99% njih zna da bi to ¹to oni vole povredilo dete za ceo ¾ivot. Dobrovoljno idu na terapije i muèe se sa tim ceo ¾ivot. Koliko znam, vrlo mali procenat da sebi za pravo da zlostavlja decu. "

I sta sad ja tu trolujem? Kad se procita to tvoje, prosto  coveku da bude zao tih finih neshvacenih pedofila.



Prethodni post je bio èisto trolovanje.


Sta je konkretno bilo trolovanje?
Da je covek formata Marka Lopina zvanog Farbach zbog tvoje odbrane ustasije zauvek napustio forum? Nadji njegove poslednje poruke pa pogledaj.
Pogledaj sta ti je i Motoklasik tada napisao.

Naravno, bez obzira na to, imas ti pravo da pises to sto pises. Ali to sto sam ja napisao su cinjenice a ne trolovanje. Nemoj me terati da sad trazim i citiram.


Slaninar

Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 22:44
Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 21:41
Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 21:36
Ovo su tvoje reci: "Pedofili su ljudi sa poremeæajem, problemom. 99% njih zna da bi to ¹to oni vole povredilo dete za ceo ¾ivot. Dobrovoljno idu na terapije i muèe se sa tim ceo ¾ivot. Koliko znam, vrlo mali procenat da sebi za pravo da zlostavlja decu. "

I sta sad ja tu trolujem? Kad se procita to tvoje, prosto  coveku da bude zao tih finih neshvacenih pedofila.



Prethodni post je bio èisto trolovanje.


Sta je konkretno bilo trolovanje?
Da je covek formata Marka Lopina zvanog Farbach zbog tvoje odbrane ustasije zauvek napustio forum? Nadji njegove poslednje poruke pa pogledaj.
Pogledaj sta ti je i Motoklasik tada napisao.

Naravno, bez obzira na to, imas ti pravo da pises to sto pises. Ali to sto sam ja napisao su cinjenice a ne trolovanje. Nemoj me terati da sad trazim i citiram.



Svaka tvrdnja je izvrtanje èinjenica i demagogija.

Naði citat gde sam branio usta¹e. Da ne izvuèe¹ iz konteksta - ceo post u kojem branim usta¹e. O njima mislim sve najgore i sigurno nisam napisao ni¹ta da ih branim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

svako ko odluci da napusti 4um to je uradio zbog sebe samog, ili je drama queen ako to napise na istom 4umu ili jos gore otvori temu zbogom, odlazim i slicno
jer sta je obrazlozenje tj izgovor?
necu sa ovakvim da delim vazduh/prostor pa makar i virtuelni?
e pa znas sta delis ga i u stvarnom zivotu i sta je alternativa?
da se samoubijes zbog toga?  [rofl]
ekvivalnetno napustanju foruma  [ludak]
tako da nikad nije kriv neko drugi vec taj sam pojedinac, isto je i u slucajevima silovatelja npr, krivi mu roditelji i vaspitanje, jes qrac

ako prestane da ti se svidja ili ne zelis vise da budes na istom samo se izlogujes i zaboravis password, ako zelis bas siguran da budes pre toga izmenis i email adresu u nepostojecu i pobrises sve svoje podatke, cao. nisi vise na 4umu