Glavni meni

Kozna jakna Probiker PRX 4 velicina 54

Započeo gixxer, 17 Mart, 2018, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Moja jakna na prodaju,velicina 54, proizvodjac Probiker,model PRX4,koristio sam je 1 sezonu,naravno ne svaki dan,samo na turama,ukupno 3,bez ikakvih ostecenja,kvalitetna debela mekana koza,svi cibzari u funkciji,protektori na laktovima,ramenima i ledjni,plus spoljni od tvrdog carbon lock materijala,radi uporedjivanja velicine,maneken na slikama(ja [hello]) visok 180cm,tezak 82kg,ima i malo pivskog stomaka [neampojma], i taman mi je,jedini razlog prodaje je sto sam kupio noviju,cena je 120 eu,moze slanje,tel:063-177-05-08




















gixxer

Tek sada vidim da nisam postavio slike [doh]


















Inace slike bas nisu uspele,ali jakna uzivo izgleda mnogo lepse,mogu slobodno reci kao nova,juce  sam je premazao sredstvom za negu koze,tako da spremno ceka na novog vlasnika :)

gixxer


Charuga



Da je br.58 odmah bi uzeo....imam jednu od 2007.god. br.54 navozio se slatko sa njom...imam je jos uvek...kao nova je samo sto sam ja ...natekao....i nemogu vise da udjem u nju...sada je koristi moj sin....preporuka....imao sam i skoro sve ostale PROBIKER jakne ali mi je ova ubedljivo ostala u najboljem secanju....

gixxer


Hurricane

Slikano u krivini na ulasku u Macvansku Mitrovicu od Salasa Nocajskog?

Ma sta pitam, 20 metara odatle sam prvu sisu osvojio jos u osnovnoj..

sremac

da to je tu KRIVAJA, neko sisu, neko rizlu :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hurricane

 [rofl]

To se jos i zaboravlja, prva sisa ne!




gixxer


gixxer


gixxer


VR 46

Twist of wrist!